O czym chcesz poczytać na blogach?

ślęża

popellusempty snippet

Mój tajny WordPress | 12:45, restate my assumptions

Rozszerzone horyzonty, magia ponad wszystko... - Onet.pl Blog

Jeny! Dziwne uczucie, bo jutro ostatnia wigilia klasowa! <beczy> <będzie tęsknić> Mówię wam - trafiłam na niesamowitą klasę, najlepszą w moim roczniku! Tylko teraz coś się nam popaprało i porobiły się okropne grupki. Ale łamanie opłatkiem powinno zniwelować wszelkie spory. Podziękowania? No, zazwyczaj robię je w pamiętniku, no ale w tym roku zrobię wyjątek.

Podziękowania 2009:


Dla Mai i Marty z M2O - za przyjaźń i cudownie spędzone chwile, czy naszą przyjaźń da się jeszcze odbudować? Myślę, że za rok to się polepszy :)

Dla Mai - najdłużej ją znam jako przyjaciółkę. Dzięki Tobie mam sens istnienia, a jeżeli mam problem próbuję go rozwiązać i Ty mnie wspierasz. Fakt byłam na początku roku szkolnego zazdrosna o Ciebie, ale mi przeszło.

Dla Marty - za to, że z Tobą było mi najprzyjemniej spędzać czas. Dziękuję za motory za szkołą! Oby to przetrwało i nie zmieniło się.

en blog

Tylko 4 pełne dni...
Czwartek zapowiada się jak zwykle pracowity. Praca, angielski i 2 audycje do nagrania... oby mnie tylko to przeziębienie nie rozłożyło.
Nie lubię wiosny. I to wcale nie z powodu tych przeziębień. Wiosna oznacza dla mnie gwaltowne przyspieszenie, jeszcze bardziej przypomina o przemijaniu niż jaka kolwiek inna pora roku. Chyba jestem jakis inny, ale znacznie bardziej wolę jesień. Wbrew temu co głoszą wieszcze, dla mnie jest bardziej romantyczna, jeszcze, jeszcze...


en 2007-03-21 23:44:25
skomentuj (2)


Przemyślenia wczesnowiosenne niemeteorologiczne...
Tak sobie siedzę i siedzę, myślę i myślę i wymyśliłem, że ta wiosna to ludzkości wielka radoche sprawia...

Najbardziej cieszą się dzieciaczki. Powyskakiwały z domowych pieleszy i harcują na każdym podwórku, przed blokami i domkami. Cieszą się także zwierzątka, ptaszki, itp. No bo to akurat oczywiste. Cieszą się dziewczyny. Pozrzucały kożuszki, kurteczki, szaliczki i eksponują swoje uśmiechy do słońca:) Inna sprawa, że w niektórych miejscach tego słońca jeszcze nie za wiele i nagle okazuje się, że można zmarznąć tu i ówdzie, np. na takim rynku.

Cieszą się babcie, dziadkowie, mamy i tatowie, a na samym końcu chyba dopiero ja. Pomarudzę więc w sobie znanym.

babyhehe.blog.pl

Tylko "cześć" i "obecna" albo "nie umiem" to myśle dlaczeo tak jest? czy jestem aż taka inna czy aż taka śpiąca że nie kontaktuje żeby im odpowiedzieć, bo często przez długą chwile widze rozmazany obraz a twarz mi sie "miętoli" mózg lasuje że nie jestem w stanie nic odpowiedzieć tylko sie głupio na nich gapie...uwarzają mnie za dziwaka, czy jestem aż taka inna?
babyhehe 2004-02-25 21:37:10
skomentuj (5)


sobota
jakie to wszystko pokręcone, w sobote rano basen, potem szybko zbiórka u marcina gdzie przed pewnien czas nie miałam pojęcia o czy mmowa, no ale wystarczyła jedna zbiórka i mam cały tydzień zapełniony...a wieczorem ślęża z Jaśkie mi jego tatą, było super, śnieg, las, góry, drzewa bez liści, ksieżyć mgła i noc...scenariusz do horroru normalnie..ale czułam się swietnie i miałam okazje aby przemyśleć to co ostatnio robie i w sumie nie żałuje prawie niczego, a dzisiaj wchodzem sobie na mojego bloga i widzem komentarz od Przemka, jak to miło że jednak mnie pamięta, pozdrawiam Cie!
babyhehe 2004-02-29 15:02:33
skomentuj (1)
przepraszam ale mam bzika
ja tak w sumie to mam bzika na punkcie gandzi jakby ktos chciał to tu jest ciekawy artykuł o tym przybytku: http://muzyka.onet.pl/laif/1152054,1144,1,artykul.html a jak cos wiecej to zgłaszac się.