O czym chcesz poczytać na blogach?

Sleeping beauty

wszystko co kocham w kinie

Serca jej budzić. I tak już było za kazdym razem. Kładł się obok niej i nie miał odwagi jej dotknąć. Pierwszy raz w życiu się zakochał i to w kobiecie, która po prostu sobie spała. Także wspólny sen jest tutaj corpus delicti miłości (jak u Kundery).

W Sleeping beauty zobaczymy dziewczę świadczące dość nietypowe usługi. Paradowanie w bieliźnie na przyjęciach jest raczej znaną praktyką, także pominę to milczeniem. Ciekawsze wydaje się oferowanie spędzenia nocy z śpiącą dziewczyną. Lucy (w tej roli piękna i naga Emily).

piąta pora roku

15:44, piataporaroku
Link Dodaj komentarz »
piątek, 26 stycznia 2007
A Perfect Circle 'Sleeping Beauty'
Wstaję w godzinach zdecydowanie nie rannych. Czekałam na te wolne dni, bo wydawało mi się, że muszę od czegoś odpoczywać. Od czegoś, czyli od jakichś obowiązków, konieczności wstawania z łóżka i wyjścia z domu. Tymczasem.

xSatanicAx

W nim ukrytej nienawiści do innych wyznań.. poza tym wyczuwa się u niego chęć dominacji i podporządkowania sobie kobiety.. hmm.. niekiedy inna mentalność i tzw różnice narodowe nie są do przeskoczenia.. niestety..


2002-03-04 18:41:31 skomentuj (19)sleeping beauty
zaczęłam dostrzegać wkońcu pewne nieistotne rzeczy, które sprawiają, że czuję się lepiej.. i wspomnienia częściej wracają.. może to oznaka, że się starzeje, a może to dlatego, że zaczynam w swoim życiu dostrzegać, że moje przeżycia mnie.

schludny blog

Daje popis wyobraźni i rejestrowania tego, co u większości akurat trafia na plamkę ślepą.

schludny 2007-09-07 21:03:29
skomentuj (4)


25th.

schludny 2007-09-14 23:48:46
skomentuj (1)
red sleeping beauty
niemozliwe, dwa tygodnie, 14.09. mówię do siebie: WSTYD takim właśnie tonem, jakim karcił uczestników ponury mnich dawno temu w teleturnieju credo. od tego samego czasu utkwiłam w książce, nie dośc, że takiej ważnej, to jeszcze pożyczonej. wrzesień co roku.

I speak in verses, prophecies and curses


"why can't you see that I tried, and every tear I shed is for you"


zyskalam przyjaciela, innego, nowego, najlepszego kumpla mojej ostatniej porazki, ze sie tak niepoetycko wyraze... dziekuje

"the sleeping beauty, she stops the bleeding, she stops the bleeding in my soul..."

2003-01-04 14:08:56 skomentuj (3)


just like I imagined...
Zależy mi...
Kurde, naprawdę mi.