O czym chcesz poczytać na blogach?

Skoda octavia

Tapety na pulpit

Skoda prezentuje nową Octavię!

Wręcz kultowe auto firm, handlowców czy też limuzyna rodzinna doczekała się nareszcie nowej wersji. Samochód po liftingu zostanie zaprezentowany w Paryży w trakcie salonu samochodowego. Skoda Octavia w nowej odsłonie zostanie wprowadzona w 2 nowych wersjach – Greenline oraz Sportline. Zmiany najbardziej widoczne są z przodu – pojawiła się tam atrapa nawiązująca do sąsiadki Superb oraz nowej Fabii. Inspirację flagową limuzyną.

mastertuning

Z autem, że jesteście jak jeden mąż. Zawieszenie nie jest twarde jak deska, ale na tyle sztywne, by czasami wprawić Twoje ciało w (przyjemne) wibracje. Lancer naprawdę zachęca do jazdy i sprawia przyjemność w codziennym użytkowaniu. A Skoda?

Wydaje się, że Octavia Tour jest z nami od zawsze. Nigdy nie szokowała, nigdy nikogo nie zbulwersowała i (pewnie) nikogo nie powaliła na kolana. Po prostu była. Jej bagażnik o pojemności 548 litrów (plus prawie 600-kilogramowa ładowność) nieraz przewoził.

Blog Octaviomendieta

Pracy to już wiele... że posada głównego specjalisty działu kadr w polskiej filii to szczyt moich marzeń...ale nie. Nie pomogło. Chcieli mnie jeszcze bardziej uhonorować i... jeden z modeli nazwali moim imieniem...No i tak właśnie powstała moja Skoda...Skoda Octavia!:-)

Aha – załatwili Vondrackovą na jedyny koncert w Polsce specjalnie dla mnie...ach jak ci Czesi mnie uwielbiają...ahoj!

.

Blog Wojciecha Majcherka - Onet.pl Blog

Jak mawiał Dejmek, cmokierów. Para tymczasem zdejmuje z wieszaka swoje nakrycia wierzchnie i spokojnie opuszcza salę, zostawiając widzów z głupimi dla odmiany minami. Potem oboje wsiadają do reklamowanego samochodu, a filmik pointuje hasło: Skoda Octavia. Wiesz co dobre.

Na wystawie Letni nieletni nie wiem, co dobre. Powtarzam: odnoszę się do niej wedle stereotypu, w którym sztuka.

MotoHobby

Sprawiają, że chętniej decydujemy się na nabycie pojazdu. Częściej też zaciągamy na niego kredyt licząc, zakładając, że dzięki dobrej koniunkturze damy radę go spłacić.

Najlepiej sprzedającymi się w Polsce samochodami osobowymi są Skoda Fabia, Toyota Yaris i Skoda Octavia. Powodzenie aut czeskiej marki związane jest z dobrą relacją ich ceny do jakości oraz. Nie bez znaczenia jest przynależność Skody do koncernu Volkswagena. Wysoki popyt na Yarisa związany jest z zaufaniem, jakim cieszy się Toyota w związku z.