O czym chcesz poczytać na blogach?

Sissi

Akatsuki, czyli grupa świrów - Onet.pl Blog

Się!! - pisnęła Sakur(w)a.
- A do czego się tutaj przygotowywać? - zapytałam.
Pinky spłonęła rumieńcem.
- Dobrze, to niech teraz każdy z nauczycieli odda głos. Ja zagłosuję na Shikamaru. To dobry i pilny uczeń.
Ponieważ było tylko trzech chłopaków, łatwo się domyśliłam, że Shikamaru to ten z kitką. Właśnie spał.
- Pilny uczeń? - zapytała przymilnym głosem C.C. - Jest pan pewien?
- Oczywiście! To bardzo inteligentny człowiek! - odpowiedział psorek.
- I, jak widać, leniwy - powiedziała C.C. - Czy chcecie, państwo, kogoś takiego na przewodniczącego.
- Ty, Sissi, bardziej się nadajesz - zawyła granatowowłosa.
- Dziękuję, Jessy, ale Ty też się nadajesz, koFFana - odpowiedziała C.C., głosem, który mówił "Ja muszę zostać przewodniczącą, bo zabiję!!"
- Oh, wcale nie, Sissi, koFFanie - zaprzeczyła Jessy.
- Ależ tak, Jessico!  - powiedziała Sissi.
- Ależ Ty jesteś lepsza, Sissilotto!
- Oh, wcale nie!
- Spokój - ryknęła wicedyrcia. - Proszę kontynuować głosowanie.
Tak więc nauczyciele powrócili do głosowania. Z każdym kolejnym zdaniem Hidan robił się coraz bardziej blady, tylko po to, żeby na koniec zrobić się.

Księżniczki Sissi - Onet.pl Blog

Najbardziej czarująca ze wszystkich znanych mi kobiet. Co za godność! Co za śmiech! Co za dobroć! Jeśli tu wrócę to tylko dlatego, by ją jeszcze raz ujrzeć"
Prezydent Francji, Felix Faure: "Cesarzowa jest boska. Niczym Francuzka".
Dzieci
Elżbieta i Franciszek Józef mieli razem czworo dzieci:
• Arcyksiężną Zofię
• Arcyksiężną Giselę
• Arcyksięcia Rudolfa
• Arcyksiężną Marię Walerię

Śmierć
10 września 1898 roku w Genewie w Szwajcarii, Elżbieta, została zamordowana przez włoskiego anarchistę Luigiego Lucheni, który wbił jej nóż w serce. Jak później mówił chciał po prostu zabić jakiegoś władcę, nieważne jakiego. Ostatnie słowa cesarzowej brzmiały: "Co się stało?".

Sissi
Ktoś tu nie zna księżniczki

26 listopada 2008
Prawdziwa Sissi

sissi z lyoko

To wie?
oki teraz te obrazki
niezłe nie mam jeszcze pare


i co ten terz niezły wiem,że nie z kl(kodlyoko)ale oki co tam no i przepraszam ale niemogę dodać więcej bo cośmi się popsuło no dobra muszę już kończyć do zonaczenia albo może do napisani czy przeczytania nieważne 

                                          papasissizlyoko(miła sissi z lyoko)

Komentarzy: 0 hejka 2007-12-30 heeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
kodlyoko4dobrze żejuż leci nie pamiętam jeszcze jak to było jak dowiedziałam się o części2 a teraz proszę czs strasznie leci no to muszę kończyś pa

...:::opowieści z Lyoko:::... - Onet.pl Blog

– Ta wczorajsza wyprawa kosztowała was… ekhm… wiele straconych lekcji… wobec czego… ekhm… przez cały następny weekend będziecie – chwila zamyślenia – robić coś dla szkoły. Dowiecie się w swoim czasie.

Cała piątka patrzyła na niego nieco przestraszonym wzrokiem. Chyba najspokojniejszy był Jeremie, który zbyt logicznie podchodził do sprawy, aby przejmować się groźbami wychowawcy. Jednak pozostali przyjaciele stali cichutko jak trusie. Ostatnio zbyt często zdarzało im się trafiać do gabinetu dyrektora, a dzisiaj, kiedy ojciec Sissi pojechał po jakąś nagrodę dla dyrektora, władzę w szkole sprawował Jim. Dzień terroru.

- Eee… A możemy zostać po lekcjach w bibliotece? – zaproponował Odd, bojąc się, że każą im coś czyścić czy skrobać.

