O czym chcesz poczytać na blogach?

Skrillex

dupstep

26 Listopad 2011

Troszkę źle zacząłem ale spróbuję od nowa

Dobra wiem.

Napiszę o jedynym moim zainteresowaniu a mianowicie o muzyce. Jak sama nazwa mówi uwielbiam Dupstep. Moim ulubionym twórcą jest oczywiście Borgore , a ulubionym utworem Gloryhole . Jeśli uważacie lub lubicie innych kolesi od dupstepu lub jakieś grupy typu np. Skrillex to dodawajcie komentarze i piszcie tytuł piosenki i wykonawce .

.

» Rawwrrr! - Onet.pl Blog» I was the one who cared after all... // Harry Potter
# 011 10.03.2012  14:40  Harry Potter & textury Skrillex - Summit

Chcę mniej - Onet.pl Blog


03 marca 2012
3. Ana
Dzień zapowiada się dobrze. Poranek z kanapką scoobi'ego doo, kawa, za chwilę umyję włosy, wyjdę na spacer z psem a potem na rower. A nie przepraszam, roweru nie będzie bo nie mam pompki. Zamiast tego posprzątam w pokoju (rower jest o wiele fajniejszy!), do 16 spędzę czas w internecie, poklikam grepolis, potem spotkam się z chłopakiem, koło 20 wróci do swojego domu, po 20 nawpierdalam się czekolady. taką straszną mam na nią chcice od wczoraj!
Mój dzień nie wygląda zbyt atrakcyjnie.

Poza tym tak jak około tydzień temu mama kupiła wagę, tak następnego dnia się rozjebała. Nie wiem teraz ile ważę, podejrzewam, że tyle samo.
Co do ćwiczeń to zaprzestałam tamtych. Muszę zacząć od nowa. Ale to później, teraz nie mam weny.

brzuszki 0/0/250
podskoki 0/0/500
podnoszenie nóg 0/0/250
przysiady 0/0/250

Jeśli będę u celu pozwolę sobie na 3 kostki czekolady!
Oby mój luby zrozumiał dziś, że czekolady HET.

SKRILLEX <3
Wrzos (09:34)

cocoon.

Trochę się u mnie dzieje. Muzycznie również. Cieszę się, że mam wokół siebie ludzi którzy kochają podobną muzykę w podobnym stopniu i w aktualnej chwili mimo mojego braku czasu(czy natchnienia, czy umiejetnosci skupienia) i tak moge liczyć na doznania conajmniej rewelacyjne. Dziś będą dwa ideały.

Uwielbiam punkowe wstawki w utworach. Uwielbiam łączenie stylów syntetycznych z owym punkiem. Dlatego nie ma co wierzyć, że zamienię z kimś zdanie gdy leci Alice in Videoland. Jestem wtedy w swoim świecie, albo raczej w świecie Alice. Ale dziś nie oni, bo do tego potrzebuję więcej niż fragment internetowego pergaminu i pięć minut. Dziś Skrillex. Tak wygląda wideo idealne. Dupstepowy rozpierdol raz proszę:

Skrillex- First of the year
Reklama kinder buena zrobiła w Polsce niezły rozgardziasz. Niekoniecznie plagą pseudo Edwardów Cullenów. Niekoniecznie samym batonikiem. Niekoniecznie tym, że jest kinder, ale teledysk za bardzo dziecięcy już nie, że to niby taka awangarda przez przekaz zachaczający o pedofilijny(nie każdy musi rozumieć moje poczucie humoru). Chodzi o Selah, ściślej Salah Sue.

Selah Sue- This world

Tagi: muzyka, soul, dubstep, skrillex, selah sue