O czym chcesz poczytać na blogach?

Skateshop

"...Każdy z nas jest dzieckiem..." ~~WwW.HuBeRtDiAbLo.BlOg.Pl~~

Też pojechałem troszke popływac na błonie z Grzesiem jak zawsze:P i stwierdzilismy że trzeba wyskoczyć do ostrowa, zgadaliśmy sie w 3 czyli Ja, Grzegorz i Robert. A we wtorek czyli 9 sierpnia z tego dnia chyba będzie najdłuższy opisz bo najlepiej go pamiętam:P a więc tak pojechalismy rano do ostrowa o 8:45 w czasie drogi już było wesoło:P "dzidq jak przyszłeś pogadać to sobie stan a nie zajmujesz miejsce:P" bo koles sobie usiadł na moje miejsce i zadowolony gada z kolesiem obok, później chciałem drzwi otwierać awaryjnie:P heheh drzwi by mnie zabiły bo sie oparłem o szybe a one sie otwarły:P hehe. Jak wysiedlismy to już ze śmiechu wytrzymac nie moglismy:P hehe najpierw poszliśmy do skateshop'u pooglądać plecaki, później na rynek do adasia też po plecaki i po buty, kiedy bylismy na rynq wpadliśmy do sklepu WSZYSTKO PO 4,5 zł bo zauwałyłem panel do 3310 hehe później do sklepu z RTV tam troszke telewizje poogladalismy :P. Następnie poszlismy na deptak połazić po sklepach, wpadlismy do kolejnego skateshopu można to tak nazwać i tam też były plecaki:P Wyszliśmy z deptaku i zgadnijcie gdzie poszlismy ...... tak do następnego sklepu:P adasia i nike, tam był plecak który mi sie podobał jak byłem z Izą w kinie, a teraz troszke mniej mi sie podobał bo widziałem ładniejszy:P wracając wpadliśmy do sklepu spożywczego, to chyba był spożywczy:P hehe a na wystawie jakieś.

Opętana dusza, opętane myœli, opętany blog / godzik.blog.pl

Się? :)


24 Jan. 2010 Edinburgh
skomentuj (1)
2007-09-04 23:36:10 >> ..:: To było... ::..

... jak krótki sen... i nagle rozpadł się świat... Ja chciałem dać jej cały świat...

skomentuj (0)
2007-08-29 00:18:33 >> ..:: 2 lata ::..


Czy to jakieś fatum?
skomentuj (1)
2007-08-20 15:51:32 >> ..:: Jest... ::..


źle, brzydko, ponuro, chujowo, strasznie... Mam dość...

skomentuj (0)
2006-09-12 00:29:40 >>
..:: Sercem... ::..
Sercem... będe przy Tobie...Tylko My... Tylko Ty...skomentuj (4)

Design by fly for linkup.

Linki:

CieKafE bLoGi i StrOnki
..::WyobCowana Dusza::..
HouSy MuSic KolEjna sTroNa Z HouSikaMi
EroTyzM CoS wSpaNiaŁeGo ... AktY EroTyczNe ... ZeRo PorNograFi
SkaTesHop iNeŁnetoFy sKateShop
KarTKi InteRneTofE ZaJe?BisTe KaRTki InterNetOfE
HouSiki HouSy pŁynĄ HouSy

bLoGi zNaJoMyCh
..::GoSiuSia::..
..::Payton & Szczupły::..

A oto Ja ...

Prosta historia...

Wyszło na jaw....
hmm wczoraj byłam na lodzie!! było kull i właśnie dzięki marysiu że ze mną pojechałaś!! :* ale szkoda że tylko na 45 min!! :( jak ja jeżdze to na 90 ale i tak to dla mnie za mało!! hmm miałam fuksa że mnie mama wogóle puściła na lód bo za bardzo nie chciała!! ale na szczęście byłam i jest git!! :) hehe juz sie nie moge doczekać następnego razu na lodzie!! :)
skomentuj (3)


