O czym chcesz poczytać na blogach?

Skandynawskie

your boyfriend loves me

I sprawia, iż się wiją w sposób bliżej nieokreślony. W każdym razie - nie powiedziałabym, żeby wszystko było ze mną w porządku, tak samo jakbym nie powiedziała, że wszystko jest nie w porządku. Czasami tylko potrzebuję kilku chwil wytchnienia, których nikt nie chce mi ofiarować w prezencie.

TAK BARDZO CHCIAŁABYM ZOSTAĆ WESOŁĄ SKANDYNAWSKĄ DZIEWECZKĄ. WESOŁE SKANDYNAWSKIE DZIEWECZKI SZYJĄ WESOŁE SKANDYNAWSKIE FUTRA I SMAŻĄ WESOŁE SKANDYNAWSKIE RYBY RAZEM ZE SWOIMI WESOŁYMI SKANDYNAWSKIMI MAMAMI. JAKA SZKODA, ŻE NIE JESTEM WESOŁĄ SKANDYNAWSKĄ DZIEWECZKĄ.

22:07, konstanskoks
Link Dodaj komentarz »

Wertownik.pl

Więc wątek kryminalny: w wypadku samochodowym we Fjällbace ginie kobieta. Początkowo wszystko wskazuje na to, że ofiara zginęła, prowadząc samochód po pijanemu, jednak wkrótce policja zaczyna mieć wątpliwości co do charakteru tego zdarzenia.

Podobnie jak w poprzednich powieściach z cyklu, intryga krymialna jest tylko pretekstem do opisania współczesnego społeczeństwa szwedzkiego. A diagnoza Camilli Läckberg jest równie pesymistyczna, co jej skandynawskich kolegów po piórze: w kraju, który – jak pisze szwedzki dziennik “Dala-Demokraten” – “osiągnął bezprecedensowy w historii sukces w budowie egalitarnego społeczeństwa”*, bycie w lesbijskim związku jest nadal powodem do wstydu, a nierówności społeczne wcale nie zniknęły. W dodatku kultura jest zdominowana przez tanią, żądną sensacji rozrywkę, a jej najgorszym przykładem niezwykle popularne reality show, które zaczęto.

Czas na Stochomanię! - Onet.pl Blog

Się przetrzymywanie na belce naszego skoczka?!

Dzisiejsze zawody zdecydowanie wygrał w wielkiej formie dotychczas Gregor Schlierenzauer. Młody Austriak zdeklasował rywali skokami na odległości: 125 oraz 123,5 m. Tym samym Schlieri wygrał Turniej Nordycki.
Na drugim miejscu zupełnie zasłużenie znalazł się Norweg, Tom Hilde. Skakał dziś równo i przede wszystkim daleko (119,5 oraz 123,5). Tak jak w dzisiejszym konkursie tak i w ogólnej klasyfikacji Turnieju Nordyckiego Hilde zajął 2. miejsce.
Trzecie miejsce zajął Romoeren, skacząc 117,5 oraz 122 metry.
Najdłuższy skok konkursu zaliczył dziś lider przed tym konkursem Turnieju Nordyckiego-Janne Happonen. Fin skokiem w drugiej serii na odległość 125,5 metra wskoczył z 17. na 4. miejsce. Happonen zajął ostatecznie 3. miejsce w Turnieju Skandynawskim.

Klasyfikacja Turnieju Skandynawskiego:

H a p p i n e s is easy.

Zasłony.

A potem wróciła do swojej bajki, o trzykrotnie wyższym standardzie, by włączyć soul i przeżyć to jeszcze raz.
Bo marzenia i wiara w bajki już dawno straciły na znaczeniu.
2009-02-02 12:35:37 skomentuj (0)


Junost 402 WS
"Skandynawskie sny w pościeli z Ikei.."
K.Nosowska

Powtarzam się.
W moich skandynawskich snach nie ma mnie.
Nie ma kogoś obok mnie.
Skandynawskie sny w wyblakłych kolorach. Łuszcząca się farba zachodzi za paznokcie, ropieje i nie mogę dotknąć Ciebie, a Ty nie możesz dotknąć mnie. To boli.
Sny szare, na wyblakłym ekranie, malutkim jak z telewizora Junost 402 WS.
W dodatku śnieży..

Populacja stłoczona w slumsach krajów Trzeciego Świata, wierzy w to co widzi na szklanym ekranie.
Mój ekran śnieży.
Nie wierzę.
2009-02-04 11:54:49 skomentuj (0)