O czym chcesz poczytać na blogach?

Skaner

whisperofthesoul.blog

"Niech się lepiej do tego kurwa nie miesza." Mały, latający droid wyleciał i utworzył jarzące się czerwoną poświatą pole ochronne - kopułę o średnicy dobrych 40 metrów.

- Zwarty szyk, za mną.

Dziesięcioosobowy oddział wyszedł z transportera i ustawił sie pod kopułą. Transporter momentalnie zamknął właz i wystrzelił w górę, po czym poszybował w kierunku bazy. Cztery silniki wyły jeszcze długo. Wskażniki taktyczne wyświetlające się na pokrywie chełmu migotały lekko. Odpalił mapę taktyczną i skaner biologiczny. Okolica wyglądała na pustą i bezpieczną.

Żółtodzioby patrzyły oniemiałe z wrażenia na powoli rozpadające się ruiny Chicago. Żaden z nich nie był wcześniej na powierzchni. Raczej nie wszyscy wrócą dziś spowrotem do bunkrów. Słońce pięknie oświetlało upiornie cichę miasto, kilka białych chmur sunęło po niebie. Piękny dzień, nie ma co.

-Dobra, żołnierze. Szybki, jak zwykle zwiad. Dostałeś wytyczne?

-Tak, panie sierżancie.

-Więc.

Na dnie faktu dokonanego - Onet.pl Blog

Wciąż panuje przekonanie, że kwestia miejska dla polityków jest ważna jedynie w kontekście wyborów samorządowych. Zakłada się, że kluczowe decyzje dotyczące przestrzeni miasta są rozstrzygane jedynie na poziomie lokalnym. Zapomina się, że wiele tematów dotyczących polityki miejskiej może zostać uregulowanych również na poziomie ogólnokrajowym. O obowiązku odniesienia się przez kandydatów do Sejmu i Senatu do kwestii miejskiej przypominali członkinie i członkowie Kongresu Ruchów Miejskich podczas czwartkowej konferencji prasowej w PAP. Ma w tym pomóc Skaner Wyborczy, który zostanie przeprowadzony w kilkunastu miastach przez przedstawicielki i przedstawicieli Kongresu.


Skaner zawiera zestaw pytań, które koncentrują się wokół trzech kluczowych ustaw: ustawy rewitalizacyjnej, ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz.

Kod Lyoko 5,6,7

Jak?
- Patrz.
Nagle stół się uniósł i rozwalił jednego pająka.
- Jeremie, ja i Odd zajmiemy się tym.
- Idę z wami.
W fabryce.
- Yumi, Aelita i William idziecie do sektora polarnego.
Zwirtualizował ich. A tu nagle bloki i Aelita zamrożona. Pojawiło się dziesięć krabów które odciągneły Williama od Yumi.
- Yumi! Za tobą! Scyfozoa!
Ostrzeżenie przyszło za późno. Meduza złapała Yumi.
- William pospiesz się!
- Jeremie! Musisz mnie przenieść!
- Ale...
- Bo inaczej Yumi może się coś stać!
- Dobra idź do skanerów.
Przy skanerach.
- Transfer Lajly, Skan Lajly, Wirtualizacja!
Przeniosła się.
- Widzisz ich!
- Tak!
- Pomogę Yumi.
Zaczeła biec a tu nagle zatrzymują ją szerszenie.
- Wodny Łuk! Strzały Lodu!
Rozwaliła potwory.
Nagle Scyfozoa puściła Yumi. Kraby poszły sobie. Aelita została odmrożona.
- Lajla?
- Owszem Aelita!
Nagle Yumi wstała.
- Yumi wszystko dobrze?
Aelita podbiegła do Yumi. Ta się odwróciła. W oczach miała znak XANY.
- Wachlarze! - staranowały Williama a ten przeniósł się na ziemię.
-.

Milky Yaoi - Onet.pl Blog

Od jakichkolwiek problemów. Dla braci Winchester nie miało znaczenia, czy drzwi będą zabarykadowane, zabite gwoźdźmi wielkości ramienia, czy po prostu oznaczone głupim kawałkiem żółtej taśmy. Oni mieli dostać się do środka, a sposób w jaki to zrobią był im zupełnie obojętny.

            Samuel odwrócił się spoglądając na drzwi. Chciał mieć pewność, że są sami, nikt nie podgląda, ani ich nie śledził. Wyjął z kieszeni marynarki skaner i obchodząc wszystkie ściany pokoju zaczynał się wyraźnie niepokoić.

- Nic. Zupełnie nic. – rozłożył ramiona, wzruszył nimi i wpatrywał się w starszego brata, jak dziecko szukające pomocy.

- Przynajmniej mamy pewność, że na nic nam sól i łopaty. Nie będzie grilla na cmentarzu. Musimy pogadać z rodzinami i wiem nawet od kogo zaczniemy. – Dean uśmiechnął się pod nosem. – Robert Randal jako jedyny nie zginął w domu, a więc.