O czym chcesz poczytać na blogach?

Slade

Teen Titans - Raven

Wyjaśnienie dla zachowania Robin'a.
Cyborg i Raven jednak ze smutkiem obalają jego teorie (Cyborg wykryłby, gdyby, Robin którego widzieli był robotem, a Raven wyczułaby każdy rodzaj prania mózgu). Jedynie Starfire nie może uwierzyć, że mają odczynienia z prawdziwym Robin'em. Raven przypomina im jednak, że niezależnie od tego, czy Robin naprawdę stał się przestępcą, czy nie, to i tak muszą go powstrzymać.
Robin włamuje się do siedziby Wayne Enterprises (Slade postanowił spalić za nim wszystkie mosty, czy jak ?). Titans próbują go zatrzymać, więc ten ucieka, ale na rozkaz Slade'a wraca i zaczyna z nimi walczyć na dachu firmy. Jednak w pewnym momencie potrafi się przełamać i zastrzelić Starfire. Wówczas Slade aktywuje sondy, które zaczynają zabijać całą grupę i oznajmia Robin'owi, że jedynym sposobem, aby je wyłączył jest zaatakowanie ich. Robin zgadza się i zaraz po tym jak Slade dezaktywuje sondy, atakuje swoich przyjaciół, po czym ucieka.
W kwaterze Cyborg przeprowadza badania i odkrywa sondy umieszczone w ich ciałach.
Tymczasem wściekły Robin atakuje Slade'a. Po krótkiej wymianie ciosów jego przeciwnik grozi, że kolejny taki atak zakończy.

...Welcome to my world...

Ojca.
-I co teraz będzie?- spytał Flash.
-Kate męczy się bulami głowy, sądze że tak jej powraca pamięć.- powiedział Beast Boy.
-No to jest po naszej stronie, co nie?- spytała Terra z nadzieją w głasie.
-Na waszym miejscu nie byłbym taki pewny.- powiedział Slejd stając naprzeciw Tytanów.
-Slade!- warkną Robin.
-Chciałem was powiadomić, Tytani, że ponownie usunołem Kate z pamięci całe dobro. I was z nim włącznie, jak również to że kiedyś była Tytanką...- Tytani byli gotowi do ataku, ale nie wykonali żadnego ruchu. Zapadli w chwilową zadumę, a Slade się tym tylko napawał. Wkońcu jako pierwszy otrząsną się z tej zadumy Flash. Zrobił wichurę wokół Slade. Ale nie na długo, bo ktoś go powstrzymał zamrażając mu nogi.
-O! Co jest?!- spytał zdziwiony Flash. Wszyscy Tytani wznieśli oczy ku górze i ujżeli lewitującą nad Slade Kate. Kate była gotowa do walki z Tytanami, ale czy Oni z nią...?
-Kate?- jedynie tylko to mogła wyksztusić jej siostra, Terra.
-Tak, Kate!- powiedział ze sfatysfakcją w głosie Slade.- Wykończ ich, moja droga!- rozkazał córce, a ta staneła na ziemi i zaczeła atakować Tytanów. Tytani nie.

:::Teen Titans 4Ever::: - Onet.pl Blog

Od telewizora ponieważ w Wieży panuje okropny bałagan. Gwiazdka postanawia coś upichcić dla przyjaciół. Przysparza to jednak jeszcze więcej kłopotów, więc Tytani postanawiają iść na pizzę. Niestety nie mogą się zdecydować. Wykorzystują to wynajęci wrogowie i atakują Tytanów. Pokonują ich - Robin przepada bez śladu. RÓJ atakuje ponownie. Tym razem Wieżę Tytanów. Przejmują Wieżę "T" i wyrzucają z niej Tytanów. Cyborg twierdzi, że to już koniec, gdy nagle pojawia się Robin. Pokonują grupę RÓJ i dowiadują się kto ich nasłał. Robin postanawia dowiedzieć się kim jest tajemniczy Slade. Tytani triumfalnie wracają do "wysprzątanego" (Dzięki grupie RÓJ) domu.

4. Siły Natury (Ang. Forces of Nature)

Bestia szykuje kawał (Psikusa) dla Cyborga. Niestety zamiast Cyborga w komiczno - tragiczną pułapkę natrafia Gwiazdka. Przyjaciele twierdzą, że żarty Bestii nie są z ich punktu widzenie wcale śmieszne. Awanturę przerywa Robin - w mieście pojawiają się Grzmot i Błyskawica. Obaj niszczą miasto i jak twierdzą - jest to tylko zabawa. Robin przydziela pozostałym Tytanom określone zadanie - przeszukanie miasta w celu odszukania dwóch braci. Bestię wysyła razem z.

Raven and Bestia - Onet.pl Blog

-Co się stało? Słyszeliśmy krzyk i.....-mówił Robin ale Cybuś uciszył go gestem ręki.
-Pokarz tą rękę.-rozkazał Cyborg.
Spuściłam głowę w dół i posłusznie podałam mu rękę, wolałam unikać kłótni.
-Bestia, uważałbyś chłopie! Rękę jej złamałeś!-zaczął się wydzierać mój "lekarz".
-Cyborg, przestałbyś się na niego wydzierać .To nie on zrobił tylko ...Slade.-powiedziałam starając się uważnie dobierać słowa.Wiedziałam ,że się wkurzy ,kiedy dowie się ,że mam złamaną rękę.
-Że,co?!-krzyknął Cy.
Jak zwykle się nie myliłam.
Zaczęłam się tłumaczyć.
-No bo jak walczyłam ze Slade'em to on złapał mnie za rękę i zaczął mi ją ściskać.wyzywałam go od kretynów ale.

Młodzi tytani - bloog.pl

Jest się wtrącać do życia prywatnego.Poszedłem do pokoju wspólnego.Siedział tam Cyborg i coś popijał.Wziąłem szklankę i nalałem sobie wodę mineralną.
-Jeśli teraz zaatakuje nas Slade możemy mieć poważne kłopoty.
-Gadasz jak Robin ale masz rację.-wtem pojawiła się na monitorze gęba o której rozmawialiśmy.
-Witajcie tytani.
-Czego chcesz?-krzyknął Cyborg.
-Nie tak nerwowo a jeśli chcecie wiedzieć...-wszedł Robin z wesołą miną ale kiedy zobaczył Slade'a radosny nastrój zniknął.-chcę przejąć kontrolę nad miastem a tytani się poddali.-ciągnął Slade.
-Dlaczego mamy to zrobić?
-Bo inaczej rozwalę to miasto,tym.-pokazał Xenotium.
Ale mnie już nie było.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wiedziałem gdzie jest Slade byłem już tam raz.Był to stary magazyn gdzie się imprezowało.Przed magazynem stali Jinx i Mamut. Oplotłem ich czarną magią i zacząłem dusić.Na początku się szarpali kilka razy prawie im się udało uciec,po dwóch minutach zaczynało im brakować a po jeszcze jednej minucie.