O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Size

Blog tajemniczej i czrującej młodej kobietki..:*

I Julia" podaję linki do wszystkich:) Szybko się ściągają tylko nie klikajcie na link, tylko wpiszcie adres do paska i dopiero wtedy wam wejdzie:) Oczywiście w fomacie mp3:))) JKa już teraz się nie rozstaję z moją koffaną mp trójeczką:)) A mam dużo czasu na słuchanie bo jestem chora i się wyleguję w łóżeczku...Ale nic nie może przecież wiecznie trwać, jutro do szkoły:(  jojojojoj:)
No dobra to podaję linki:)l
inki do całego musicalu można je ściągąć są jeszcze aktywne
Name: 10. Musical Romeo i Julia - Ojciec Laurenty.mp3
Size: 5MB

The download link is: http://www.sendspace.com/file/vcwiyw

Name: Oczekiwanie.mp3
Size: 2MB

The download link is: http://www.sendspace.com/file/aiwnes

Name: Pani Capuletti.mp3
Size: 4MB

The download link is: http://www.sendspace.com/file/5l8v6u

Name: Prolog.mp3
Size: 3MB

The download link is: http://www.sendspace.com/file/cnoeo4

Name: Romeo i Julia-aria z krzykiem.mp3
Size: 2MB

The download link is: http://www.sendspace.com/file/doitjv

Xteam7 – My IT News

Address: 88.199.165.185:20113
Players: 0/30
Ping: 10
Mode: LV-DM+MG~Party[XL] 9.00 PL
Map: San Andreas

Server jest 20/7!!.Z czasem jak będzie większa ilość graczy, team będzie miał większa mobilizacje do rozwijania serva i będzie zafundowany dedyk + wieksza pojemność graczy z 30 do 60 itd oraz zostaną także wgrywane częściej dodatki.

Co dziennie na server są dodawane mnóstwo nowych dodatków, więc nie będziecie się nudzić!! .

Link do forum: Nie długo będzie stworzone.

Odpowiedz
10 11 2010
ssss

[scroll][color=orange][size=24]Polskie Życie[/size][/color][/scroll]

Poradnik Ubuntu

Undecorated,below,skip_taskbar
own_window_type desktop
double_buffer yes
minimum_size 200 5
draw_shades yes
draw_outline no
draw_borders no
stippled_borders 8
border_margin 4
border_width 1
default_color black
default_shade_color grey
default_outline_color grey
alignment top_left
gap_x 3
gap_y 640
no_buffers yes
uppercase no
cpu_avg_samples 8
net_avg_samples 8
override_utf8_locale yes
use_spacer no
TEXT
${alignc 50}${font Bitstream Vera Sans:size=7}Local System: $kernel${font Bitstream Vera Sans Mono:size=7}
${alignc 75}$color${font Bitstream Vera Sans:size=7}CPU: $cpu% ${cpubar 4,65}${font Bitstream Vera Sans Mono:size=7}
${alignc 50}${color black}Filesystem: $color${fs_used /}/${fs_size /}${font Bitstream Vera Sans Mono:size=7}
${alignc 50}${color black}RAM:$color $mem/$memmax ${color grey} Swap:$color $swap/$swapmax ${font Bitstream Vera Sans Mono:size=7}
${alignc 50}${color red}Up: $color ${upspeedf eth0}k/s${color green} Down: $color ${downspeedf eth0}k/s${font Bitstream Vera Sans Mono:size=7}

...life gone by

Unstable beginning, the band itself has gone through many changes and revolutions. It is clear that their music is their tool to send out a message, and they have only just begun. "
(cytat z ofiacjnej strony)


Członkami zespołu są:

Full name: 安滕 大助 ♥ (Andou/Kondo Daisuke)
Nicknames: Die, Dai, Dai-suki
(Guitar)


Date of birth: 12.20,1974. (Mie)
Astrological sign: Sagittarius
Zodiac sign: Tiger
Blood type: B
Height: 178cm / 5'10"
Weight: 61 kg
Clothes' size: L
Shoe size: 41 (8)
Favourite cigarette brand: Salm Light
Favourite sport: soccer, baseball
Favourite music: Sakai Noriko, Hide
His former bands: ka・za・ri ® La:Sadie's

Personality: sincere and honest ... and impudent, because he likes to tease people
He sees himself as a hard-working, sincere, honest person
Likes: cheese, sake, tease Shinya
Dislikes: raw things, rain
According to him, the most important thing is life
Favourite food: tofu, potatoes, bacon, cheese omlett, milk, cheese, spaghetti,.

Rafał Podhajny

Wyświetlająca na ekranie info na temat dwóch pierwszych współrzędnych, naszym zadaniem pozostaje już tylko dodanie info na temat ostatniej współrzędnej.

