O czym chcesz poczytać na blogach?

Skarb narodów

Marteczka's blog

Bruckheimera jest ponowną kopią historycznych mazgajów o niewiadomej i bliżej nieokreślonej treści.

Otóż „Skarb Narodów” (bo o tym filmie jest mowa) ma jeden, ale za to najważniejszy element prawdziwej opowieści poszukiwaczy: skarb, o który przez tysiące lat walczyły największe plemiona oraz najpotężniejsi władcy. Skarb, który niespodziewanie zniknął. Na szczęście jedna osoba, żyjąca w XIX w., wie o istnieniu tajemniczych bogactw. Przed śmiercią zdradza tajemnicę swemu chłopcu.Ulubionymi: pasuje do całości produkcji, ale równocześnie stanowi odrębną całość, która nadaje dziełu niepowtarzalną atmosferę.

Tak więc, jeżeli ktoś się nudzi i chciałby spędzić ten czas z prawdziwą przyjemnością, polecam „Skarb Narodów” z pełną odpowiedzialnością, co automatycznie uprawnia mnie do wstawienia 10 punkcików, które są zasłużone. Tak więc wystarczy tylko kupić bilet i wygodnie usiąść w fotelu – resztę załatwi pan Bruckheimer.

skomentuj (2)

Blog magdaa933

(Alfred Hitchcock) 
Notki
SKARB NARODÓW 2010-05-27
Ten film jest taki fajny. Jest ekranizacją dziecinnych marzeń każdego chłopaka, któtry chciał odnaleźć ukryty skarb rozwiązać wielką tajemnicę lub odkryć miejsce w którym nikogo nie było od setek lat.  Film ma u mnie mocne 9/10 i mimo że fabuła jest przwidywalna za każdym razem dobrze się go ogląda.

Notatki na marginesach czytanych książek...

Z obozowych zapasów. Dzienniki motocyklowe to kolejny klocek budujący romantyczną legendę buntownika walczącego o sprawiedliwość społeczną. Wrażliwego idealisty, a nie bezwzględnego ideologa, jakim Che był w rzeczywistości.

Skarb narodów
Bardzo dobre kino akcji. Zgrabnie skonstruowana fabuła podnosi adrenalinę i pozwala utożsamiać się z sympatycznym poszukiwaczem skarbu. W połączeniu z legendą templariuszy, masońskim spiskiem, serią zagadek i błyskotliwie napisanymi dialogami daje efekt, którego nie przebije ekranizacja Kodu Leonarda. Robienie filmu na podstawie powieści Dona Browna straciło jakikolwiek sens po.

What would you ask if you had just one question ?

Czeka nas długa droga do następnego wolnego,bo będą to dopiero rekolekcje,a później święta,więc się trochę pomęczymy...no,ale cóż.
Bronek ! zerknij od czasu do czasu na swój mail ;p

Pozdrawiam Was wszystkich ! Moi ! :* :* :* :*

P.S Kasiu,dobrze,że się ujawniłaś ;)

Owoce pisania: 5 Skarb Narodów: Księga Tajemnic (National Treasure 2) czyli udany dzień:) Najpierw wypad z Sylwią na kawę no i miłe ploteczki:) Zaraz po tym kino z 5 innymi osobami. 
"National Treasure2 ". Zazwyczaj sequele filmów są beznadziejne, próbują dorównać swoje poprzedniczki co nie udaje im się za zadne skarby. Możemy zauważyć to na przykładzie Shreka (3 część moim zdaniem beznadziejna) bądź "Piraci z Karaibów" (ten sam przypadek). Przy tym filmie było jednak inaczej. Oczywiście oglądając pierwsza część jesteśmy bardziej zaskakiwani, bo.