O czym chcesz poczytać na blogach?

Sklep muzyczny

Ponad pięciolinią! - Onet.pl Blog

 Natan jest dobrym muzykiem , gra na gitarze i chodzi do wymagającej szkoły muzycznej - najlepszej w Gdańsku i całej Polsce! Jego mama jest tu dyrektorką , a ojciec to właściciel drogiego sklepu muzycznego. Zamiłowanie do muzyki miał we krwii , a jego rodzina zrobiła wszystko by poszedł w tym kierunku. Jego pasja do matematyki i przedmiotów ścisłych nie miała znaczenia! Przyszłość wpisano mu w tę szkołę. Od jakiegoś czasu zaczął.

  

 

         Natan Landarczyk

Lat : 18

Miesjce zam. : Gdańsk

Szkoła : o profilu muzycznym

Hobby : gry , sport , dobra muzyka , matma i przedmioty ścisłe .

  O mnie : pali, nie dogaduje się z rodzicami- matką dyrektorką szkoły i ojcem właścicielem sklepu muzycznego. Uczy się gry na gitarze , należy do szkolnej drużyny.

Autoryzowany Blog o Gosi Andrzejewicz "CUDOWNA GOSIA"

Nowej trasy. Dziękuję za tak liczne przybycie, żywiołowe reakcje i świetną zabawę. Po przeczytaniu Waszych wpisów w mojej księdze gości wiem, że bawiliście się równie dobrze jak ja :) Zależało mi na przygotowaniu dla Was jak największej ilości muzycznych niespodzianek i emocjonujących wrażeń, dlatego cieszę się, że w gronie kilkutysięcznej publiczności mogłam zaśpiewać moje nowe piosenki.
Obecnie jestem rozpromieniona, uśmiechnięta i bardzo szczęśliwa. Na rynku ukazała się moja najnowsza. Komentarzy: 4 Wojowniczka w natarciu! 2009-08-15 Od wczoraj w sklepach muzycznych możecie znaleźć najnowszy album Gosi "Wojowniczka". UWAGA! W Empikach w całej Polsce płyta ta pojawi się w poniedziałek lub wtorek. Jest to informacja do wszystkich fanów, którzy wczoraj nie znaleźli płyty Gosi na.

storm-hawks-love.bloguje

Tłok i próbować się porozumieć z kimkolwiek przez taki gwar. Wylądowali spokojnie na obrzeżach jednego z miast. Zostawili swoje pojazdy pod opieką gościa, który wszystkiego pilnował i poszli. Na początku nie rozmawiali między sobą tylko pytali się ludzi o sklepy muzyczne. Gdy tylko Strzała dowiedział się, że jest jeden taki na drugim końcu miasta, podążyli w tym kierunku i dopiero wtedy zaczęli konwersację.

Jakąkolwiek uwagę, a im się to udało. Tak na wesołej rozmowie zeszła im cała wędrówka (jeżeli można nazwać wędrówką przeciskanie się przez ludzi -_-*) Nawet się nie zorientowali kiedy przeszli przez całe miasto. Zapytali jednego człowieka o sklep muzyczny. Powiedział im że dwie ulice dalej, taka wyglądająca obleśnie witryna i to tam. Weszli do sklepu gdzie rzekomo mieli dostać tą „super gitarę” i co tam ujrzeli??? Trochę zatęchły sklep z różnymi bębenkami i jakimiś starymi bongos (czy.

Now all I see is you . - Onet.pl Blog

Uśmiechnęłam.

Weszłyśmy do budynku. Nie miałam  pojęcia od jakiego sklepu zacząć. Chciałam zapytać się o zdanie przyjaciółce, jednak jej już koło mnie nie było. Tak, nie ma to jak przyjaciele. Weszłam do sklepu z biżuterią. Od razu w oczy rzucił mi się srebrny wisiorek z imieniem Stacy. Bez wahania go kupiłam. Dla Pattie.

Gabloty z biżuterią zauważyłam czarny zegarek. Od razu pomyślałam o Justinie. Z góry zaplanowałam sobie, że kupię przyjacielowi zegarek, a ten był idealny. Zapłaciłam za zakupione rzeczy i z wielkim uśmiechem opuściłam sklep. Pokierowałam się do sklepu muzycznego, gdzie spotkałam Stacy. Niosła kilka toreb, więc jak się domyślam zakupy szły jej świetnie. Podeszłam do niej.

- Jak myślisz, co kupić.