O czym chcesz poczytać na blogach?

Skype 3.8

Blame – webDevelopin'

    JavaScript
  • Ogólne
  • PHP i Mysql
  • Przeglądarki
  • Webmastering
  • White SEO

Skype – uciążliwe rozpoznawanie numerów

Dzisiejszy wpis, postanowiłem poświęcić na opisanie sposobów, dzięki którym możemy pozbyć się rozpoznawania numerów na naszej stronie przez dodatek do FireFox’a jaki oferuje Skype. Przez niego strony często się rozjeżdżają, a numer trudniej skopiować. Sposobów tych będzie kilka, z racji tego, że dopływa wiele informacji jakoby niektóre z nich miały nie działać. O szczegółach opowiem przy każdym z nich.

Na początek strona przykładowa. Jak widać Skype rozpoznał wszystkie numery(chyba, nie masz Skype Toolbar bądź jest on wyłączony) i zamienił ich wygląd tak, że skopiowanie ich za pomocą myszki jest niemożliwe. Chcemy się tego pozbyć, zatem do dzieła.

Sposób pierwszy

Jest to oficjalne rozwiązanie. Polega ono na dodaniu poniższej linijki do sekcji head naszej strony:

<meta name="SKYPE_TOOLBAR".

studentowo

Ma to jak się dowiadywać ciekawych rzeczy po prawie 2 latach znajomości ;-.

URODZINY
Link 09.01.2008, 12:00 Komentarze (0)
Pochwale się - mam dzisiaj urodziny ;-). Dzwoni do mnie brat z życzeniami:

Radek: Siostra, ile ty masz lat?
Ja: 22
Radek: To ty stara dupa już jesteś.

Jak miło ;-)


SKYPE
Link 17.01.2008, 09:30 Komentarze (0)
Mój brat jest fanatykiem różnego rodzaju programów,z których można rozmawiać i dzwonić za darmo. Właśnie założył sobie skype w komórce i dzwoniąc z komórki dzwoni ze skype. Czy jakoś tak. Tak więc ma skype wszędzie gdzie chce. Czasem siedzi też jak najbardziej na kompie. W komórce ma też ogólnie szeroko pojęty internet ;).
Rozmawiam z nim czatowo na skype bo gg nie posiada. W każdym razie wysłał nam wcześniej fotki, które zrobił podczas świąt i prosił mamę żeby mu napisała, które chce żeby wywołać. Mama mu napisała, a ja piszę do niego właśnie na skype:

Ja: Odebrałeś maila?
Radek: Nie wiem, mam wyłączonego kompa.
Ja: Ty znowu bawisz się komórką?
Radek: No.
Ja: W każdym razie mama wysłała ci numery zdjęć do.

Podróż do USA | Nagroda w Konkursie Klubu Przedsiębiorcy

Tutaj. Niestety nas tam nie zobaczysz, bo to nie jest obraz na zywo.

Technologia z dnia na dzien daje coraz wieksze mozliwosci. Dzis udalo nam sie z Wanda zadzwonic do Polski, do Basi Szumockiej (ktora jest takze czlonkiem Klubu Przedsiebiorcy – przyp. WL) i przekazywac na zywo obraz z kamery. Wszystko za pomoca malego komputerka, Skype i bezprzewodowego Internetu.

Czlonkowie Klubu Przedsiebiorcy mogli mnie dzis na zywo uslyszec na prowadzonej przez Wande sesji Pytan i Odpowiedzi. Ja siedzialem w swoim pokoju w Pelican Cove i dzwonilem z drugiego telefonu Wandy. Specjalny serwer do webcastow laczyl caly ten dzwiek, zamienial na flash i udostepnial na zywo w Internecie.

Zadzwonilem dzis za pomoca Skype do rodziny w Polsce. Slyszelismy sie jakbysmy siedzieli obok siebie. Polaczylem sie z moim wujkiem, ktory mial jeszcze o godz. 22 polskiego czasu wlaczonego Skype’a i pokazalem mu na zywo widok z naszego tarasu.

Technologia sprawia, ze kazdy z nas, niewazne gdzie jest, moze sie szybko komunikowac. Ja moge pisac dla Ciebie te relacje, Wanda moze dorzucac zdjecia. Moge dzwonic do bliskich i z nimi rozmawiac, a nawet sie widziec.

Wczesniej dzwonilem do Polski za pomoca polaczen ze zwyklego telefonu. W Nowym Jorku dzwonilem z budki telefonicznej na bezplatny numer i korzystalem ze specjalnie zalozonego wczesniej internecie polaczenia Pingo.com. Od Michala z Nowego Jorku dostalem karte “Syrena”, ktora.

pinksky blog

Która wyjechała do stanów oraz nie lubi bokserek, więc nosi obcisłe slipki. Tak naprawdę nie obchodzi mnie jego wygląd, bo uwielbiam jego osobowość.  Nie oceniam, książki po okłatce, szczególne, że jej nigdy nie widziałam.

K: siemka! Jak minął tydzień?
J: cały tydzień byłam chora i oglądałam filmy w łóżku.. Jak na razie czuję się lepiej. U ciebie pewnie coś ciekawszego się wydarzyło.
K: prócz chodzenia do szkoły i paru przypałów to chyba niż poza tym. Haha. Słuchaj mam pewną nowa propozycję…
J: Twoja klasa to jak zawsze coś odwali! No śmiało, pytaj!
K: Zaczęliśmy od rozmowy przez gg, po 2 latach posunęliśmy się dalej i prowadzimy już rozmowy przez skype… mija kolejny rok i tak sobie pomyślałem, że może zaczniemy coś nowego?
J: Co masz na myśli?
K: może włączymy kamerki?

Tego się obawiałam najbardziej. Nie obchodził mnie wygląd Konrada bo jest wspaniałym chłopakiem. Jednak ja mam lęk, że on nie ma identycznego zdania co ja. Nie nalezę do piękności świata, a wiadomo, że brzydka dziewczyna zraża chłopaków od siebie. Przyjaźń może trwać do póki jej nie widzą, lecz gdy ją ujrzą, zaczynają  się wykręcać. Nie chciałam tego. Przez mój wygląd dokuczała mi masa ludzi.  Żyjemy w czasach, gdzie ludzie nie są tolerancyjni.

J: Nie wiem czy to jest dobry pomysł…
K nie nalegam, lecz chciałbym,.

Blog mimihopsek

WIERSZE NA WALENTYNKI!!!!!!!!!!!!!
1.Kocham cię kochanie moje,kocham cię i tak zostanie.
2.Gwiazdy nauczyły mnie marzyć,deszcz nauczył mnie szlochać a ty nauczyłeś mnie kochać.
3.Smutne są wieczory bez gwiazd na niebie, lecz jeszcze smutniejsze są dni bez ciebie.
                                                           OBRAZKI NA WALENTYNKI!!!!!!!!!!!!!!
 

MÓJ NR SKYPE TO:SARAESTERA PISAĆ TO TAK JAK JEST TU ORAZ GG:12588136: 0 2008-02-06 Trochę obrazków zapodam wam dla osłody