O czym chcesz poczytać na blogach?

Skanska

blog

Cywilizowanym, i móc jeszcze pojechać chociaz raz na dwa tygodnie do domu (ok 100 zł za bilet w obie strony) lub do Ukochanej za 700 zł netto wynagrodzenia ??
Moim zdaniem nie da się tego zrobić, nie dokładając kupy kasy z własnej kieszeni, co by w ciągu 3 miesiecy dało sumę grrubo ponad tysiąca złotych którego musiałbym dołożyć tylko po to by żyć od pierwszego do pierwszego, bez luksusów.

Ale cóż, dyrektor oddziału i pan z HR byli po mojej stronie i przyznali mi rację.. niestety headoffice ma swoje zdanie i wobec czego rezygnuję z tej praktyki..

Ale pozostaje mi jedno. Przeogromna satysfakcja. W koncu skanska wybierała 50 najlepszych studentów politechnik z całej Polski.. i co ? i ja byłem jednym z nich, pomimo że z budownictwem nie mam nic wspólnego, teoretycznie wogole nie powinno mnie tam byc, a jednak dałem rade. Mam tą satysfakcję i szczerze poprawia mi humor :D

P.S. a przy okazji Ukochana kobieta cieszy się że nie wywioza mnie na 3 miesiace do jakiejś mieściny na koniec Polski. tak więc nie ma tego złego...

skomentuj (3)

2006-06-22 19:12:57 » kolejna praktyka na s...

Po podróżach do rzeszowa stweirdziłem że jednak korzystniejsza byłąby praktyka w sodexho, skąd dostałem oferte 2 dni.

Świat oczami Ziewanny

Szwankuje i dlatego nie widzą piktogramu.

Może znacie inne wyjaśnienie tych męskich zachowań toaletowych?

Tagi: damska toaleta macho życie
18:24, ziewanna , samo życie
Link Komentarze (1) »
piątek, 17 czerwca 2011
Ku pamięci, mięci kupa...

… czyli jak Skanska upamiętnia…

Być może niektórzy pamiętają, że w roku 2009 firma Skanska rozpoczęła remont części ulicy Strzegomskiej. W trakcie tych budowlanych bojów, prawdopodobnie w okolicach mostu na Ślęży odkryto kamień graniczny. Na mój ogląd pochodzi on z lat 30. XX wieku i jest opatrzony stosownymi do swojej funkcji napisami. W 1928 roku do Wrocławia przyłączono Muchobór Mały. Porządni Niemcy fakt ten oraz wiążącą się z nim zmianę granic miasta udokumentowali w sposób trwały, praktyczny i estetyczny. Potem wiadomo różne koleje dziejów… kamień zniknął na jakiś czas.

Polskie biurowce

W drugim z budynków kompleksu Marynarska Point na warszawskim Mokotowie.

Marynarska Point to nowoczesny projekt biurowy, składający się z dwóch niezależnych 10-pietrowych biurowców o powierzchni najmu około 26 tys metrów kwadratowych. Kompleks posiada znakomitą lokalizację na warszawskim Mokotowie.

Autorem projektu jest Michał Nocuń i jego zespół z biura architektonicznego Pro–Invest.

„Jesteśmy przekonani, że teraz, gdy kompleks Marynarska Point jest w pełni wynajęty mamy do zaoferowana potencjalnym inwestorom świetny produkt inwestycyjny” mówi Grzegorz Strutyński, Dyrektor Regionalny Skanska Property Poland.

Pośród najemców Marynarska Point znajdują się m.in.: Generali – trzeci co do wielkości europejski ubezpieczyciel i jedna z wiodących firm w branży sprzedaży ubezpieczeń i produktów finansowych (zajmuje 50% powierzchni w pierwszym z budynków), DnB NORD – jeden z najdynamiczniej rozwijających się banków w Polsce (zajmuje około 7 tys m2), ACNielsen – jeden z wiodących dostawców badań marketingowych,ACNielsen – międzynarodowa firma inżyniersko-konsultingowa.

W sumie, w ciągu 32 miesięcy komercjalizacji powierzchni, podpisano umowy z 16 najemcami, z których 15 już wprowadziło się do kompleksu.

WSZYSTKIE PORY ROKU - bloog.pl

Właścicielem jest... śliczny burasek. Gościnnie zaprasza do środka Ten budynek to Archiwum Miejskie.W obu budynkach przy ulicy Warszawskiej są siedziby banków.Poniżej gmach Sądu Wojewódzkiego.To siedziba Narodowego Banku Polskiego.A to ten sam budynek NBP tyle, że od innej strony.
Tak widoczny jest NBP w Kielcach na Alei Tysiąclecia Państwa Polskiego.Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego w Kielcach to jedna z najpiękniejszych ulic miasta .Po lewej stronie ulicy znajduje się ogromny obszar należący do Politechniki Świętokrzyskiej. Są budynki uczelni, miasteczko studenckie i poważne instytucje należące do Politechniki.

A po lewej stronie Alei wspomniane zabudowania Politechniki Świętokrzyskiej.
Oba wieżowce należą do Politechniki Świętokrzyskiej.Wejście główne do Politechniki Świętokrzyskiej.Na dwóch poniższych zdjęciach jest Centrum Laserowych Technologii Metali przy Politechnice Świętokrzyskiej.

I tak doszliśmy do Alei Solidarności, której najbardziej charakterystycznym obiektem jest budynek  firmy EXBUD - SKANSKA.Tutaj wsiadam do autobusu, który zawiezie mnie do domku w.