O czym chcesz poczytać na blogach?

Skanery

"Człowieka można zniszczyć,ale nie pokonać..." - Onet.pl Blog

Hejo!!!

Dzisiaj mam dla was...długo oczekiwane opo!!!

Tak!!!To jest to opo,w którym zaczyna się robić ciekawie!:)

Już nie przynudzam,tylko daję

********************************

W poprzednim opo:Yumi i Ulrich pokłócili się i bez słowa

dotarli do fabryki.

 

***

W fabryce okazało się,że jest gorzej niż przypuszczali.

X.A.N.A. opętał Odda i Aelitę,a w dodatku szaleni rowerzyści

również pod jego władzą próbują zniszczyć windę i skanery.

Całe szczęście,że przynajmniej Jeremy im został.

W dodatku "rozdał im role".

 

-Ulrich,ty się zajmiesz rowerzystami i Oddem,a Yumi pójdzie

zaciągnąć w jakiś sposób Aelitę do skanera.

-A co potem jak ją przeniesiesz do lyoko.Przecież

poleci do wieży przejścia i zniszczy sektor leśny!

-Tym zajmiemy się już razem...Szybko!

-No dobra idziemy!

 

Na piętrze swoje siły prezentowali Odd i Aelita oraz 4 rowerzystów.

-Oj.

Radiopomostphoenix's Blog | Just another WordPress.com site

Dolarów.

W drugiej fazie, która rozpocznie się w ciągu trzech najbliższych lat, projekt zostanie rozciągnięty na komercyjne zastosowania i będzie implementowany w środkach publicznego transportu, centrach medycznych, bankach (w tym bankomatach) oraz w innych publicznych i prywatnych lokacjach. Oczywiście tym razem będzie chodziło nie tylko o bezpieczeństwo, ale i „udogodnienia” dla obywateli.

Spektrum urządzeń jest imponujące i rozciąga się od urządzeń, które potrafią działać na wielką skalę, jak Hbox, który będzie montowany na lotniskach i który potrafi przeskanować 50 przechodniów (w ruchu!) w minutę, po małe skanery w rodzaju EyeSwipe czy EyeSwipe Mini, które potrafią „obsłużyć” od 15 do 30 ludzi na minutę.

Pozostaje pytanie, po co praworządny obywatel chciałby dobrowolnie dołączyć do bazy systemu, poświęcając swoją prywatność i stając się rozpoznawalny praktycznie w każdym miejscu w mieście? GRI ma nadzieję, że prędzej czy później „wartość dodana” zostanie doceniona przez potencjalnych użytkowników – zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

„Jest wiele dogodności, które daje system. Na przykład nie musisz nosić żadnych biletów czy dokumentów. Zamiast biletu czy karty bankomatowej wystarczą twoje oczy”. Tak.

Rysunki konisi i nie tylko... - Onet.pl Blog

Żadnego ołówka w piórniku...

25 grudnia 2010
Mój prezent pod choinką!
Zwykle nie przykładam zbyt dużej wagi do świątecznych prezentów, bo przecież nie o to chodzi, ale tym razem muszę się Wam pochwalić:
Dostałam skaner. I to nie byle jaki! Może być też drukarką i kopiarką, a faxu nie używam Ma dużo funkcji, np. drukowanie dwustronne czy ilość kopii. Jak będę miała czas to zamieszczę jego fotkę :)
Teraz już nie będę mogła wymigać się że "tata mi nie zeskanował", a zresztą, macie ten obrazek, prosto od mojego skanerka HP:

  Wstający z tarzania :)

Oprócz tego sweterek ze skaczącym koniem, zrobiony przez mamę i za dużą bluzkę od sąsiadów, która ma diody i świeci :) No cóż, muszę dorosnąć do niej, bo jest dobra na tatę :)


Wesołych świąt!!!


 

Kronika wypadków w ripostach i pointach

A ja poczułem, że mi się zbiera, zanim dobiegnę do pointy - Na śmiech, cholera, na płacz, cholera... No, na te trzy elementy!
Kategorie: Wszystkie | dzikie | eksperckie | filmowe | insajderskie | literackie | publicystyczne
RSS
sobota, 03 października 2009
Paweł Wroński, "Skaner polityczny", 2 października 2009 r.

Ja dwa lata temu, od razu po konferencji, na której premier ogłosił tę nominację, mówiłem mu, że z Kamińskim będą same kłopoty i trzeba go natychiast zwolnić. Ale co ja tam mogę, jestem tylko dziennikarzem. (...) Teraz będziemy się przekonywać, czy Mariusz Kamiński jest takim państwowcem, że robi wszystko dla dobra swojego szefa, premiera, a na ile chce, żeby tym szefem został znów Jarosław Kaczyński i chce swojego obecnego pryncypała zadusić!

Paweł Wroński (GW), "Skaner polityczny", Tvn24, 2 października 2009 r.

.

mishek.blog

:) znow na conajmniej 4 m-ce zapomne istnieniu grzebienia i suszarki....

skomentuj (6)

z zycia serwisanta 2002-02-01 14:35:14

Dzis dostalem do "naprawienia" komputer ze skanerem, na ktorym rzeczonego skanera zainstalowac sie "nie dalo".

Podlaczylem go i zaczolem szukac usterki. Nic nie znalazlem wiec postanowilem poprostu zainstalowac oprogramowanie do skanera.

Zainstalowany skanerek ruszyl bez zadnego problemu....Swoja droga jezeli przepisanie nr seryjnego urzadzenia (program instalacyjny pokazuje wtedy obrazek skanera i wielka strzalka wskazuje gdzie ten numer sie znajduje) oraz nacisniecie 4 razy entera sprawia taka trudnosci, to nie dziwia mnei konkursy IDIOTELE....

skomentuj (1)

droga do domu 2002-02-01 19:20:46

Zawsze, wychodzac z pracy jestem zmeczony (normalka) i glodny (jescze wieksza normalka). Po drodze na przystanek zawsze mijam McDonalda - skubancy nie wiedzieli gdzie sie pobudowac ;]. Otepienie umyslowe spowodowane zmeczniem sprawia ze zapachy dochodzace z tej jadlodajni wlaczaja mi tryb "musze_teraz_cos_zjesc_bo_inaczej_mnie_wessie" i wcale nie przeszkadza mi.