O czym chcesz poczytać na blogach?

Skype pobierz

Hiszpania moja

Okazalo sie niewypalem. Koles sie na nas wypial. Takze wczoraj poszukiwalysmy jak najlepszego rozwiazanie i dzis cos znalazla na uczelni. Dobrze, bo juz taka nerwowka byla ze hoho.

Bylam dzis na pobieraniu krwi, spoznilam sie przez to do pracy. Kolejka niesamowita, wszyscy na ta sama godzine, scisk niemilosierny. Ja nie wiem, pol Sangonery zapragnelo sobie krew pobierac, czy co? W robocie ok, w miare szybko leci czas bo i zajec mam duzo. W dodatku.

Pozegnalnie czy nie. Nie zanosi sie na nic specjalnego.

W ten weekend chcialabym jednak odpoczac, wyspac sie i nic specjalnego nie robic. Nie wiem czy mi sie to uda, bo bede ogladac mieszkania i ide na ta Komunie, ale poza tym mam czas wolny i to jest najwazniejsze.

W pracy w miare spokojnie, nie ma za duzo zawracania glowy. A juz jutro piatek to bedzie jeszcze lepiej. W koncu wlaze na tego skype, jutro albo pojutrze, utrzymuje system sygnalowy :) 

neluchaa blog

Miała być sesja zdjęciowa no ale jakoś nikt nie chciał nam robić zdjęć . . ; / Co do Lidii . To jest śmiechowa kobieta . ;D Cały czas się śmieje i śmieje nie ? no . No mówie wam ..  Ona tak się fajowo zaciąga . Oczywiście ja za bardzo nie ogarniałam siebie i jej . ;D Dziś miałam spędzić dzień w domu szukając drugiego kolczyka .  No ale okurat szłam do babci coś przekąsić i spotkałam w czasie wycieczki Lidzię i Pyśkę . ;D No i wiecie były : pogaduchy i w ogóle . : ) . :p . Nikogo na skype nie ma .; / Żal po prostu . grrr . ; / Nie ma co robić .. Same nudy,. Właśnie jem lizaka nimm 2 jabłko-limonka , oł yea .!Mój ububiony lizaczek :D
"nie lubię śniegu , on jest brudny , biały ,śmierdzący , brzydki " xDD 2011-01-07 18:17:57 skomentuj (0)
Rozmowa z Celiną . ;D ; **

Blog Nieszuflada

No ale w końcu od czego są przyjaciółki?
Dobrze ze mam prace i rodzinę. Mimo to brakuje mi Jej szaleństw .Magda mówi że to brak słońca, a ja bez wspólnego fitnessu nabyłam dwa dodatkowe kg. Jej mieszkanie stoi puste, chodze tam podlewać kwiaty i slyszę nasz śmiech gdy zmieniałyśmy salon w gabinet kosmetyczny robiąc tutaj maseczki , ry, depilacje cały nasz babski krąg, świetnie bawiłyśmy się przy lampce wina albo malibu.
Brakuje mi Jej. Czasem widujemy się na skype, mówimy duzo i raczej wygłupiamy się az wstyd ze baby juz dorosłe tak mogą. Przyjaciółka bez której moje zycie jest pute. NIe potępiajcie mnie, bo powiecie: rodzina. Nic jednak i nikt nie zastąpi… Jej. Czuję się samotna. Często mam takie uczucie. Bywa, że zajęta sprawami w ciągu dnia nawet tego nie zauważam, każdy ma swoje życie, znaleźć kogoś kto rozumie w pół zdania, a nawet bez słów, jest prawie niemożliwe. Tak, jestem samotna, ale nie wołam,.

