O czym chcesz poczytać na blogach?

Sklep internetowy

Sklep internetowy, narzędzia porady optymalizacja

Jak nie podpaść klientom

Króciuteńko na temat zagrożeń związanych z dużą sprzedażą.

Brzmi dziwnie nieprawdaż. Niemniej czasem ze względów logistycznych nie ma możliwości szybkiego zrealizowania i wysłania zamówień ze sklepu internetowego. Tu czai sie ogromne ryzyko związane z prowadzeniem sklepu w sieci internet.

Internauci to dość nerwowy i niecierpliwy ludek. Jeśli nie możemy błyskawicznie zrealizować zamówień koniecznym jest poinformowanie o tym klientów sklepu.

Sklepu internetowego.  Aby dobrze zoptymalizować sklep należy mieć dobrą podstawę czyli oprogramowanie sklepu zapewniające sensowną funkcjonalność związaną z budowaniem struktury i przyjaznych linków.

Bardzo ważnym elemntem tej układanki jest konieczność budowania struktury przez sklep internetowy (oprogramowanie). W skład struktury powinny wchodzić:

 • przyjazne linki
 • naturalna struktura dokumentu (nagłówki, paragrafy)
 • wspacie dla upsellingu (klienciu kupili też, ostatnio oglądane, wyszukiwane, chmura tagów)
 • wsparcie dla crosselingu(zobacz podobne,.

Sklepy internetowe

    Tobie lokalne zamówienia to nie ma problemu. Natomiast w moim przypadku jest tak, że średnio miesięcznie mam 2 zamówienia z moich okolic i 3-4 zamówienia zlecone za pośrednictwem internetu. W przypadku mojej miejscowości (10 tys. mieszkańców), niestety lub stety, ale ja przejmuję cały rynek usług internetowych, a że liczba zamówień wystarcza na 2 tygodnie pracy to szukam alternatywy w całej Polsce. Od niedawna wkroczyłem na rynek niemiecki i angielski więc powiem, że musiałem nająć do współpracy 3 osoby, aby ogarnąć ilość zleceń.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi


  Tobie lokalne zamówienia to nie ma problemu. Natomiast w moim przypadku jest tak, że średnio miesięcznie mam 2 zamówienia z moich okolic i 3-4 zamówienia zlecone za pośrednictwem internetu. W przypadku mojej miejscowości (10 tys. mieszkańców), niestety lub stety, ale ja przejmuję cały rynek usług internetowych, a że liczba zamówień wystarcza na 2 tygodnie pracy to szukam alternatywy w całej Polsce. Od niedawna wkroczyłem na rynek niemiecki i angielski więc powiem, że musiałem nająć do współpracy 3 osoby, aby ogarnąć ilość zleceń.

.

Zen Cart Professional PL – e-commerce po polsku!

Zen Cart Professional PL z szablonów graficznych przeznaczonych dla anglojęzycznych wersji Zen Cart-a, umożliwia również po dokonaniu aktualizacji plików językowych wykorzystanie większości modułów dodatkowych udostępnianych na stronach zencart.com.

Podstawowe funkcje programu Sklep internetowy Zen Cart Professional PL to między innymi:

 • nieograniczona ilość towarów w sklepie
 • nieograniczona ilość kategorii i podkategorii udostępnianych w sklepie
 • możliwość przypisania tego samego produktu do kilku kategorii.

ebizesy

Portale wymagające rejestracji -  materace economy line w każdym z tych miejsc czyha niebezpieczeństwo. Dlatego bardzo

naprawa drzwi 

ważne jest nauczenie dziecka konstruowania skomplikowanych haseł, różnych dla wszystkich kont i profili, które posiada.

W działaniach wina sklep na rzecz e-bezpieczeństwa wspierają rodziców instytucje państwowe i komercyjne. W przypadku  przyłącza gazowe wszystkich nieprzyjemnych czy niebezpiecznych  materace wodne zdarzeń, które spotkały dziecko w sieci, możemy liczyć na wsparcie Policji, administratorów stron otwieranie sejfów.

6300 dzieci i będzie docierać do kolejnych.

Maciej Szmigiel,

Manager Platnosci.pl

Platnosci

Wchodząca w skład  materace perfetto Grupy Allegro PayU S.A. to firma powstała w listopadzie 2006 r. celem  catering warszawa przejęcia obsługi systemów płatności internetowych  ochraniacze na materac wydzielonych z PAYBACK Sp. z o.o. Spółka zajmuje się integracją istniejących i tworzeniem restauracje warszawa nowych usług w zakresie płatności online oraz dostarczaniem narzędzi ułatwiających działalność handlową w Internecie. Łączy innowacyjne.

F1-blog

Link Dodaj komentarz »
Pasaże handlowe, programy partnerskie i wirtualne giełdy

Pasaż handlowy w internecie

Jest to serwis internetowy oferujący towary z różnych dziedzin życia i stworzony jest na styl dużych galerii handlowych, lecz opiera się tylko na sprzedaży wysyłkowej. Ich podstawową zaletą jest to, iż wiele różnych produktów znajduje się w jednym miejscu. Nie wspominając już o bezpośredniej dostawie zamówionych przedmiotów do domu.

Programy partnerskie

Jest to specjalny skrypt sprężony z bazą zamówień sklepu internetowego. W programie tym organizatorem jest dany sklep internetowy, oferujący produkty, a uczestnikami są osoby fizyczne lub firmy dysponujące własną stroną WWW. Partner po przystąpieniu do programu umieszcza na swojej stronie materiały dostarczone mu przez organizatora - w zamian za to.

E-marketing, promocja firm w Internecie

Znaleźć oferty na grafikę wraz z logotypem za 800zł jak i za 12tys.)

Tabela 1: Koszty jednorazowe

 Nazwa
Kwota netto (zł)
 Logotyp webowy (72 dpi)
    1 000
 Layout sklepu2 500
»
wtorek, 15 lipca 2008
Wprowadzenie do e-learningu
Zapraszamy do lektury na nowym blogu firmowym: Wprowadzenie do e-learningu
17:11, netarch
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 08 lipca 2008
Profil e-klienta sklepów internetowych

Raport: rynek e-commerce w Polsce.

Polecane strony internetowe, promowane adresy, troszkę technoligi... i tak się zgubicie

Wiedzą jakie zabawki są dobre dla danego dziecka, którymi może się bawić, a którymi nie. Osoby pracujące z dziećmi potrafią doskonale dobrać zabawki edukacyjne.

Dobrym sposobem na zamówienie do placówki różnych akcesoriów jest sklep internetowy z zabawkami. To alternatywa dla wielu zapracowanych rodziców, ale i też dla przedszkoli czy żłobków. O wyborze takiej metody kupna decyduje przeważnie cena  i czas realizacji transakcji.

Sklepów internetowych z zabawkami dla dzieci są setki..