O czym chcesz poczytać na blogach?

Skierowanie na badania

Mieć swój własny niepowtarzalny kod kreskowy. - Onet.pl Blog

Ale ona nie chciała, bo w zeszłym roku zrobiono jej tylko badanie moczu i kroplówkę przeciwbólową podali, która i tak nic nie pomogła. W środę znów dotarła do Rodzinnej na wizytę - ból nadal się utrzymywał. Otrzymała skierowanie na szersze badania, usg nerki i w razie silniejszego ataku skierowanie do Szpitala na Nefrologiczny - ostatniego wariantu do dziś nie wykorzystała :). W czwartek pojechała z Tatą na badania - z sinymi rękami i żyłami popękanymi wróciła do domu. Kilka chwil.Ale jak to czasami bywa plany się posypały. Nie było czasu na smutki. Niedzielny dzień - jak przystało na katoliczkę - była w kościele wcześnie rano i siłą wyciągnięta z domu przez mamę, brata, bratową i bratanicę wyruszyła z nimi na krakowskie sklepy :|. Uznała, że nie lubi zakupów - zwłaszcza w niedzielę. Biegała jak szalona za mamą, nosząc siatki z zakupami. Kiedy nie było już siły, ani ochoty pozostawiała mamę w sklepie, a sama siadała i wolała pisać smsy :). Nie.Wynik za rewelacyjny nie był, ale co się dziwić kiedy to z każdą wykonaną przymusowo operacją słuch jej się pogarsza. Jakby całej tej jej jednodniowej przygody było mało - nadal siedząc w gabinecie ORL - otrzymała po ówczesnym upomnieniu się skierowanie na TK piramid kości skroniowych w celu ewentualnego nawrotu perlaka. Niestety termin zbyt ją nie ucieszył, bo badanie przypada jej dopiero na 17 grudnia. Kiedy czarując swoimi błękitnymi oczkami swojego doktorka poprosiła o.

Badania we Wrocławiu

Na kolejne
badania?

Odpowiedź

Niestety, obowiązuje wykonanie badań wstępnych do nowego zakładu pracy.

Zasady Kodeksu pracy są jednoznaczne w tym zakresie. Oczywiście nowy pracodawca powinien wystawić skierowanie na badanie wstępne a lekarz powinien uwzględnić posiadaną dokumentację medyczną pacjenta.

Nie ma tzw automatycznego przepisywania badań okresowych. W ciągu roku w stanie zdrowia może się dużo zmienić.

Więcej o skierowaniu na badania okresowe na innej stronie lekarza medycyny transportu

Walka z Rakiem - Onet.pl Blog

Żyły.....
W sumie dopiero teraz moje ręce wyglądają normalnie,wszystko się pogoiło .....
A od naświetlań cała skóra z szyi mi zeszła aż do żywego mięsa,troszke bolała,ale chemia była gorsza,po za tym nie mogłam pić,jeść,a czasami nawet mówić....
wszystko wyło popalone od naświetlań,dopiero po pół roku jedzenie zaczęło jakoś smakować,
ale do dnia dzisiejszego nie mam już takiego smaku jak kiedyś.....
a zęby ..... katastrofa po naświetlaniach się zepsuły,są.

Maj
Pojechałam do kliniki,na kontrole w sumie nic mi nie robili tylko wypytywali się jak się czuję,i dali mi skierowanie do laryngologa.Teraz przejmuje mnie już laryngolog w tej samej klinice.Kolejna wizyta we Wrześniu 2011.Trochę się boję wiem że będą mi wkładać kamerkę do nosa i gardła mam nadzieje że nic tam nie znajdą.
KT narządów szyi z kontrastem.W wyniku było wszystko wporządku zero wznowy......
RADOŚĆ
Sylwia
skomentuj
Listopad Badania kontrolne

Oficjalny Blog Marcina Górala - Onet.pl Blog

Skomentuj mnie

08 lipca 2011
Powrót do przeszłości i bieg w przyszłość

Dziś na chwilę opuszczam temat któremu poświęcam teraz czas. Napiszę coś co się dzieje

Gdzie byś chciał pojechać?” ja zawsze odpowiadałem:  „Tam gdzie już byłem to znaczy Busko Zdrój i Górka.”. Lekarz zawsze wypełniał sam wnioski lekarskie a następnie kierował mnie na badania krwi moczu EKG EEG prześwietlenia głowy itd. Nie znoszę robić badań jestem po prostu chory gdy słyszę słowo „badania” do teraz.  Jak dla mnie jest to dzień albo dwa stracone ale.Gdy gdzieś idę na przykład do kościoła do sklepu na cmentarz. Usłyszałem coś wtedy co mnie wprawiło w osłupienie powiedział abyśmy rozpoczęli starania o dofinansowanie do wózka inwalidzkiego bo mam podstawę aby go dostać wypisano mi kolejne skierowanie na komisję lekarską tam miała zapaść decyzja o przyznaniu dofinansowanie. Pamiętam trafiłem wtedy na komisję w której zasiadały same babki i jak zwykle musiał się odbyć „pokaz niepełnosprawności”