O czym chcesz poczytać na blogach?

Skrzynia biegów

Silnik Opla | Just another WordPress.com site

W większości samochodów jest to znacznie utrudnione ze względu na małą ilość miejsca ale dla mechanika nie stanowi to dużego problemu,dla tego zalecane jest skorzystanie z usług serwis Opla

Większy problem stanowić będzie wyciek oleju na wałku sprzęgłowym od strony skrzyni biegów. Pierwszą czynnością jaką należy zrobić w tym przypadku jest stwierdzenie czy wyciekający olej pochodzi ze skrzyni biegów czy też z silnika. skrzynia biegów ma olej o dużo jaśniejszej barwie niż olej pochodzący z silnika, oleje różnią się również zapachem. Dla naprawy tego wycieku konieczne jest w tym wypadku demontaż skrzyni biegów, a jeżeli wyciek nastąpił na skutek uszkodzenia uszczelnienia wału korbowego konieczny.

})({małe smuteczki})({

0 2006.10.24 21:49 Gościu kupił sobie Daewoo Espero.
Po tygodniu przyjeżdża do serwisu i mówi ze skrzynia biegów mu nie działa Facet z serwisu mu na to "nie ma sprawy wymienimy panu na gwarancji" Gościu pojechał, ale po tygodniu znowu wrócił znowu ze skrzynia biegów. Facet z serwisu znowu bez problemu wymienił.
Gościu tak co tydzień przyjeżdżał do serwisu.

Formuła1 - formuła, którą kochasz - Aktualności - bloog.pl

Co ma związek z przepisami."

„Przód bolidu będzie inny, jeżeli mówimy o monocoque, kształt boków bolidu będzie zmieniony, tylne skrzydło tak samo."

„Zupełnie zmieni się elektronika, w związku z nowym ECU, którego musimy używać. Skrzynia biegów będzie musiała w 2008 roku wytrzymać cztery wyścigi."

„Pierwsze testy w Barcelonie i Jerez były udane, przeprowadziliśmy symulację czterech kolejnych wyścigów, żadne problemy nie wystąpiły. Pojawią się również nowe elementy zawieszenia i skrzyni.

Blog Fiedor126p

Betonem
-Podłogi drewniane przut modrzew tył skalejka
Kaltka::::
-Zrobiona z rurek aluminiowych zdobytych w wielkim wyśiłkeim z pobliszego złomu za cene 3 gr/Kg
Koła przut autokar
Koła Tył  z trkotora tylne
Wydech marki polmozbyt helikopter
Skrzynia Biegów Od znanego wam Polskiego Motoru marki komar jest to 6 stopniowa skrzynia idealenie zsynchronizoeano z lwearkiem z boinga 125p tylne zawieszeni utwardzane na sprzeżynach z WSK sa one wytyżymałe jak sama nazwa muwi wiejski sprzet kaskaderski.
Właśnie to ałtko jako jedyne rozpedza sie tak szybko do setki że nie widzac jak rusza po prostej jwst to.

Sporty motorowe

Zmagań, oczekiwałem z niecierpliwością na oes Podgórzyn, jeden z najpiękniejszych w całym rajdzie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby przygotować się do tego występu i przejechać spokojnie rajd, bez nastawiania się na wynik. Niestety tym razem zawiódł nas sprzęt. Zepsuła się skrzynia biegów, nie zdecydowaliśmy się na start drugiego dnia na seryjnej przekładni, gdyż na długich odcinkach niosło to ze sobą pewne ryzyko wystąpienia niebezpiecznych sytuacji. Liczę na to, że solidnie przygotujemy się do Rajdu Rzeszowskiego i będziemy już mogli.

Blog Diana0025

Przebieg [w km] 127200
Pojemność silnika [w cm3] 2500
Skrzynia biegów Manualna


Rodzaj paliwa

S M I E T N I K 1212

TATA ZMIENIA BIZNES


10.06.2008 :: 18:55 na legalu (2)
mietek ja sie pytam czemu nas tam nie bylo....


10.06.2008 :: 22:35 na legalu (2)
C.E.L.
Nowy 5-litrowy silnik V8 o mocy ponad 300 kW współpracuje z pierwszą na świecie osmiobiegowa skrzynią biegów o sportowej charakterystyce z bezpośrednią zmianą biegów. Skrzynia biegów jest wyposażona w funkcję "Flash Shift" umożliwiającą kierowcy błyskawiczne zmiany przełożeń. Między innymi dzięki temu Lexus IS-F jest w stanie przyspieszyć od 0 do 100 km/h w czasie poniżej 4,9 sekundy.11.06.2008 :: 00:29 na legalu (1)