2003-01-29 14:20:20
....krzyk ulicy opanował wszystkie miasta..... /ABC/
Siema wszystkim znajomkom i nie tylko! Słuchajcie mam prośbe do was wszystkich a zwłaszcza do tych co słuchają hip hopu i mają jakiekolwiek znajomosci w skateshopach!
Nio więc sprawa jest taka! Jakis czas temu powstał nowy squad hip hopowy o nazwie ABC! Trzeba pomóc tym chłopaków sie wybić! 10 lutego ma sie ukazać ich płytka "Poziom wyżej" ale niestety nie można jej kupić w żadnym sklepie w Białym :( ale można ją sobie zamówić na tej: www.diztrip.prv.pl stronie :) i mam nadzieje że ktoś sie skusi i se ją zakupi!!! Nio wiecie wy na tym dużo nie stracicie a przy okazki pomożecie się tym chłopakom "rozwijać" hmm wpadajcie też na stronke ABC oto jej adresik: www.abc.boo.pl tam możecie sie zapoznać z historią squadu, obejrzeć różne fotki, dowiedzieć sie małe co nieco o płytce i nie tylko!!
Dobra teraz mam prośbe do.

deila blog

Jest, jak jest. Nie miałyśmy zbyt dużej swobody, bo wraz z moim powrotem, w domu zamieszkały dwie nowe osoby. To koleżanki, które 'gościły' Asię i mnie, u siebie w Myśliborzu.
Ogólnie wyjazd był udany, nie wliczając tego, że dziewczyny momentami najzwyczajniej w świecie nas olewały, kolokwialnie się wyrażając. Spanie do 12, dzienne wypady na miasto, nocne libacje itp - do gustu mogło przypaść.
Chciałam wczoraj oprowadzić dziewczyny po moim rodzinnym mieście, pokazać i opowiedzieć krótko coś o kilku zabytkach, po prostu pokazać to i owo, ale one nie okazywały zbytniego zainteresowania. No cóż, płakać bym nie płakała, gdyby nie zachciało im się iść do jakiegoś SkateShop'u. Znam całkiem nieźle Szczecin, ale gdzie mieści się SkateShop? Nie mam zielonego pojęcia. Dziewczyny zaczepiły jakiś skate'ow i poszły z nimi w siną dal. Zostawiły nas i poszły gdzieś z ludźmi, któych znały od 15 minut! Do tego spóźniły się do domu co było wynikiem wybuchu złości mojej mamki. Wcale się jej nie dziwie. Przecież to ona jest za nie odpowiedzialna. Myślałam, że są inne. No cóż, człowiek to istota omylna.
Nawiązując do topicu... Wyskrobałam wczoraj kluczem na ławce, na Wałach tekst o treści: "P., kocham Cię. K.O."* Wandalizm czy 'dziecinne wyznanie miłości'? Hmm? A ja i tak powiem Mu wszystko pod koniec sierpnia. Naprawdę. Przyrzekłam to.

HARLEM 77 OPOLE

  said:

  oooooo znalazlem ! :D
  “ja juz teraz jestem gotowy frajerku… do zobaczenia na turnieju, jakimkolwiek, tylko sie nie tlumacz za rok, ze nie dojechales bo sie wykoleiles. “lolololol”.”

  tu sie zaczelo frajerkowanie :) od tego czasu mam na ciebie hate 150%

  Reply
 1. sasu on said:

  do zobaczenia pewnego dnia w warszawie… karzelku xD

  Reply

komitet-obrony-kina at ownlog '06

Oświadczenie w związku z narastającą dewastacją tego miejsca. Dzisiaj tj dnia 28 lipca Kuba Winowiecki ze sklepu Miniramp - jedna z osób które przyczyniły sie do powstania tej miejscówki, dowiedział sie, że mamy około miesiąca na usunięcie minirampy oraz pozostałych przeszkód (murki, funbox, itp.)
W tym miejscu My - poznańska społeczność deskorolkowa chcemy wyrazić swoje niezadowolenie z decyzji władz Kinepolis.
Kinepolis od kilku lat jest jedną ze strategicznych miejscówek na mapie Poznania. To właśnie tutaj odbyło się wiele wydarzeń które na trwałe zapisały się w historii tego spotu. Do najważniejszych należy z pewnością zaliczyć jamy organizowane przez lokalne skateshopy, pokazy filmów deskorolkowych oraz wreszcie niezliczone odwiedziny deskorolkowców z całej Polski.
Dla nas to miejsce stanowiło jednak możliwość kontynuowania jazdy na deskorolce bez względu na porę roku i aurę. Był to niewątpliwie punkt na deskorolkowej mapie Poznania, który scalał lokalną społeczność skaterów. To właśnie teren parkingu kina stał się dla wielu z nas miejscem wzruszeń, bólu, radości czyli tego wszystkiego co zapewnia nam jazda na deskorolce.
Dlatego też prosimy skaterów z całej Polski oraz wszystkich tych którym zależy aby Kinepolis nie utraciło swojego deskorolkowego charakteru, o wpisywanie swojego poparcia w komentarzach- imię i nazwisko +.