O czym chcesz poczytać na blogach?

Slideshow program

internationalprojects.blog

Praca nad projektem była świetną okazją do zrealizowania ciekawej, nietypowej lekcji, a uczniowie mogli wykorzystać na lekcjach języka obcego swój ogromny twórczy potencjał.
Projekt realizowany był w ramach programu eTwinning, z zastosowaniem nowych technologii komputerowych. 


Personalize your own free digital slideshow


Haft, scrapbooking, decoupage, szycie, inspiracje, hobby... - Onet.pl Blog

i to była strona, która do tej pory jest moją ulubioną do tworzenia kartek. Najcudowniejsze w kartkach tworzonych ze smilebox jest to, że w gotowe szablony wrzucamy swoje prywatne zdjęcia i filmy video. W ten sposób powstają kartki, albumy czy ruchome slideshow absolutnie fantastyczne.

Jak działa smilebox? Ze strony, która podałam wcześniej ściągamy za darmo program do robienia kartek. Z programu można korzystać po podłączeniu komputera do internetu. Program na bierząco aktualizuje nowe wzory, więc nie ma praktycznie powodu, żeby za każdym razem wchodzić na stronę internetową. Program ma specjalnie stworzoną bibliotekę do której wrzucamy swoje.

Dom Kultury Rakowiec | Odwiedź nas już dziś!

Artystyczna Niedziela z Mamą i Tatą przypadająca na Palmową Niedzielę okazała się strzałem w dziesiątkę Nie spodziewaliśmy się aż takiej frekwencji.

Najpierw obejrzeliśmy przedstawienie O krasnoludkach i sierotce Marysi w wykonaniu Teatru Ganesh, a po 13.00 ruszyły warsztaty plastyczne pt. “Przygotowania do Wielkanocy”. Więcej zdjęć szukajcie na fanpejdżu Rakowca: http://www.facebook.com/dkrakowiec.

This slideshow requires JavaScript.

Przedszkole nr 48 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu

Szczególny trzy prace konkursowe. Szopki betlejemskie znajdą swoje miejsce pod choinką Mikołaja Dyczewskiego, Julii Kafel i Adama Dudzik.

Pozostałe dzieci zostały nagrodzone anielskimi kalendarzami oraz figurami aniołów i Dzieciątka Jezus.

Wszystkim dzieciom i rodzicom gratulujemy!

Zapraszam do obejrzenia wystawy prac w korytarzu przedszkolnym oraz w galerii poniżej.

This slideshow requires JavaScript.

Terenia w Amsterdamie

»
na dłużej
 Zostaję tu na przyszły rok, żeby zrobić magisterkę.
 Dostałam stypendium:)

W supie całkiem fajnie, bo przekonałam ich żeby stworzyli dla mnie program jednorocznych studiów magistarskich z bioinformatyki (w oparciu o cztery lata skończone na UW). Do tej pory taka możliwość istniała tylko dla studentów matematyki i informatyki.

Czeka mnie więc jeszcze rok w Amsterdamie!

Lubię to miasto nie mniej każdego dnia:) choć..
W ostatni piatek (tutaj dzien wolny z okazji wyzwolenia po II wojnie swiatowej) pojechalismy ze znajomymi na wyspe Texel. Caly dzien jazdy na rowerach (przepiekne wyporzyczone "gazelle") i plazowania.

W końcu mam trochę zdjęć w necie!
http://spaces.msn.com/tereski/

(slideshow -> fullscren)
13:19, teeesa
Link Dodaj komentarz »
środa, 19 kwietnia 2006