O czym chcesz poczytać na blogach?

Sistars

:: blog powśięcony warszawskiemu składowi Sistars ::

Same pochlebne recenzje. Piosenki „Synu” i ‘Freedom” podbijają listy przebojów, a debiutancki album Natalii i Pauliny, „Siła sióstr”, jest w czołówce najlepiej sprzedających się płyt. Dziewczyny uzyskały trzy nominacje do Fryderyków: w kategorii „grupa roku”, „album roku hip hop” i „nowa twarz fonografii”.
Bez względu na to, czy statuetki dostaną, czy nie, we wtorek 9 marca pojawią się na scenie klubu Traffic i zaśpiewają kilka piosenek.
AJ

sistars-fan 2004-03-10 12:20:14
skomentuj (0)


::Gdzie ostatnio można było zobaczyć Sistars:
Gdzie ostatnio można było zobaczyć Sistars:
-Gala Top Trendy- telewizja Polsat
-„Co za tydzień”- TVN (Sistars wystąpiło na gali ITI)
- „Spełniamy marzenia”- Program Magdy Mołek na TVP1 (grupa wykonała utwór „Freedom”)
-„Teleexpress”- 9 marca w „części” muzycznej. Grupa została wymieniona jako faworci tegorocznych Fryderyków, został wyemitowany fragment teledysku „Synu” (Nastąpiła też małą pomyłka dotycząca polskiego finału Eurowizji. Autor materiału zamienił miejscami na podium Sistars z Marcinem Rozynkiem ^_^)

kreseczka blog

Stopni Celsjusza dziś, jutro 14 stopni Celsjusza (ponoć), w środe 13 stopni Celsjusza (ponoć). Pomińmy, że od środy ma (ponoć) być zmienne zachmurzenie - deszcz. Pomińmy. To były znaki na niebie. I pomijając, że od środy ma być (ponoć - to się nazywa powtarzanie) zmienne zachmurzenie - deszcz Agusiaaa świętuje. Pomrańczowy cień na oczka, kreski ala chinka. Rybaczki (+ rajstopy bo by za zimno było) i adidasy. Poszukiwania wiosennej kurtki (nie w szafie, w szafie mam jakieś,ale są be) To były znaki na ziemi. I to jest właśnie świętowanie :P. Przez to milusie słoneczko wspaniale szło mi się do szkoły. W moich głośnikach obok Nelly i SiStars (i kilka innych) pojawiła się Alcia Keys. I tak to zaczniemy wiosne pięknie. Dobra, dobra kończymy.

10 dni notki nie było,ale ja zawsze musze pinformować o zmianach pór roku :D (z mniejszą radością o jesieni). I się zaś powtarzam. Jak można czytać takie nudne notki o pogodzie? :D. Ok, załóżmy, że nie odpowiadajcie na to pytanie. Ide do książek, tak ide kuć ;P. Ja jestem kuuuuuujon ;P [pokarze wam, tym co mnie tak (chamsko, zazdrośnie) nazywają jak się dostane do dobrego lo,a potem na studia taki jęzor brzydki ;PPPP,oo]

skomentuj (6)* 2004-03-24 12:37:02


"Marzenia się.

Always look on the bright side of life ..moj blog :>No ja to juz chyba przesadzam...zdalam mature i ostatnio tylko z imprezy na impreze...to niebezpiecznie musze wkoncu zacząć uczyc się do tych egzaminow..bo musze sie dostac. W piątek bylam na miłym spotkaniu z Panem Kalafiurem , który prosił aby zamieścić wzmianke o nim a wiec zamieszczam ;) a piwo z cola jest dobre ;]. A wczoraj to juz wogole..impreza ..smieszna nawet bardzo u kolezanki z klasy w domu...oj dzialo sie działo , zawlaszcza jak Cinek zacząl spiewac "U Ciebie w miscie" głosem z szatan squadu jak wracalismy do domu setka ;) . Pozatym rozne dziwne wniki ..typow damsko meskich , jak to na imprezach alkoholowych bywa.. a jutro koncert SISTARS :) juz sie doczekac nie moge :) . :)

