O czym chcesz poczytać na blogach?

Skyrim

Blog bartekstajnowski

Komentarzy: 0 sobota 2012-02-18 www.youtube.com/watch Komentarzy: 0 piątek 2012-02-17 kot
Komentarzy: 0 2012-02-15 nie wiem co napisać na blogu :-] Komentarzy: 0 SKYRIM 2012-02-14 gra SKYRIM weszła 11.11.11 jest to kolejna(piąta) część ''the elder scrols''. nie kupujcie.

Blog fotel do masażu

Statystyki
Liczba osób które odwiedziły mojego bloga:
 
183
Liczba osób które skomentowały mojego bloga:
 
0
Liczba osób które wpisały sie do Ksiegi Gosci:
 
0
Archiwum
Rok 2012
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczen
Rok 2011
Grudzień
Listopad
Październik

Blog Karrmela | Gry Valve i nie tylko

Bać, nawet ja powinienem, bo to blog o grach do których praw autorskich nie mam. Natomiast im nic się nie stanie i ich to nie dotyczy. No poza tym , że nie będą już sobie mogli ściągnąć empetrójki z piosenką Szakiry, czy innej Rijany.

Przepis? Nie panikować, poczekać aż cała afera się uspokoi, pamiętać, że ACTA nie zostanie wprowadzone od razu(najwcześniej po roku), a i tak niedługo o tym zapomną. Więc po co płakać?

Tytuł nawiązuje do Deus Exa 3 co chyba zauważyliście. Postanowiłem se, że w tym roku zagram we wszystkie Deus Exy(poza Projectem Snowblind,bo przeszedłem go już z 5 razy ). Sorry Skyrim, ten rok należy do Deusa. Ale najpierw muszę go sobie kupić, “ofkors” .

Zabawny fakt. Mimo, że nie grałem w Deusa, to od dawna znam memy o nim(a właściwie what a shame i I never asked for this) . Co prawda grałem w Invicible War, ale był do dupy .

Następna rzecz…

Niedługo pojawi się wpis o Wip’ach moich map. A właściwie map porzuconych o których zapomniałem. Jestem w trakcie przeszukiwania dysku, w celu wyszukania jakichś fajnych Wipów .

BTW. Wiecie, że byłem w Warszawie? No pewnie,.

dosia-nie blog

I tylko sobie wyobrażam, że ktoś go kiedyś zaciągnie do pierwszej we Wrocławiu meido-cafe, o której on nie będzie wiedział, że jest moja.
Albo jego minę, kiedy mnie spotka na spacerze z Misiem w moim magicznym miejscu daleko stąd. A jedziemy tam jak tylko Misio sesję skończy.

Tak się zastanawiam, czy nie przedstawić planu wcielenia Jokera do naszego małego show... Zwłaszcza że mamy idealnego kandydata. I całe dwie tubki białej farby do ciała.

Wiem, nie było mnie sporo czasu, w dodatku przez tydzień ponad siedziałam w miejscu gdzie nie było internetu, za to był tylko Misiek, PS3 i Skyrim, więc mogłam, w przerwach od kłócenia się ze smokami, coś napisać, ruszyć do przodu z moją podróżą w senne podziemia itd. Ale nie mogłam się zebrać. Oderwanie rąk od Miśka w pustym mieszkaniu to nie było łatwe zadanie (mimo pomocy ze strony jego łokci). A poza tym, gdybym ja zagłębiła się w pracy nad jakimś dziwnym światem, kto by mojemu programiście zrobił obiad i pozmywał?

Będę musiała zabrać się za redagowanie polskiej lolita-bible. Trzeba wkręcić naszych "artystów": rysowniczkę i grafika. Obmyślić ze wszech stron wygląd sklepu i zatrudnić naszego programistę... Ale.