Sierpień

31 marca 2008
3 miejsce Skry
Skra trzecia, wygrało Dynamo
PGE Skra Bełchatówpokonała Sisley Treviso 3:2 (25:22, 25:21,23:25, 18:25, 15:13) w meczuo trzecie miejsce turnieju Final Four.

Siatkówka męska - Onet.pl Blog

I dlatego stworzyly niesamowity nastwoj w Bełchatowie.Nastepny mecz odbedzie sie juz za tydzien w piatk.Szkoleniowcy zapowiadaja baardzo emocjonujacy mecz.Co do zdjecia to chyba naprawde Winiarski z Wlazłym tworza niezly duet,i chyba sa dobrymi przyjaciolmi.Dziekuje za wasze komentarze,czekam na kolejne.Codzinnie relacja z emocjonujacego meczu.Jutro bedzie takze-Wkret Met Domex Czestochowa(ktora przegrala juz w tie-breaku)z JAstrzebskim Węglem.Nie stoje po stronie  ani tej,ani tej..mam nadzieje tylko ze oba zespoly pokaza wysoki poziom gry,tak jak zrobil to Olsztyn z Bełchatowem.

Co do LM Sisley Treviso(włoski klub)wygral dzis z Dynamem Moskwa.Jest pierwzym finalista Ligi Mistrzow.Iraklis Salloniki(ostatni nasz konkurent,o ktorym lepiej nie wspominajmy) zmierzy sie z Lokomotivem Bialograd(z ktorym wygrywalismy w pierwszej rundzie)Zobaczymy final w polsacie sport..Szykuje sie takze niezly poziom europejskiej siatkowki.Przypominam,ze u kobiet zostal juz tydzien temu rozstrzygniety final,w ktorym wygrala Dorota Swieniewicz wraz ze swoim zespolem.Szkoda ze nie okazal sie ,tym najlepszy Cannes z Viktoria R i Gosia Glinka..nasza reprezentantka.

Dokarmiam Pania Adele straszna historia,
taka co to nie miesci sie w mojej glowie. Ale Pani Adeli sie miesci.
Kiwa glowa z przejeciem. Podekscytowana, wszystko sie zgadza, tak
smierc nie czeka, zabiera.
Zostawiam Pania Adele, starczy na kilka dni.
Dobrze ze zawsze mozna napisac list do A. Nie jest ani czarno ani czarno-bialo.
Jak bede chciala, to swiat moze byc rozowy jak torebka z sisleya.

bikini 2005-01-19 20:11:04
skomentuj (5)

minizapiski

Zastanowienie nad ściąganiem go do siebie.
Nie jestem w stanie przewidzieć jak się potoczą jego losy, ale obawiam się, że takie przywiązanie do Skry i PLSu jest dość krótkowzrocznym działaniem...

A w kwestii siły ognia Skry to zgadzam się z opinią trenera Alekno. Brakuje klasowego przyjmującego z mocnym atakiem, czym wyróżniają się kluby z czołówki rozgrywek Ligi Mistrzów. Michał Bąkiewicz natomiast byłby świetnym libero, z doskonałym przyjęciem i wyczuciem w obronie.

Ale na razie Skra ma to co ma i przy takiej grze jak dziś w setach 3/4 jest w stanie powalczyć o zwycięstwo z Sisleyem.
22:23, sgk , moje komentarze
Link
półfinał przegrany
Skra przespała dziś dwa pierwsze sety i początek tie-breaka. O ile obudzenie się w setach 3 i 4 przyniosło wygraną, to w piątym secie już trochę punktów zabrakło do wygranej.

W efekcie jutro mecz o brąz z Sisleyem Treviso.
A w finale stawiam na klub z Piacenzy.

... Dark side of me

Sobie.

skomentuj (1)

2006-07-27 12:03:49

Mam większość objawów nerwicy. Nice.

Nadal pamiętam, zresztą nie chcę zapomnieć.
Jak najdokładniej pamiętać każdy dzień, godzinę, każdą minutę, każde słowo, żart, ten zapach i smak.