Piosenka na dzis : Sistars - Nie przestawaj :)

Nabazgrane..:2004-06-06 12:38:44
skomentuj (11)
Sistars

No to jestem po koncercie Sistars :))))) Na gorąco najswiezsze wiadomosci :)...powiem jedno...bylo ZAJEBISCIE! Zagrali najlepsze swoje kawalki i tutaj nalezy wymienic " Ding Dong" , "Nie przestawaj" , "Freedom" , "Spadaj" , "Sila Sióstr" , i oczywiscie "Sutra" cała sala znala teskt od początku do konca , stworzyli super kameralna atomsfere , czulo sie ten kontakt z publicznosca..BarteQ :) oczywiscie super wyglądał :) on jest very very najs :D Siostry.

my colours of life...

Dlaczego ja nie mogę być szczęśliwa? dlaczego nigdy nie jest tak, jak ja bym tego chciała? zawsze musi być na odwrót... nie myślcie sobie, że jak ja nie jestem szczęśliwa, to nie chce, żeby inni byli! bo to nie tak... bardzo się cieszę z czyjejś radości... aż sama się uśmiecham, bo w końcu szczęście innych jest moim szczęściem... tylko, że tu nie o to chodzi... chodzi o to, że ja sama z siebie nie jestem... że cieszę się, a w głebi duszy zastanawiam się dlaczego to nie mogłam być ja... czy jestem gorsza? co raz częściej tak myślę... je suis très triste...
skomentuj (3)
2004-06-17 17:20:53 >> Sistars...

ja nie wiem... czy w każdej szkole jest tak nudno, jak w Marcinku? jest taki wspaniały, a nikt nic nie robi... nuda wisi w powietrzu... tak nudno to chyba nigdy nie było... rozumiem, że nikomu się już nic nie chce - mi też nie - ale to już przechodzi ludzkie pojęcie... nuda, nuda, nuda :/ Stefa zawzięcie włącza nam film po francusku z Louis de Fines "Mania wielkości" - gdybym chociaż troszkę więcej rozumiała... a jest tego, zrozumianego przeze mnie, un peu... trudno... na szczęście dzisiaj, z wielkim trudem, obejrzeliśmy do końca... Kasprzak ciągle tylko "ouvrez vos livres à la page...".

Mój Alternatywny Blog ®

Budziła się z krzykiem! A tak nawiasem mówiąc to mam nadzieję, że moja pani nie przeczyta nigdy tej notki... oj, źle by ze mną było...
A tak ogólnie, to jest oka. Wczoraj się trochę zdołowałam jak włączyłam telewizor. Akurat pokazywali kandydatów, spośród których mamy wybrać reprezentanta Polski na Eurowizję. I aż mi się niedobrze zrobiło. Ania Wyszkoni i jej zespół Łzy, mikroskopijna Małgorzata Ostrowska, Marcin Ro(d)zynek i jeszcze kilku innych... ble! Od razu mogę stwierdzić, że nasz kraj zajmie w tym roku zaszczytne... ostatnie miejsce! Gorzej być po prostu nie mogło! Na szczęście jednym z kandydatów jest zespół Sistars. Wiem, że mają małe szanse na wygranie konkursu polskiego, ale w nich cała nadzieja! Także Koleżanki i Koledzy zróbcie coś dla Ojczyzny i nie pozwólcie, żeby na Eurowizję jechał drugi Piasek! Chwyćcie te swoje telefoniki w łapi i wyślijcie chociaż jednego smska na dziewczyny z Sistars. Błagam!
I wcale za powyższą reklamę nie dostanę od menadżera grupy Sistars żadnego wynagrodzenia. Napisałam to z czystej obawy o honor naszego kraju! :p
Powyższą notką chyba udowodniłam, że potrafię pisać, pisać, pisać i... nic z tego nie wynika. Takie pisanie o niczym to moja specjalność!
Oka. To by było na tyle. Jeszcze.