O czym chcesz poczytać na blogach?

Skoda fabia

Bohdan Cywinski - mój kawałek internetu

Już na mszę się nie zwlokę, posiedziałem za długo.

zapisał Bohdan Cywinski


skomentuj (0)
16.02.05, Warszawa

Dzień był przeganiany, Msza, redakcja, dziekanat, dom, lecznica w Pyrach, zepsuty samochód, elegancki warsztat zrobi go na jutro w południe, ciekawym, ile za to zaśpiewa. Warsztat handluje samochodami. Skoda Fabia 2002, 17 tysięcy na liczniku, biała, jest do wzięcia za 15 tysięcy złotych. Nie byłby to może wóz mojego życia, ale suma nie jest przerażająca, więc gdyby uwierzyć, że nie ma istotnych wad ukrytych, to rzecz byłaby do rozważenia. ( Informacja przekłamana: Nie Fabia, a Felicia i nie 17, a 41 tysięcy przebiegu, ale cena chyba jeszcze do negocjacji). Skoda jest w Polsce.

eber blog

Poznań


Załączam wyrazy szacunku

Krzysztof P...ki


heh, ale ich zrobilem w chuja, nie? Z tym bezwłocznym uregulowaniem :)) Tak sie drodzy Państwo pisze profesjonalnie pisemka.Zbieram zamowienia na redagowanie wszelkich pism biznesowych :)P.S.
Te iksy, to zebyscie mi nie wysyłali zadnych świnstw :)

skomentuj (3)cos ja chcialem... 2003-09-10 08:04:59


aaa.chyba chodzilo o to,co mi sie dzisiaj snilo.Snila mi sie reklama Skody Fabii i jakiejs pasty do zebów.Tylko,ze to byla taka reklama jedna zlozona z dwoch.Mam nadzieje,ze wiecie o co mi chodzi :) No bo bylo tak.Reklama skody fabia:

Ojciec chce zawiesc corke do szkoly, tam pada deszcz i wogle.Ona nie chce.No to ojciec sie wkurwia i idzie w dlugą.No to mala siada za kierownice i jedzie za ojcem.W pewnym momencie na pelnej pizdzie go mija, a za samochodem zapierdziela matka dziewczynki.Taka droga jak sie jedzie z Sanoka do Ustrzyk-czyli serpentyn w chuj.No i ten samochod jedzie w dol.Ta matka.

Kada - blog

(2)...

To chyba najlepszy czas, żeby zacytować Campbella:

"Wojny i wybuchy złości są niczym innym jak namiastkami niewiedzy, żal jest olśnieniem, które przyszło za późno."


Komentarz?
Spełnił się najczarniejszy scenariusz...


2003-06-15 :: skomentuj (7)Szkoda Fabia... ;-)

Wieczorem wracałyśmy w środę z piwa nad jeziorem, kiedy za nami pojawiła się srebrna Skoda Fabia. Koleś jechał na długich światłach, nieznacznie bliżej środka, trzymając się cały czas podejżanie małej odległości dzielącej nasze samochody. Stwierdziłyśmy, że zrobimy mu na złość i go trochę przetrzymamy ;-) Karolina zjechała do 30 km/h i na luziku jechała dalej. Koleś od Skody nieźle się spinał, ale twardo jechał za nami. Po przejechaniu kilkuset.

EUtopia

 

I jak to często u mnie bywa koniec to to samo co początek.

23:43, aga_jarzabowa
Link Komentarze (1) »
16.07 Santa Pola - Almeria - Tarifa (E)

Kempingi przypominają trochę cmentarze. Każdy ma swoją kwaterę wysypaną białymi kamyczkami i otoczoną iglakami. Zwłaszcza po zmroku mam to skojarzenie, kiedy w kwaterach palą się małe turystyczne znicze. Ja spoczywałem pod numerem.

Henri Viallona. Henri w niedzielę wieczorem wpadł na kolację do Erica i Maryliz. Przydała się butelka wódki, którą wiozłem 2000 kilometrów. Henri jest wesoły, strasznie gadatliwy i ani przez chwilę nie robi wrażenia człowieka, który uchodzi za gwiazdę w świecie kolekcjonerów noży.

L'usine - czyli fabryka. Henri kupił to miejsce za równowartość 3 noży które sam wytwarza. 

Początkowo była to całkowita ruina, którą Henri stopniowo remontuje i dostosowuje do swoich potrzeb. Niektóre miejsca jeszcze czekają na swoją kolei.

g3nakaep.blog

Tylko czy ja chce go zdac? Nie jest to jednak tak oczywiste..
skomentuj (2)


2004-06-29 11:12:52
You were lookin' like an Angel..
Po piatkowym egzaminie usnolem, dzieki czemu mialem wspanialy sen. Snilo mi sie, ze byle z Toba w gorach, w Twoim domku. Godziny spedzone tylko z Toba, czujac przy sobie Twa obecnosc. Snilo mi sie jak jechalsmy Skoda Fabia ("Zapnij pasy, bo jak bedzie wypadek to mozesz wyleciec tylnia szyba") ulicami Podkarpacia i Malopolski, jedlismy obiad w restauracji ("Ma pani szmate?"), pilismy hm.. pilem piwko na biesiadzie piwnej Tyskie (ale czemu pilem Lecha?), nasze ciekawe konwersacje ("Skrecic skreta"), i te chwile gdy bylas tuz obok, gdy bylas blisko ("Duma rozpiera mnie.."). Dziwne, ze pomimo tego iz byl to sen,.