O czym chcesz poczytać na blogach?

Skype na telefon

egoistyczny.blog

Na siebie. Dziewczyny nie było albo zmieniła nick. Trudno. Opieprzyłem sekretarkę za papiery w nieładzie ze zbyt dużą gorliwościa, zrobiło mi się głupio i po południu pzeprosiłem zwalając na ból głowy. Zaczynam się sobą martwić. 

skomentuj (0)

adrenalina i.

W poniedziałek wieczorem nagle mała źle sie poczuła. Płacz, rzyganie, leciała przez ręce, temperatura. W kilka godzin wszystko się przewartościowało. Lekarz, telefony do znajomych, pogotowie, kolejny prywatny, polecny lekarz. Cała noc w plecy. Wstawanie w nocy co 15 min. na przemian. I tak bez znaczenia, bo nie byłem w stanie zamknąć oczu. W myślach.Zmian poza jedną, ale za to zasadniczą. Weronika pojawiła się na necie (w czasie 4 sprawdzenia czy jest) i poprosiła żeby przestali rozmawiać na czacie. Zapraponowała przejście na skype. Byłem nawet zadowolony z tego pomysłu. W ten sposób będę mógł pozostawiać w archiwum nasze rozmowy, a kiedy zniknę ja czy ona możemy zostawić wiadomość. Czy to coś.

''That I'll never let you go''. - Onet.pl Blog

Mnie w usta. - Chodź. - złapał mnie za rękę i pociągnął mnie lekko.
Było mi zimno i nie łatwo było mi ukryć, że najnormalniej w świecie bałam się chodzić o tej porze po lesie.
- Boisz się? - Justin lekko uśmiechnął się w moim kierunku.W pełnym słońcu po polach i rozmawiałyśmy na wiele różnorodnych tematów. Akurat teraz byłam ciekawa co w tej chwili robi Justin. Zadzwoniłam do niego i po trzech sygnałach odebrał telefon.
- Kristen? - zapytał szybko.
- No tak... To ja. - zaśmiałam się. - Co u ciebie słychać?
- Ehm... Wszystko dobrze. Kiedy wracasz? - mówił szybko i nerwowo.
- Justin wszystko w.W innym mieście. Nie przesypiałem nocy, byłem nerwowy i nie mogłem wyrzucić z głowy jednej myśli. Co teraz bym robił gdybym był w Atlancie. Wziąłem do ręki mojego laptopa i zalogowałem się na skype. Kristen była dostępna. Podekscytowany połączyłem się z nią i włączyłem kamerkę internetową. Gdy tylko na monitorze ukazała się jej sylwetka poczułem, że serce zaczyna mi bić.

Ciche pomruki... - Onet.pl Blog
Za każdym razem krzyczę do Ciebie:
"Jest mnie dwóch może trzech tylko ty możesz temu zaradzić
Poukładaj mnie kawałek po kawałeczku poukładaj mnie proszę
Bo taki podzielony na części jestem zupełnie do niczego poskładaj tak jak dziecko składa klocki lego" *A ja potrzebuję tylko, żebyś przytulił i powiedział:
"usiądź wygodnie ja polepie i zlepie w.Go nie słyszałam.
Cały dzień  w miarę spokojnie. Tylko tuż po przebudzeniu byłam trochę zdenerwowana. Nawet udało mi się przełkąć mięso, później wafelki. Pół dnia przegadałam przez telefon, to pomaga, odciąga myśli. Chwilami byłam nawet bardziej zła niż smutna.
Kubica wygrał wyścig. Polacy przegrali mecz. Nie oglądałam ani jednej z tych transmisji.
Teraz znowu.

Detox - dzień 1 i 2
Detox. Nie mogę PIERWSZA się do Niego odezwać - żadnych smsów, sygnałów, wiadomości na skype. Kontakt tak, ale to nie ja mam go inicjować. Przynajmniej do wtorku, do następnej wizyty. Zalecenie lekarki. Sama próbowałam kilka razy, ale wytrzymywałam bardzo krótko.
To wszystko brzmi.

10 miesięcy i 3 dni - Onet.pl Blog

Prawdy. Każdy tworzy sobie obraz Miłości w swoim (i partnera) stylu. Raz Miłość jest spokojna, innym razem poprzeplatana burzami, odwzajemniona lub nie, mniej lub bardziej szczęśliwa. Miłość na odległość, na codzień, na chwilę, na dłużej, do końca...

Cokolwiek by nie pisać - Miłość jest z pewnością jednym z najprzyjemniejszych uczuć. Nawet, gdy boli, dobrze jest, kiedy.

Najgorzej jest, gdy mam czas popatrzeć w okno. Posiedzieć, pomyśleć... Wtedy zaczynam tęsknić. Za NIM. Czekam na telefon, na gadugadowego buziaka, na cokolwiek. Chwile bezczynności są okrutne. Przywołują wspomnienia: JEGO głosu, dotyku, zapachu, smaku...

Wczorajsze światełko w tunelu pt.: "Spotkanie za.


Czasu, którego mnie nie chciało się tracić na kontynuowanie wirtualnego niewiadomoczego.

Na początku września miał urodziny z imieninami zusammen do kupy w jedną imprezę połączone. Skype Me dopełniło reszty. Poznałam Kogoś. Zaiskrzyło - jeżeli takie określenie może być stosowne do pierwszego Witaj napisanego na Skype`owym czacie.