O czym chcesz poczytać na blogach?

Slim shady

Eminem

Los Angeles zajął drugie miejsce. Eminem wręczył zwycięzcy płytę ze swoimi nagraniami, który to z kolei miał wejścia w Interscope. Wkrótce potem z Eminemem skontaktował się znany raper i producentDr. Dre, proponując podpisanie kontraktu. Na jego mocy płytę Eminema miała wydać wytwórnia Aftermath/Interscope. W tym samym roku wydany został album Slim Shady LP. Rok potem raper,producent oraz aktor. Jedenastokrotny zdobywca Nagrody Grammy oraz laureat Oscara. Eminem szybko zdobył popularność w 1999 r. za sprawą swego debiutanckiego albumu The Slim Shady LP, który zdobył nagrodę 

Fan Club Eminema - bloog.pl

? Nie mogę znaleźć mamusi, gdzie ona jest?”
Nie wiem, idź się bawić, Hailie dziecinko twój tatuś jest zajęty.
Tatuś pisze tą piosenkę, sama się nie napisze
Dam ci jedną ofiarę losu, będzie wahać się sama,
Następnie wpisze rym w piosenkę i powie jej, że ją kocha,
I położy ręce na jej matce, której wizerunek opluje.
To Slim Shady, tak dziecinko Slim Shady zwariował.
Shady mnie stworzył, lecz dzisiejszej nocy, Shady rapuje o dziecince.

Ref.kiedy odejdę idź dalej, nie opłakuj
ciesz się za każdym razem gdy usłyszysz mój głos
wiedz że patrzę z góry na twój uśmiech
i nic nie czułem więc i ty go nie czuj, po prostu znów się uśmiechaj

2.wciąż.

E M I N E M

Nie zamieszczałam nowej notki.Ale....no jakos tak.Dziękiza wszystkie komentarze!! :*:* .Szukałam nowego szablona oczywiście z Eminemem.Bo ten jest jakiś zrypany...ale chciałabym ,żeby on był z ulubionymi.I dodałam muze na bloga.Piosenka (jedna z moich ulubionych) to "Kill You".No oczywiście Eminema.Teraz notke postanowiłam dać o...
czytaj więcej

Slim Shady 18:54:21 21/01/2007 [komentarzy 2] Cleanin Out My Closet - skomentuj!

Życiorys

SLIM SHADY

Eminem, właściwie: Marshall Bruce Mathers znany także jako Slim Shady, ur. 17 października 1972 roku w St. Joseph, Kansas City) – jeden z najlepszych amerykańskich raperów, aktor oraz producent muzyczny.

Urodził się w skrajnie ubogiej rodzinie szkockiego pochodzenia. Jako nastolatek przeprowadził się wraz z matką do Detroit, w
...
czytaj więcej

Slim Shady 18:42:15 13/01/2007 [komentarzy 6] Cleanin.

wszystko o niczym =]

O albumach

W 1995 ukazał się jego debiutancki album, Infinite w nakładzie niespełna tysiąca egzemplarzy.

W 1997 na olimpiadzie rapowej Rap Olympics w Los Angeles wypatrzył go znany raper, Dr. Dre, który podpisał z nim kontrakt na płytę dla wytwórni Aftermath/Interscope.

W 1997 roku światło dzienne ujrzał album Slim Shady EP, który spodobał się hiphopowemu środowisku. Dla wytwórni Interscope Eminem nagrał dla albumy:

* 1999 The Slim Shady LP
* 2000 The Marshall Mathers LP

W 2002 ukazał się album The Eminem Show oraz "8 Mile" do filmu, w którym główną rolę zagrał Eminem. Na albumie pojawiły się nie tylko utwory.

Blog judyta1993

  
   A teraz coś o moim ulubionym artyście. Tak zgadliście mowa tu o Eminemie. Em przedstaw się Państwu. Yo! jestem Eminem (świruję) a właściwie Marshall Bruce Mathers III, znany pod pseudonimem Slim Shady. Jestem członkiem amerykańskiej grupy hiphopowej D12. Część duetu nagrałem z Detroit - Bad Meets Evil który tworzy wraz z Royce da 5'9. Zadebiutantowałem dzięki albumowi w 1999r The Slim Shady LP, ale co się będę wychwalał oddaje głos Justynie. Dzięki Emciu tak więc poniżej podrzucę kilka ciekawych nut twórczości Ema. Większość pewnie znacie,.

aro blog

Strona główna Cos o EminEmie
EminEm
Imie i Nazwisko:Marshall Bruce Mathers
Pseudonim:Eminem, Slim Shady
Data urodzenia:17.10.1972r.(Waga)
Kolor oczu: niebieskie
Kolor wlosow:tleniony blond
Zyciorys: Rap zafascynowal go, kiedy jako 11-letni chlopiec dostal od wojka plyte Ice'a T. Rok pozniej przeprowadzil sie z matka do Detroit. Byl nie smialy, mial klopoty z nauka, a na dodatek byl obiektem zaczepek szkolnego gangu. Wtedy.