O czym chcesz poczytać na blogach?

Slipknot dead memories

May you stay forever young, - Onet.pl Blog

(Slipknot – Dead Memories)

  - Od dawna powinnam zrobić tu porządek -.

"Wolę umrzeć, niż być trendy" #9 Tamejek #9

Wszyscy byli mokrzy i smierdzieli. Wokalista nawiazywal bardzo dobry kontakt z publicznoscia, co sprawilo, ze wszystkim sie podobalo (no moze nie wszystkim, ale wystarczy ze mi na pewno). Najbardziej podobal mi sie moment, w ktorym wokalista DD zaczal temat Slipknota: "Po nas wystapi inny wielki zespol – Slipknot. Znacie Slipknot?!".Cala sala zaczela wyc. Wokalista popatrzal na ludzi siedzacych w ich miejscach(sektory siedzace), i zwrocil się do nich: „Co wy robicie?, Wstawajcie! Nie.I Forget , przed którym #8 Corey powiedzial, ze chcialby abysmy pomogli mu spiewac. W calej sali roznosil się spiew fanow „Befor I forget that!” Nastepnie pierwsza piosenka z nowej plyty All Hope Is Gone - Sulfur. PozniejThe Blister Exist, Dead Memories z dedykacja dla fanow "Nie wazne czy jestescie z nami od dziesieciu lat, czy od dziesieciu minut. My was kochamy i bedziemy dla was grac”, w czasie ktorej Sid (#0) Wszedl na ruszowanie podtrzymujace kolumny, i wychylil sie w strone.

KornFanHead ...Siła Tkwi W Muzyce! - Onet.pl Blog


09 lipca 2008
Okładka i tracklista "All Hope is Gone"
 
Kliknij aby powiększyć!


Oto (prawdopodobnie)okładka najnowszej płyty SlipKnoT. All Hope Is Gone, przypomnę, zostanie wydana 28 sierpnia. Na temat nowego krążka.

04.    Psychosocial (odsłuchaj)

05.    Dead Memories

06.    Vendetta

Ścieżka W Mroku

">>Czy kara dożywocia nie jest zbyt droga?<< - A czy można obliczyć cenę ludzkiego życia?"

Tak, można. Cena życia takiego skurwiela oglądającego sobie kablówkę za moje pieniądze równa się 0 PLN.
 

Komentarzy: 2 Memories 2008-09-16
Klata, wróżby z ręki, liczba życia, horoskopy...wiele innych, ale wszystkie mówią to samo: że osiągnę sukces. Taaa, ciekawe tylko kiedy. Jak będę stary? A na chuj mi wtedy sukces?!
(Wish I was too dead to care)
    Same takie przepowiednie same w sobie nie są złe, ale wkurwiające jest to, gdy inni wymagają od Ciebie rzeczy, których nie potrafisz. A jeśli nawet potrafisz, to może po.
Nastrój z lekka romantyczny. Jeszcze niektórzy sobie pomyślą, że jestem dobry :P Postanowiłem wobec tego wprowadzić nieco ostrzejszą nutę. I to jest właśnie to, czego słuchają Wiewioory :)
SLIPKNOT - The Shape

Too tragic to stay with you
Too static to try for you
These scars,they swallow hard
The part of the past that's hollow and dark
Too horrid to kill for you
Too.