O czym chcesz poczytać na blogach?

Skok

A właśnie, że wyśpię się dzisiaj!

<^><^><^><^><^><^><^><^><^><^><^>


Frustracja
Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok. Skok.
Zauważ mnie. Mnie. Zauważ.

Zapisała aniwi dnia 2010-04-26 o 21:27:52

skomentuj (0)


Koszmar nauczycielki niemieckiego
Übung. 23 (Nie, nie umiemy, nie damy rady, nie potrafimy)
Napisz własną bajkę.
Es gabt einen Prinzessin, die war am schönste Prinzessin der Welt. Aber sie mochte niemand geben. Sie verlor die Schönheit und.

Wszystko o Andersie Jacobsenie:) - Onet.pl Blog

Witam Was po długiej przerwie! Jako, że zaczęły się ferie zimowe związane ze świętami Bożego Narodzenia, mam więcej czasu, by podzielic się z wami informacjami na temat ostatnich sześciu konkursów Pucharu Świata.

 

  

TRONDHEIM, NORWEGIA

źródło: www.skijumping.pl

 

Przed pierwszym konkursem w Trondheim, w Norwegii, odbyły się trzy treningi oraz kwalifikacje. Najlepiej zaprezentowali się w nich Martin Schmitt, Gregor Schlierenzauer, Matti Hautamaeki oraz Harri Olli. Norwegowie także spisywali się dobrze: Anders Jacobsen, Johan Remen Evensen czy Anders Bardal zajmowali w nich wysokie pozycje. W piątek, 5 grudnia 2008 roku, odbyły się eliminacje do sobotniego konkursu. Najdłuższy skok oddał Harri Olli (137,5 m), drugi był

Świat skoków narciarskich. - Onet.pl Blog


19 czerwca 2011
Już niedługo.
Cześć. Zbliżają się wakacje, więc będę miała więcej czasu na bloga, zmienię tutaj kilka rzeczy, dla ułatwienia życia mi oraz Wam :) Oprócz tego, że za 3 dni czekają nas 2 miesiące leniuchowania, coraz bliżej jest LGP. Bilety na konkursy w Szczyrku, Wiśle i Zakopanem można już zdobyć za pośrednictwem różnych stron internetowych. A więc polecam Wam strony, które mam w ulubionych, czyli www.skijumping.pl oraz www.skokinarciarskie.pl. Notatka dzisiaj jest krótka, bo w tygodniu dodam następną ze zdjęciami skoczni w Zakopanem oraz Muzeum Adama Małysza w Wiśle. Do tego, dostałam od mojego taty koszulką z Adamem i bardzo się z tego powodu cieszę ; )) Do napisania.
Olka. (12:21)
Jeden fan skoków :)

sport, skoki narciarskie - Onet.pl Blog

Z prezydentem. Potem gwiazdy odśpiewały skoczkowi z Wisły specjalnie przygotowaną na tę okazję piosenkę: "Skaczemy dla Ciebie". Na zakończenie cała publiczność odśpiewała Adamowi Małyszowi "Sto lat".

 
Dziękuję Wam, jesteście wspaniali. Jeśli się tylko uda, jeśli warunki pozwolą, skoczę dla Was po godzinie 19" - obiecał Małysz.

Słowa dotrzymał. Gdy doprowadzono do stanu używalności tory najazdowe, na belce pojawiło się kilkunastu skoczków - oprócz Polaków min. Jakub Janda i Simon Ammann. Nie skakali daleko, gdyż warunki były trudne. Ostatni skok oddał Adam Małysz, kończąc go przejazdem pod szpalerem nart, które trzymali jego koledzy. Potem Kamil Stoch i Stefan Hula nosili Mistrza na rękach po zeskoku.

Po ostatnim skoku bohater dnia w otoczeniu przyjaciół znów znalazł się na scenie. Raz jeszcze odśpiewano na dla niego piosenkę, oraz przebój "We are the champions" zespołu Queen. "Dziękuję Wam wszystkim! Choć sędziowie i organizatorzy odradzali nam to, jednak zdecydowaliśmy się dla Was skoczyć. Dla takiej publiczności warto! Dziękuję, że przez te wszystkie lata byliście ze mną i wspieraliście.