O czym chcesz poczytać na blogach?

Sloane

Blog wypasionyblog

Można oczywiście usprawiedliwić ją tym, że w końcu dużo płakała, ale już wcześniej mówiło się o nałogu Diny.

Później tego wieczoru widziano Lindsay na imprezie ze znajomymi, na przyjęciu Calvina Kleina w klubie Bungalow 8.

Następnego dnia los zemścił się na młodej aktorce za psucie imprezy swojej mamy. Lindsay tak nieszczęśliwie poślizgnęła się na imprezie Fashion Week, że złamała sobie nadgarstek w dwóch miejscach.

Aktorka obarcza winą za swój wypadek Milk Studios, gdzie miała miejsce impreza. Tę informację potwierdza jej rzecznik prasowa Leslie Sloane. Według niej Lindsay poślizgnęła się idąc na otwartym terenie w butach na płaskim obcasie. Jej kierowca zabrał ją natychmiast do szpitala St. Vincent, gdzie zaraz potem przyjechała jej matka z Long Island.

Sloane powiedziała również Acces Hollywood, że w dochodzenie tej sprawie jest w toku, ponieważ Lohan uważa, że organizatorzy nie zadbali o to by odpowiednio zabezpieczyć śliskie powierzchnie w czasie przyjęcia. Przedstawiciele Milk Stuios jak na razie nie skomentowali całego zajścia.

Sloane dodaje również, że jej klientka ma w planach powrót do Los Angeles na plan.

ROCK - bloog.pl

Wiadomości na ich temat:

Dope - amerykański zespół muzyczny. Rok założenia: 1997 Pochodzenie: Stany Zjednoczone
Gatunek: Rock industrialny, Industrial metal

Biografia

Edsel Dope, lider grupy, wokalista, pisarz tekstów stworzył ten zespół. Jako dziecko on i jego brat Simon Dope, byli od siebie odseparowani gdy ich rodzice wzięli rozwód. Kiedy oboje stali się pełnoletni, połączyli się ponownie i Simon dołączył do zespołu brata grając na klawiszach. Para ta wzięła do siebie Acey Slade jako basistę, Preston Nash jako perkusistę i Sloane Jentry jako gitarzystę. Zespół nigdy nie sprzedawał narkotyków, pomimo plotek wśród fanów. Nazwa grupy pochodzi z mitologii greckiej, z opowiadania, które sprawiało mu radość jako dziecko.

Ich pierwszy album - Felons And Revolutionaries - został początkowo wydany w 1999 roku, a później wydany ponownie przez należącą do Sony, Epic Records. Następnie po trasie, Edsel i jego brat zmienili skład zespołu i nagrali album Life. Po tym wydawnictwie Simon Dope opuścił grupę aby rozpocząć karierę jako producent gier video. Niezadowolona z tego faktu wytwórnia przestała promować album, zespół.

migotanie słów

Pomysłów a potem na http://oeis.org sprawdzasz w pudełeczku czy taki ciąg już komuś się trafił. Ostrzegam, nie wsadzaj tam ciągu 1,2,3,4,5,6,7,8,9 bo komputer pomyśli, że sobie kpisz z niego i wtedy zobaczysz do czego jest zdolny.

Zupełnie przyzwoita liczba ciekawych projektów wzięła się stąd, że ktoś liczył wapurki, wstawił wyniki o nich do The On-Line Encyclopedia of Integer Sequences a tam się okazywało, że ten ciąg pojawia się w mudach niewykwowanych i rosła praca o związkach wapurek z mudami.

A zaczęło się od tego, że Neil Sloane (tak, duża głowa, skoro ma liczbę 2 Erdősa) jako student zbierał je zamiast znaczków albo ślimaków – no i teraz jest ich ponad 200 tysięcy. Więc już mówiłem, że każde dziecko to wie, ale przyznam się, że nie wiedziałem, że przed dwoma laty ktoś (przy aprobacie i współpracy Sloane'a) wrzucił do Sieci swój filmik z ciągami przerobionymi na obrazki.

Bardzo zaskoczył mnie ciąg A068396 (w filmiku 3:49; dopisując numer ciągu do adresu encyklopedii idzie.

m a r i a s h a r a p o v a - Onet.pl Blog

Wnioski z tego turnieju : Masha nie gra najlepiej. To nie jej szczytowa forma. Ale gra i wygrywa! Naprawdę za to mam do niej wielki szacunek. Jest już  półfinale jednego z najważniejszych turniejów w roku. To pokazuje jaką klase ma Maria, z jakim poziomem mobilizacji, opanowania, pewności siebie mamy do czynienia. Bo nie sztuką jest wygrac jak wszystko idzie z górki, sztuką jest wygrac, gdy popełnia się blędy, zmaga się z własnymi słabościami. A to właśnie definicja gry Marii Sharapovej.


Rywalka Marii to Serena Williams lub Carolina Wozniacki. Z Williams Maria nie wygrała meczu od 8 lat, od finału WTA Champs 2004.

  
M & K (21:12)
*Daj swój komentarz*

25 marca 2012
Jest IV runda!
Tym razem dużo łatwiej bo 6/4 6/2 Maria pokonała młodą Amerykankę Sloane Stephens. Mecz trwwał 90 minut i niestety ani w TV ani w internecie nie było relacji :(..

| SOURCE-TAYLOR || Your number one fansite about Taylor Momsen | - Onet.pl Blog

 

Taylor o kolekcji Erin Wasson:

"Było świetnie! Było niesamowicie. Było tam pare takich rzeczy, jakie ja noszę. Kocham skórzane legginsy. Co lubię? Lubiałam parę topów i krótkich sukienek..."

Powiedziała także, ze ma zamiar nosić jej kolekcję.

 

 

kulunia (08:57)
2 comments

14 September 2009
TAYLOR MOMSEN

TAYLOR MOMSEN

Taylor Michel Momsen urodziła się 26 lipca 1993 r. w St. Louis jako córka Michael i Colette Momsen. Karierę aktorki zaczęłą w wieku 3 lat. Pierwszy raz zagrała jako Honey Bee Swan w "Zagadce proroka". Jej pierwszą dużą rolą była rola Cindy Lou-Ktoś w "Grinch: Świąt nie będzie". Później Taylor wylądowała jako Julie Moore w filmie "Byliśym żołnierzami" ze swoją młodszą siostrą Sloane Momsen. Potem zagrała jeszcze w "Jaś i Małgosia" (2002), "Mali Agenci: Wyspa marzeń".

Your 1# source for Taylor Momsen - Onet.pl Blog

I Ohio.Więcej na informacji temat biletów i terminów już wkrótce.


Pojawiły się skany z majowego wydania Nylon Magazine.Bosko wyszła;)

     

To wszystko.Pozdrawiam;*


13 komentarzy

12 April 2009
Candids+Gossip girl

7 kwietnia Tay wybrała się na spacer ze swoim pieskiem.

             

Pojawiło się jedno zdjęcie promocyjne do 22 odcinka Plotkary.

 

Nie powiadomię o notce.Powód-brak czasu.Pozdrawiam;*
PS.Dzisiaj urodziny ma młodsza siostra Taylor,Sloane.Kończy dziś 12 lat.Wszystkiego najlepszego.