O czym chcesz poczytać na blogach?

śląski uniwersytet medyczny

gdy ginie barwa w kolorze beztonowym...

Coś spokojnego może Adel, zastanawiam się nad Garym Julsem, bądź Laną Del Rey, chodź ich tonacje mogą być dla mnie już za niskie. Myślę, nad Adel - Set Fire To The Rain. To się jeszcze zobaczy. 
W muzycznej szykują sie warsztaty wokalne, ma przyjechać amerykański tenor, profesor Uniwersytetu w Louisville w USA, Daniel Weeks. Po warsztatach ma być jego rechital, nie mogę się już doczekać. Mimo tego, że nie jestem wokalistką mam zamiar wybrać się na te warsztaty.
Dobra idę skajpajować ; )Wczoraj nie pisałam, bo wróciłam do domu o 17 a o 18 pojechałyśmy z mamą do rodziny i wróciłam po 22. Więc wybaczcie, ale nie chciało mi się wchodzić jeszcze na kompa i pisać noty. 
Dzisiaj nie byłam w szkole, jakoś nie żałuję. Pojechałam na Śląski Uniwersytet Medyczny na " Czepkowanie " mojej siostry. Przyjechaliśmy wcześniej, ponieważ moja siostra się zadeklarowała, że pomoże przygotować całą uroczystość, też im coś tam pomagałam. Gdy moja siostra poszła się przebrać zostałam jeszcze i dokończyłam pomagać pani. Rozmawiałam z.

rozdarte życie - Onet.pl Blog

    (jako wspólne juwenalia Akademii Sztuk Pięknych, AkademiiMuzycznej i Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu - łączących różneprzestrzenie kultury),
  • ATeHalia (Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej),
  • Ekonomalia (Akademia Ekonomiczna)
  • Kulturalia (od Katolickiego Uniwersytetetu Lubelskiego,
  • Medykalia (Akademia Medyczna),
  • MegaWat (Wojskowa Akademia Techniczna)

2. w związku z miejscem

  • Wittigalia (Od akademików PWr znajdująych się na Wittigowie) (Politechnika Wrocławska),
  • Bachanalia (Uniwersytet Zielonogórski; Bachus - bóg wina, Zielona Góra - tradycje winiarskie),

rutek

To niesamowity czas, gdyż według przewodników i uzyskanych przed wyjazdem informacji, wejście na szczyt waha się w granicach 3,5 – 5h. Chwila rozmowy, po czym dowiadujemy się, że na szczyt dotarł w nieco ponad 2h oraz że jest medykiem, który za dwa dnia rozstawi pod szczytem punkt medyczny dla zawodników startujących w Toubkal Marathon (42km dystansu i 3300m przewyższenia) oraz w Toubkal Trial (100km dystansu i 9000m przewyższenia).
   Idziemy dalej. Krok za krokiem, cały czas pod górkę... Aż dochodzimy do rozległego jak boisko pola szczytowego. W.Jest dla nas nowe. Około godz. 9 przyjeżdża po nas Chakib, którego mamy przyjemność poznać poprzez koleżankę Joanny. Udajemy się taxi do miejsca naszego zamieszkania w Marrakeszu. Koszt taxi to 60Dh. Okazuje się, że będziemy nocować w małym campusie dla pracowników tutejszego uniwersytetu, gdyż nasz znajomy Marokańczyk zajmuje się akademikami dla studentów i ma łatwy dostęp do owego campusu. Zajmujemy pokój, są trzy łóżka, łazienka, mały tarasik, a za oknami widok na palmy i pozostałe budynki naszego ośrodka. Umawiamy się z Chakibem na kawę w.

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

22 zarzuty korupcyjne usłyszał w katowickiej prokuraturze znany śląski chirurg szczękowy prof. Tadeusz C. W czasie przesłuchania przyznał się do większości z nich, ma wpłacić 400 tys. zł poręczenia majątkowego.

Prof. C. jest.

Specjalności: chirurgia szczękowa
Miejsca pracy: Aktualne:
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach; Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu; I Katedra i Klinika Chirurgii Szczękowo-Twarzowej