O czym chcesz poczytać na blogach?

Sklep modelarski

Freefalling - bloog.pl

17:46

Każdy modelarz, czy to prywatny czy też zawodowy z pewnością doceni istniejący w mieście sklep modelarski. Jest to już trochę wymierająca branża, niemniej jednak jej miłośnicy żyją i się mają dobrze, ale dlatego też takich punktów jest coraz mniej.
Taki sklep modelarski jak się więc znajdzie w mieście, to prawdziwy skarb. Mogą się tam zaopatrzyć we wszystko, co jest.

Blog zwierzaka - Onet.pl Blog

W okolicy miasteczka studenckiego, niestety daleko od centrum, gdzie mieszkałem, i dlatego ostatni raz odwiedziłem go kilka lat temu.

PS. Moich wycieczek nikt nie sponsoruje :-)))) Jestem gościem w tłumie klientów (niezbyt zasobnych - w Krakowie wydałem 20 zł!), i to co piszę o sklepach to po prostu moje wrażenia.

 

 
zwierzak777 (00:23)
Skomentuj mnie
Kiedy maluje się akrylami naturalną rzeczą jest parowanie wody z pojemniczków z farbą. Dotąd rozcieńczałem zbyt gęstą farbkę zwykłą kranówką. Ale przyszedł czas przemian. Wyczytałem na forach modelarskich, że powinno się do tego używać wody destylowanej, kranówka jest jednak zanieczyszczona, farbki różnie się w połączeniu z nią zachowują, destylowan nie wpływa negatywnie na farbę. Zakupiłem dzisiaj zestaw do rozcieńczania farbek w sposób profesjonalny. Za 1.99 zł.

kulkawsrodku.blog

Program imprezy: 

Zawody latawcowe – konkurs na najciekawszą konstrukcje, wykonanie i lot- rozpoczęcie godz. 10:15; Pokazy modelarskie– różne kategorie modeli szybowców, samolotów, śmigłowców, rakiet, balonów– rozpoczęcie o godz. 11:00; Zawody balonowe dla dzieci pt. „ Mały Gordon Bennett” (balony z gazem i kartką okolicznościową)- konkurs na najdłuższy lot- rozpoczęcie godz..

Imprezy kulturalne: występy zespołów Młodzi Rzeszowiacy, Le Moor (rock)– od godz. 16.00; Skoki spadochronowe– godz. 16.50. W trakcie trwania imprezy – loty zapoznawcze szybowcem, spotkania z ciekawymi ludźmi, wystawa fotograficzna „Historia AM”, kramik z modelami, sklep modelarski, konkurs wiedzy lotniczej oraz wiele innych niespodzianek. Patronatem medialnym i współorganizatorem jest Tygodnik Regionalny KORSO. Więcej szczegółów pod nr tel. 017 788 76 95 lub 017 788 77 20. 

 

adigdynia's blog

Jak: "dodaj nową notkę" więc... dodaję:)
Właściwie to nic ciekawego się nie dzieje. W szkole po staremu (tzn. 6,5,5,4,5,6,5:P:P:P) (jakby coś to są oceny ze szkoły:P)
A teraz siedze sobie u babci i... leniuchuje. Oh jak fajowo:)
A najlepsze jest to, że znalazłem sklep modelarski z artykułami Games Workshop i farbami Citadel Colour:):):) (48ml farbki kosztowało... ekhm... z deczka dużo ale warto było:P, dowiedziałem się tego malujac przed chwilą Theodena pieszo w zbroi z Helmowego Jaru) Chciałem sobie jeszcze kupić Uruk-Hai Crossbowmens ale nie było:(.

blog scatter'a

Chłopaki ...

ps. jak to dobrze mieć takich przyjaciół!

skomentuj (0)

2001-08-28 | 14:13:44 | zimno ...

poszedłem się przejść po mieście. zaniosło mnie do smyka a potem do empiku. przeszedłem smętnie obydwa sklepy i nic dla siebie nie znalazłem. w smyku dokładnie obejrzałem sobie zestaw pkp firmy piko i stwierdzam że na taką tandetę nie wydam 500 pln. njo ale to nie o tym chcę napisać, ale o tym że znowu zaczynam się martwić o swoje zdrowie. od wczoraj znowu się zaczęło. mam takie.Ślepia, elegancko zapastowane buty. to on pierwszy powiedział: "cześć" ...

skomentuj (0)

2001-08-29 | 22:38:15 | most(y)

przyjechał jacek. było tak jak dawniej. chodziliśmy razem po mieście. ichip, tch, łazienki, sklep modelarski. no i najważniejsze zdjęcia z bieszczad. rozmowa w parku saskim. a potem z impetem na stację wtoczył się ten okropny pociąg co mi go zabrał. heh ... muszę się przyznać że przyjaźń z tak cudownym człowiekiem, daje mi tę całą energię do życia. tam energię, chęć.

Blog balulandia1

Mi idzie z poznawaniem nowych osób w pracy. Fajne dziewczyny tam pracują. No a teraz nareszcie wolne, dawno nie miałem wolnego całego weekendu. Jutro mam sporo do zrobienia, porobić opłaty, kupić buty, może odwiedzę kumpli w poprzedniej pracy? Zobaczę... Aha no i muszę skoczyć do sklepu modelarskiego, zobaczę co tam mają. Moój poprzednik w tej nowej pracy sklejał modele jak nie miał co robić i muszę przyznać że to niegłupi pomysł. Bo co jak co ale strasznie tam nudno i nie ma co robić. Dzisiaj w pracy przesyłki dostarczało dwóch nowych.