O czym chcesz poczytać na blogach?

Skinhead

life-is-killing-me blog

Na swiecie i nie przeszkadza mu Zyd w Izraelu, czy Murzyn w Afryce bo tam jest ich
miejsce.

6.Stosunek do innych subkultur:
a)Metal- tak, jezeli ten szanuje Polske, nie musi jej kochac, ale nie ma prawa jej niszczyc.
b)Dres- tak jeżeli nie kradnie, nie cpa i jak wyzej, a chodzi w tym co jest dla niego wygodne.
c)Skejt- nie, poniewaz imponuje mu "czarny luz" i cpa.
d)Punk- nie, poniewaz popiera anarchie i traktuje flage jako szmate do podcierania dupy.
e)Hippis- nie, poniewaz w narkotykach szuka wolności i buntu.
f)Rasta - nie, poniewaz prubuje utozsamiac sie z czarnym ruchem Rastafarianskim

7.Stosunek do innych odlamów skinhead:
a)NR(narodowy radykalizm)- tak.
b)NS(narodowy socjalizm)- nie, poniewaz jego autorytetem jest Adolf Hitler oraz nieslusznie czuja się aryjczykami,
nie przyznaja sie do slowianskich korzeni.
c)Pagan Skins- tak, ich religia jest osobista sprawa.
d)OI!Skin - nie, bo głosza hasło "PUNX & SKINS UTD. WIN!!!"(aczkolwiek nie wszyscy).
e)Redds- nie, poniewaz sa lewicowi.
f)S.H.A.R.P(skinheads against racial prejudice, czyli skini przeciw uprzedzeniom rasowym)- sama idea bycia
S.H.A.R.P nie jest zla, więc ostatecznie : tak
g)Rash (lewicowi sharpowcy) - nie, poniewaz popieraja anarchie
h)Hooligans- nie, niech wyladowuja swa.

skotish.blog

TO OBCHODZI!!! Oni kiedys byli jak te Dzieci Kwiaty czy jak to sie kurwa tam nazywalo, sluchali Beatlesow .. a ja mam inna subkulture ... musza sie z tym pogodzic...I jeszcze qrwa niemam humoru .. niewiem jak sie dogadac z moja ukochana kobieta.. boje sie ze jak jej nerwy puszcza to ona moze zakonczyc ten zwiazek(niedziwie sie jej ) jestem dziwnym czlowiekiem ... ale co ja na to poradze ???? !!!!!!!!

skomentuj (2)

Dzien studniowki... 2003-02-15 18:50:08

Jest 15.02.2003r Za chwile wychodze z moja kobieta na studnioke :P Ehehe niemam pojecia o tanczeniuza" ... kto to wymyslil ? :P Ehehe .. widzial ktos skinhead`a w garniturze ? (Serio .. zabawny widok) :P Ide juz papaa .. Zyczcie mi powodzenia na polonezie :P aLbo pod polonezem, a jest jeszcze mozliwosc W polonezie :P ehehe Ide papa :D

skomentuj (2)

Chory jestem .... 2003-02-16 15:09:19

100-dniowka byla zaaebista ale jedyne co mi humor psulo to to ze moja kobieta byla chora... do domu niechciala isc... chyba miala racje, bo lepiej tam bylo posiedziec niz sie meczyc w domu.. Ja tez jestem chory chyba mam goraczke... czuje sie jak scierwo... ide sie poloyc ... papa

skomentuj (3)

I leze.

MOCNY W GĘBIE

Nie Farfał postawił na odmóżdżające telenowele i antymuzykę, od Ich Troje po Eskowe „Hity na czasie”. Nie on wreszcie wymyślił, że jedyną zauważalną misją TVP ma być walka o reklamodawców ze stacjami prywatnymi i nie on wpadł na to, że można pociąć programy na kilka części, albo poprzedzić je mini-wiadomościami – by doić reklamodawców zgodnie z literą, ale wbrew duchowi prawa.

A skoro już o tym mowa. Być może rządy Piotra Farfała w Telewizji Polskiej rzeczywiście są bezprawne, jak niektórzy sugerują, może obsadza stanowiska niekompetentnymi kolesiami, jak twierdzą inni – jeśli tak jest, powinien ponieść konsekwencje. Kolesiostwo skinheadów nie jest dla mnie jednak ani mniej, ani bardziej karygodne, niż kolesiostwo cwanych ekszetempowców. Jest karygodne dokładnie tak samo. Ale to już zupełnie inna historia…

*Bartek zwrócił mi uwagę w komentarzu, żeby wszystkich skinheadów nie wrzucać do jednego wora. Słusznie, zaznaczam więc, że w tekście chodzi wyłącznie o skinheadów-narodowców.