P A M I Ę T N I K - Onet.pl Blog

C2
Tsa ... wczoraj musiałam siłą wyciągać Sandrę z domu , żeby ze Mną wyszła . Zaraz pogadam z Nią na skype . Poszłyśmy wczoraj do kerfura , bo musiałam kupić gumki do włosów , bo wszystkie pogubiłam , o matko, hahahaha . Więc Sobie poszłyśmy . Jeszcze matka kazała Mi kupić bułki no to kupiłam , ale jeden worek mi Się rozwalił , to musiałyśmy.
Bluzkę w pewnym momencie chciał wejść, hahahahahahaha . Sandra uważa , że go maltretuję, ale to nie prawda . Pfy . Właśnie , zrobiłyśmy Sobie ten popcorn , i 3 minuty patrzyłyśmy w mikrofalę i udawałyśmy , że dźwięki , które tam są , to jest pobicie takiego Michała przez dresy , hahahahahahahah . Wyciągnęłyśmy ten popcorn po chwili i żadna z Nas nie mogła tego otworzyć, hahahahahaha . Tylko było ' ał , ał ' , hahahahahahah . Później z resztek ziarenek zrobiłyśmy jeszcze jeden.

Tylko jeden taki blog! Założone blogi oddam w dobre ręce! - Onet.pl Blog

BARDZO   PROSTA!!!!
__________________________________________________________

Żeby zobaczyć nagłowek skopiuj link i wklej go do okna swoej przeglądarki internetowej!
____________________________________________________

Jeśli pobierzesz nagłowek podaj mi swój adres blgoa a dam Ci 5 komów :)Pati (17:38)
Przy zmawianiau avatarów i nagłówków i napisów konieczne jest podanie mi danych takich jak:
- ADRES BLOGA(obowiązkowo)
- nr gadu-gadu (obowiązkowo)
-adres skype (powinno się)
-adres meil (obowiązkowo)
- bez adresów innych komunikatorów

Mam nadzieję że wymienione przezemnie kryteria są jasne dla wszystkich!

Więc zgłaszajcie się !
i jeszcze jedna ważna rzecz!

Najpierw.

Ona i On

Najdziwniejsze, że byłem wszystkiego całkowicie świadomy... jakbym stracił panowanie nad ciałem. Całe szczęście, że zwolniło się miejsce i usiadłem. Już jest dobrze... może w tych snach coś jednak jest?

Z niecierpliwością czekam, aż pobierze mi się do końca kurs javy. Mam nadzieję, że moje nowe, programistyczne wyzwanie rozwinie się i będę mógł pochwalić się nową wiedzą oraz umiejętnościami... Ostatnie spotkanie z Qilią dobrze zrobiło nam obojgu. Złapaliśmy nowy wiatr w.

Się nieprzewidywalnie. Wszystko się sypie, psuje i rozwala... Są takie dni i nic się na to nie poradzi i wie się o tym, co nie oznacza, że nie jest to w najwyższym stopniu wkurzające.

Ale na szczeście bywa też tak, że po drugiej stronie skype'a siedzi ktoś, z kim można to na bieżąco omówić, powściekać się, pokląć... a na końcu roześmiać się... bo problemy kolejno tracą na ważności.

Miałam dziś luksus posiadania dwóch takich osób po drugiej stronie monitora -.

Język angielski online | Nauka języka angielskiego.

Takie osoby w Intenecie
- znajdź osoby, które mogą ci pomóc w nauce
3. Jak współdziałać z innymi osobami:
- przede wszystkim będziecie motywować się do nauki
- rozmawiaj osobami angielskojęzycznymi przez skype (bezpłatnie) lub telefon (2-3 grosze za minutę)
- wymieniaj się informacjami, płytami, książkami, kursami
4. Zarabiaj na swoich nowych umiejętnościach:
- dostęp do Klubu Angielskiego jest bezpłatny dla.Jest wystarczająca
- możesz zaangażować się w specjalistyczne programy partnerskie związane z nauką języka angielskiego
5. Jak się uczyć:
- korzystaj z ogromnych bezpłatnych zasobów internetowych
- pobierz bezpłatne programy do nauki języka
- wymieniaj się programami i materiałami do nauki (pamiętaj o prawach autorskich!!)
- rozmawiaj po angielsku z innymi kursantami i native-speakerami
- oglądaj firmy w angielskiej wersji.