- Nie! W żadnym wypadku! Może praca was czegoś nauczy, bo nauka niezbyt na was działa! I mówię o całej szóstce, młodej Ishyiamie też! – krzyknął WF-ista.

- A co z tym konkursem sumo? Tym na plakat? – spytał nagle Ulrich w nadziei, że może wpłynie jakoś, najlepiej pozytywnie, na.

smutna i pelna niespodzianek opowiesc yumi zapisana w jej mrocznym pamietniku.... - Onet.pl Blog

Skonczyc. chociaz moze i wlasnie tak ?? w koncu xana chcial opanowac caly swiat, napewno zabilby wiele ludzi, jeremiego i odda orazu by zniszczyl. tylu ludzi by zranil. wiele rodzin by sie zalamalo po utracie bliskiego...
tak wlasnie sie oni czuli. czuli sie jak rodzina. czuli jakby stracili czlonka swojej rodziny. to tak jakby stracici najlepszego brata pod sloncem. piatka przyjaciol zanuzyla sie w wspomnieniach :
jak jeremi zawsze wymyslal genialne programy, jak zmaterializowali aelite, jak wyglaszal te swoje przydlugie i dla nikogo niezrozumiale tlumaczenia, jak smieli sie razem z zartow odda, jak dokopywali sissi, jak jeremi byl chetny aby przyjac williama do grupy, jak potem sie staral aby go uratowac, ile nocek dla nich zawalil, ile byl dla nich gotow oddac.....
gdy sie tak zamyslili uslyszeli kroki. gdy odwrocili swoje glowy w strone korytarza zobaczyli bladego, siwiejacego pomalu ojca jeremiego ktory mial taka mine jakby mu zabili syna. no bo w sumie to jest  mniej wiecej prawda. jego najukochanszy synek lezy teraz pod narkoza i jest poddawany ciezkiem operacji.
pan belpolis doszedl do paczki i popatrzyl na nich wystraszony
- co jest z moim synem ?? co sie stalo ???
- pan nic nie wie ? - spytala.

A niech mnie śnieg pochłonie.

Oko na strojach i plenerach. Co jest więc bulwersujące i sprawia, że nowe nie przebija starego, choć poprzeczka jest tak nisko?

Fakt, że twórcy przegięli, grając na naszych uczuciach, w oczywistym celu ściągnięcia przed ekrany ludzi spragnionych ładnego, nibyhistorycznego filmu o arystokratach, i zarobienia pieniędzy - bo jakżebyśmy mogli przełknąć historię Elżbiety, taką rozmemłaną i oklepaną przecież, gdyby jej nie urozmaicić flirtowaniem z Gyulą Andrássym [który był wielkim autorytetem politycznym Sissi i późniejszym premierem Monarchii Naddunajskiej, ale tego oczywiście nam nie pokazano - lepiej uczynić go przyjacielem ojca i zlać jego postać z inną osobą, którą Elżbieta, zresztą jedyny raz w życiu i zupełnie niewinnie dla zabawy uwodziła na balu maskowym] oraz wątpliwymi estetycznie scenami erotycznymi z mężem. Dobrze chociaż, że to pierwsze ograniczyło się do pocałunku, bo gdyby doszło do łóżka, Nif rzuciłby tym filmem w kąt z prędkością światła.

Można było zrobić rewolucyjny film, który.

Kod-lyoko-JeremIe

Powraca.

Komentarzy: 10 Opowieść-odcinek : Pamiętnik 2006-07-02 Sissi próbuje zmuśić Urlicha do chodzenia z nią więc wymyśla chytry plan. Kradnie jego pamiętnik a i szantarzuje go aby byli parą, bo inaczej przeczyta jego pamiętnik całej szkole. Gdy mieli oni pojechać na wycieczke Urlich musiał usiąść z Sissi co było dla niego wielkim "obciachem". Na szczęście Yumi wkradła się do pokoju "dziewczyny" Urlicha. Zamiast znaleźć pamiętnik Urlicha znalazła pamiętnik Sissi. Poszła do łazienki, weszła do trzeciej kabiny od lewej. Zadzwoniła do Sissi i powiedziała cytat z jej pamiętnika. Okazało się że pamiętnik znajduje się na spłuczce w pierwszej kabinie od prawej czyli tam gdzie siedzi Yumi. Urlich przesiadł się do Odda. W tym czasie autobus zaczął przyśpieszać. Okazało się że X.A.N.A uaktywnił wieżę. Odd wyskoczył z jadącego autobusu i udał się do fabryki..