O czym chcesz poczytać na blogach?

Słodki listopad

Wierzyć, gdy wszystko jest już przesądzone - Onet.pl Blog

Kropla nadziei w oceanie rozpaczy

08 listopada 2010
Słodki listopad
Bardzo bardzo bardzo słodki.... ;))


Zaczęły się studia.. nauka (teoretycznie).
Wiele, wiele upadków i dopiero ostatnio wzloty.. słodkie ;)
N.K. (23:58)

PoetsLoving

    about PoetsLoving
« Tańczymy poza czasem
Stworzę cię »

Smutku słodki

nie wiesz że zaraz cię zamkną

połamią kolana

i skrzydła podetną…


Smutku słodki

atocoo

Być. 19 lat minęło tak szybko, że ani się obejrzałem, a jestem dorosły. Bałem sie zawsze matury, jęczałem - a to było w maju i zostało zdane - mam to za sobą. Chciałbym żeby czas tak nie uciekał.

skomentuj (3)

"Słodki Listopad" 2009-07-30 10:22:00

Wczoraj po raz pierwszy obejrzałem dramat "Słodki listopad". Opowiadał on o kobiecie, która na jeden miesiąc zakochała się w pewnym biznesmenie, który na początku twierdził iż kobieta ta jest chora psychicznie. Coś mu się.

japonica-polonica-fantastica

Indziej. On nad morzem, a Pichu miesiąc w Karpaczu. Ale i tak się cieszę!!! Miesiąc w mojej oazie spokoju, z tymi ludzmi, jejku!!!! To już niedługo, cieszę się niezmiernie.^^
I w moim dorobku kolejny nowy film, a raczej filmy, jednak chce się skupić tylko na tym tytule. Zwie się " Słodki Listopad ". Już z parenaście razy go oglądałam, bo uczę się kwestii do tego filmu.^^ Postać, którą gra Charlize jest dość orginalna osóbką, która prowadzi niekonwncjonalny tryp życia. Zero komórek, telewizji, zegarków, robienie wszystko dla dobra ogółu, bawienie się w ciuciu.

cherry blog

3:0 =DDD [zastanawiam siem jak oni to zrobili bo przeciez taaaak rozpraszalam Jacha=PPP]
Po tych emocjonujacych rozgrywkach udalismy sie juzh w 4[Martusia,witek,Jachu i ja] do AVOCADO[Martus słonko naprawde masz talent do wybierania pubow=***] Zrobilysmy sobie sesje zdjeciowa na koszyczkach=D[JAchu nigdy nie zapomne tego wzroku!!=****] a chłopcy zajęli sie podziwianiem.
Luty 2004
Strona główna SŁODKI LISTOPAD
Nie do Ciebie należy wybór,
w jaki sposób umrzesz.
Ani kiedy.
Możesz jedynie decydować
o tym w jaki sposób
będziesz żyć.Teraz.


Właśnie skończyłam oglądać film "Słodki Listopad". Prawie nigdy nie płaczę na filmach a jednak na tym nie mogłam powstrzymać łez...Patrzyłam na ekran,łzy płynęły po policzkach a ja myślałam...Myślałam o tym jak bardzo.