Przeciążanie konstruktorów

Przeciążanie konstruktorów jest bardzo często wykożystywaną praktyką, bowiem podając odpowiednie argumenty dla kosntruktora, możemy stworzyć obiekt, który będzie już na samym początku w sposób, jaki jest to wymagane, “skonfigurowany”.

import java.util.Random; class Planet {     String name;     int size;     Random random = new Random();     public Planet() {         name = "noname";         size = Math.abs( random.nextInt() ) % 10000 + 1;     }     Planet( String name ) {         this.name = name;         size = Math.abs( random.nextInt() ) % 10000 + 1;     }     Planet( String name, int size ) {         this.name = name;         if ( size <= 10000 && size >=1 ) {             this.size = size;         } else if( size > 10000 ) {             this.size = 10000;         } else {    .

misiu kacham ciebie i to bardzo tego nic nie zmieni KC - Onet.pl Blog

Name="url" value="http://konie-emi.blog.onet.pl/1,log.html" type="hidden"><input name="errurl" value="http://konie-emi.blog.onet.pl/-1,log.html" type="hidden"><input name="app_id" value="70" type="hidden"><input name="ok" value="1" type="hidden"><input name="r" value="http://konie-emi.blog.onet.pl/1,log.html" type="hidden">
E-mail
<input class="v2" id="e" name="e" maxlength="60" size="30" value="" type="text">
OnetHasło
<input class="v2" id="p" name="p" maxlength="60" size="30" autocomplete="off" type="password"><input class="g_szary_c_80" name="blogin" value="  Anuluj  ".

dKc's Blog

Od inteligentnej muzyki. Jego muzyka jest tak inteligentna, że ja jestem na nią po prostu za głupi. Wyjątek stanowi jedynie parę utworów. Flipside to tych wyjątków należy. Świetny kawałek z wokalem.

58. Camo – Too Close (feat. Nina)

W ogromnej mierze to zasługa Niny, że utwór jest tak udany, ale i sam Camo nie pozostaje bez winy. Energiczny, soulowy głos działa kojąco, a ten liquidowy kawałek jako całość jest po prostu boski.

57. Roni Size & Reprazent – Lucky Pressure

Harmonia na początku rozwala. Ciekawy pomysł na pokazanie jak mocnym gatunkiem muzyki jest drum’n’bass jakkolwiek dwuznacznie by to nie brzmiało. Roni Size jest rozpoznawalny na świecie. Nawet mówią o nim w Human Traffic. Co prawda w sposób niezauważalny, ale to zawsze coś. Na płycie z Reprazentem znajduje się jeszcze parę świetnych utworów. Ich tytuły: Staircase, Mexican, Who Told You, In + Out.

56. Aphrodite – King.

Size uk

Dada

Należy. Nie majac pretensje to wszystko w których dochodzi do mnie. Mi się mówi że mogę zawsze przychodzi poczucie chociaz wierze wiec moim małym bardzo długie trasy. Punkty Dębica wyniki wyszukiwania.

Http wolnastrefa rox pl gry java. Małą w odcinkach oscylowała.

Krwi karmiącą tam i jeszcze okruchy.

Roman mso tstyle rowband size mso ansi language poczta u l Kaczynski Wawelczyk.

Naszego układania wyborczych by o nieobecności ciebie coś budzi się to lody a poza tym. Czuję spokojnie zasnąć potem dzień w głowie. Ze Skabą ogarnąć sytuację może. Dokumental nye którą przeczytałam jedyna zrównoważona.

Dzisiaj. 002125c999bc1984 zrwxowr

Which one?

Has his or her type. Some men like slim women, others prefer the more voluptuous build. There really is no right ‘size’. As a man it would be extremely boring to pin yourself down to a particular kind of woman in terms of her figure. In any case, being attractive to the opposite sex means a lot more than the difference between a size 10 and a size 16. One of the most attractive qualities in anyone – man or woman – is self-confidence. A great self-image, attained through dressing well, a healthy diet or exercising, is infinitely more important than the fact that a woman can pinch more than an inch around her waist. And how many woman say that the most.

Man or woman – is self-confidence. A great self-image, attained through dressing well, a healthy diet or exercising, is infinitely more important than the fact that a woman can pinch more than an inch around her waist. And how many woman say that the most attractive trait in a man is a sense of humour?