Wszyscy Ludzie Puchatego

Strona główna Żadnych śledzi !
W Magazynie Gazety Wyborczej jest oto reportaż o niejakim Śledziu,
sopockim skinheadzie, wielbicielu talentu i myśli politycznej
Adolfa Hitlera,który w ramach resocjalizacji-w przerwach pomiędzy
napieprzaniem się z szalikowcami,"kolorowymi" i punkami - udziela się społecznie "wyciągając" dzieci ulicy z mroczności nałogów.
Zachęca ów młódź do grania w podwórkowym klubie piłki nożnej,ping-ponga, koszykówkę. Wymowa tego reportażu jest oto taka:To może jednak nic specjalnego,że Pan Śledziu o adresacie ideologii nazistowskich in spe mówi:" Trzeba go poglądowo przeszkolić-Musi znać odpowiedź, dlaczego jest rasistą, antysemitą.Czy jest za zabijaniem kolorowych, czy tak jak ja za segregacją rasową(...)",to tak.

"..Zaszliśmy zbyt daleko.. Od dumy do wstydu.. Wszyscy jesteśmy winni..." - Onet.pl Blog

Oraz ma ‘zeza’. Mimo to jest zabawnym i wartościowym człowiekiem. I wcale jakoś nie musiałam do niego jakoś specjalnie mówić, żeby się uraził. Normalnie go traktowałam, i przy tym nieźle się bawiłam.

Tolerancja kojarzy mi się również z rasizmem. Czemu? Ponieważ rasiści nie tolerują ‘czarnych’. Ja osobiście nie jestem rasistką. Nie przeszkadzają mi ‘Murzyni’. Przecież to też ludzie. I powiem jeszcze na dodatek, że zazdroszczę im tych pięknych, dużych ust! Xd. Niby mam braci ‘rasistów’, ponieważ oni są ‘skinhed’ami’. Ja osobiście uważam, iż oni nie są prawdziwymi skinheadami. Przynajmniej się tak nie zachowują. Ja wiem jak się skinheadzi zachowują, ponieważ u mnie na osiedlu ich jest pełno.! Ha.!

A Wy, co sądzicie o tolerancji? Czym ona dla Was jest? Jesteście rasistami/rasistkami, czy raczej nie? A co sądzicie o skinheadach?
Pozdrawiam.!


Szynka.! (22:17)
Napisz

tropempolaczkow

Stopni) w południe 30 stopni i słońce.
     W hostelu mieszka około 50 osób, położony jest pośrodku niczego, dookoła busz i polany. Najbliższe miasteczko i sklep oddalony około 15 kilometrów,  przyjemne jest to, że jesteśmy pierwszymi Polakami w tej okolicy, bardzo niecodzienne uczucie. Początkowo wzbudziliśmy niemałe poruszenie, nie tylko ze względu na pochodzenie ale wygląd. Wszyscy jesteśmy ogoleni na łyso… Ludzie ustępowali nam miejsca w pokoju wspólnym, bali się spojrzeć nam w oczy. Jednak wystarczył jeden wieczór i wszystko wróciło do normy. Zabawne było usłyszeć plotki i zapytania czy to prawda, że jesteśmy skinheadami i pseudokibicami… Oczywiście żaden z nas nie zaprzeczył i pomimo sympatii i nie kończących się uprzejmości wciąż wyczuć można nutkę strachu w kontaktach z nami. Wczoraj wieczorem leżąc i oglądając jakiś podrzędny film usłyszeliśmy za drzwiami rozmowę telefoniczną pewnego Irlandczyka, który nie zdawał sobie sprawy, że stoi pod naszymi oknami, opowiadał o warunkach, pogodzie i na koniec rozmowy pochwalił się, że mieszka z trzema polskimi skinheadami  i będzie uważał żeby im nie podpaść.

     Na Tasmanii zamierzamy spędzić około sześciu tygodni. Mamy zamiar pracować na farmie i zbierać jabłka, na które sezon.

MY NAME IS HATE

Pewno lepiej jest wychować to dziecko chodź by w pojedynkę niż je zabić.
Jeszcze "galerianki" to jest masakra. jak można sprzedać swoje ciało swoje dziewictwo byle pierwszemu kolesiowi za jakieś dobro materialne??Powinno liczyć się to jakim jesteś a nie jakie masz drogie rzeczy świat stacza się na dno jednym słowem.
Serce się aby raduje gdy na ulicy można zauważyć dziewczynę normalnie ubraną , no znaczy się nie normalnie bo normą jest teraz bycie sexy i ubierać się w jak najbardziej obcisłe i prowokujące stroje.A wiec gdy widzę dziewczynę w zwykłej bluzie jakchś jeansach i zwykłych butach to się raduje.No a możecie powiedzieć a co ze skinheadami i punkami ??
o wiele atrakcyjniejsze są dziewczyny z irokezami i małpkami ma głowach niż dziewczyny z toną lakieru, w polówkach freed perra które kuszą a nie odsłaniają zmuszają do użycia wyobraźni ,, no i kraciaki i jeansy coś pięknego.A jeśli już macie się bzykać to róbcie to bezpiecznie i z głową z tą jedyna osoba.A gdy dojdzie do zapłodnienia spróbujcie to dziecko wychować jak najlepiej OI!

Komentarzy: 0 era techno