O czym chcesz poczytać na blogach?

śliwa

WiNiAr i inni siatkarze, a także siatkarki - Onet.pl Blog

Fajny blog o siatkówce bardzo miła prowadząca da się z nią dogadac :) I wogóle spoko :)
    BLACK LISTA
Już nik tu ma nie trafić nawet na chwilke ... :)
Wpadnijcie jak macie czas:
 Test o Michałku :)
Mój Photoblog 
 FunTest
 Klubik siatkarski MÓJ :)
 Powiedz to piszcie co myślicie

nawarsztacie.blog

niebieski miś 2010-02-15 21:45:26

zamiast ciuchów oglądam gazety designerskie. polityka zastępywania czasami przynosi rezultaty. juz sobie wszystko wytłumaczyłam. pani od kredytu nie może nadal porozumieć się z panią od developera. suki są tak głupie, że przez nie nie dostaniemy w końcu tego pierdolonego kredytu. tej smyczy która uwięzi nas w kagańcu oszczędności na kolejne 30 lat. że też człwoiek nie czeka na nic miłego, bo to nie ja dostaję tylko jest mi odbierane a tak się denerwuję jak bym co najmniej szósteczkę miała obiecaną po znajomości w lotto.

śliwa wczoraj zeszła na oczy. robi się śliwką żółto zieloną - taką słodką, chyba lipcową o ile się nie mylę.
lalka zaczyna kapować co i jak. pokazuje jak robi piesek (i nie chodzi tu o kupę)- au au au, wie gdzie są książeczki, lampa i telefon. oglądamy obrazki w milionie książek. krecik jest interesujący, dziadek nauczył gdzie jest niebieski miś, ale lalka juz nie pamięta. a szkoda, bo tak słodko pokazywała paluszkiem że tu.

w robocie coraz mniej ciekawie.

skomentuj (0)

ija ija 2010-02-16.

i'm an angel || kobietka-k blog

Spierdalaj ”, hehe ( ogólnie będzie mi brakować obrażania Śliwy:P ), za Maciusiem który był i jest cichym chłopczykiem ( fajnie się peszy..:D) . hmm.. a reszta hmm.. Z KOGO JA BĘDĘ SZYDZIĆ ?:D hehe… ludzie byliście jesteście i będziecie śmieszni ! kiedyś zgnijecie w domu „ to tylko oni żyjący w monotonii oni to tylko oni i nić nie pozostanie po nich każdy kolejny to anonim to TYLKO ONI ” takich fałszywych i dwulicowych ludzi mam nadzieje że już nie spotkam :] .Plany wakacyjne: jak na razie legły w gruzach przez ukryte wałki ehh… szkoda słów . Ale coś się wymyśli. Na pewno nie będę się nudzić ..:] Sprawy sercowe: nieciekawie to wszytko wygląda , może mi nawet i zależy na pewnej osobie i wiem że nie jestem obojętna tej osobie ale nie mam siły już się w to bawić i odpuszczam…. ”Wiesz że Kocham że Pragnę ale Nic więcej nie zrobię..” i właśnie to tak wygląda , jak na chwilę obecną na wakacje nie planuje „zabawy w kotka i myszkę” planuje się dobrze bawić i mieć wszystkich facetów w DUPIE :D:D tak głęboko lub płytko jak kto woli :D W najbliższy czwartek zapowiada się dosyć ciekawa impreza.. hehe.. więc.