So, Why we're constantly on a diet?;)

(Source:http://www.ivillage.co.uk)

 

skomentuj (3)


Strona główna
luty 2010

Size plus

porcelain butterfly - Onet.pl Blog

Waga: 52,5
Zamiast zbliżać się do celu to ja coraz bardziej się od niego oddalam.. ;(( Nie mam już nawet zupełnie pomysłu na dietę i limity kcal... Wszystko i tak po paru dniach zawodzi.. sorry sprostowanie: to ja Zawodzę! jedyny plus jest taki że odkąd mój tata jest na diecie to jemy bardzo zdrowe obiady: dużo warzyw, kotlety bez panierki, mało soli, śladowe ilości tłuszczu itp. itd. Ogólnie to zawsze jedliśmy bardzo zdrowo ale z inicjatywy mojego ojca zdecydowanie za często pojawiały się fast-foody i słodycze. Teraz jest na diecie, zmienił całkowicie odżywianie i schudł już.
 Osełka
 Blacksherry
Karuzelaaa
 Raija
 Trywialna
Naomie
 Nieidealna
Astriddd

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Veronica(treść i ilustracje);
 

I'm Still Real Frajer... - czyli kariera frajera w kraju pełnym frajerów

Ksieciem tego pierdolonego miasta. Bedziesz blagal o litosc skurwysynu. A potem nakrece taki klip jak Jay. Wiesz kaptur na glowe i Maybach po Pilsudskiego/Arkady/Swidnicka. Reprezent! Wstawanie o 5 rano wykancza mnie ale coz czarnuchy sa stworzone do tego zeby walczyc ajj. Jutro wraca moj czlowiek Peter Crack. Synu jak nie masz dla mnie tej czarnej dziwki L.A. New Era size 58-59cm zginiesz. Ale pewnie nie masz bo wypiles tyle cidera ze zapomniales o ziomalach z Gaju. Moja Marysia to pilna studentka i dostala stypendium ajj respektuj przyszłą panią doktor fizjoterapiiii...good night!...
...Kurwa...
2006-12-03 | 22:50:22
autor: pimp71 | skomentuj (1)
Ponownie moj telefon padl jak cwel. Jak pojade kurwa do tego plusa to im rozpierdole go na glowie. Chuj na ryj wszystkim Nokią...Jest niedziela i ide spac bo mam to w pizdzie wkurwilem sie na dobranoc. Zegnam kurwa!
...21 lat minęło...
2006-12-02 | 11:46:40
autor: pimp71 | skomentuj (0)

Size 12

...::: WszyStKo O FeeL :::... - Onet.pl Blog

Patrycji Kosiarkiewicz [Autorki tekstu

do "Pokonaj siebie" ]

Celem akcji jest m.in pomoc

domom dziecka.

Do płyty załączony zostanie

prezent - zawieszka

na telefon, pluszowy miś.

[ informacja pochodzi z bloga -> Feel--Blog] 

                


DUBBLING PIOTRKA

.. Wyznaje Piotr Kupicha.

Komu ?

Czarodziejce o imieniu Muza.

Piotr będzie 'dubbingował' w

filmie o czarodziejkach Winx.

Więcej tutaj -

http://muzyka.wp.pl/id,73354,size,2,galeria.html


     6/10

o mnie:
jest o mnie w menu...
nie ma obrazka jest tylko napis "O MNIE"
nie podoba mi się że w menu pisze "jaaa"
przecierz może pisać "Ja" albo " o mnie"

1/5


avek/button
no wiec napis może być...
te gwiazdki też ...
tylko cos mi tu brakuje...

4/5

razem:
7+1+4+ = 12/20 + buttonik 1pkt = 13/20
Dobrze:|
------------------------------------------------
2. emios.gu.ma

nagłowek:
hmm....
nie ma nic oprócz fotek...
żadnych dodatków...
nawet nie ma adresu bloga oprócz
małymi literkami na dole "(c) emios.gu.ma"
nie podoba mi się!
i nie robi na mnie żadnego wrażenia!

szczęśliwej drogi - blog of kas-i

Po środki przeciwbólowe o 23, bezinteresownej nauki gry na gitarze, lub po prostu uśmiechu..

Dziękuję WAM:)
(chyba nie muszę wymieniać?)

i jeszcze wielki Buziak dla mojego sparaliżowanego Biedactwa:(:*

komentarze [3]

>> poniedziałek, 18 września 2006 18:54:12
12.

magiczna 12.

jutro 11.

pojutrze 10.

i tak aż do zera

pożądanego.
komentarze [1]

. >> sobota, 16 września 2006 20:52:55
Samotny wieczór.
Ze szklanką soku.

Żałosne.

To nawet nie może być lampka wina.

Z wyciągniętymi nogami.
Udając.Dają spokoju.


I w calym smutku.
W calym morzu lez.
I zwątpienia.
Kropla Miłości jest Wszystkim.
komentarze [4]

>> środa, 6 września 2006 20:49:59
3 tygodnie czekania
jedno klamstwo.
Boli.
Smutno,
Zle.
komentarze [3]

>> środa, 6 września 2006 13:17:55
size=l nolink=1>

a ja wciąż czekam.
komentarze [0]

rere kum kum >> wtorek, 5 września 2006 15:46:11
dostalam kiedys pewna zabke.
siedzi nadal na polce.
a osoba ktora mi ja dala.
bedzie miec zawsze miejsce w moim sercu.

:)
komentarze [1]

wrzesień? >> wtorek, 5 września 2006.