O czym chcesz poczytać na blogach?

Sir alex ferguson

Manchester United

Gary Neville przechodzi na piłkarską emeryturę. Po 20 latach gry w Manchesterze United Anglik zdecydował zawiesić buty na kołku i pożegnać się z futbolem.

Komentarzy: W.Rooney powiedział,że ManU nie wygra nic jeżeli będzie taka atfosmera w zespole.Sir Alex Ferguson jest oburzony postawą Rooney'a.
.

Malinowy Świat

Zasłużyli sobie ładną grą na całych mistrzostwach na ten tytuł. Byli najrówniej grającą drużyną, nie przegrali żadnego meczu. Wielki talent Niemiec, którym podobno zainteresowanie wyraził sam sir Alex Ferguson, w finale nie zachwycił. I dobrze !!!
Szkoda jednak, że nie będziemy mieli miłych wspomnieć z występów naszej drużyny. Ostatnie 3 turnieje rangi mistrzowskiej kończyły się dla nas na 3.

WieczyńskiBlog

       

Gdyby jeszcze 2 lata temu zapytać jakiekolwiek fana piłki nożnej o to jaki trener stworzy zespół prawie doskonały zapewne wielu odpowiedziało by , iż będzie to sir Alex Ferguson, Jose Mourinho, Guus Hiddink czy jakikolwiek inny szkoleniowiec z tej najwyższej światowej półki. Nikt zapewne jednak nie powiedziałby, że zrobi to ówczesny trener rezerw F.C. Barcelony. A Pep.

Blog mistrz1123

Tej chwili kocha fanów United. Reszta kibiców wygwizduje go. Każdy posądza go, że nurkuje lecz jego gra jest wręcz niesamowita. Nie zasługuje na to."

"Mam nadzieję, że Sir Alex Ferguson wie co zrobić i będzie chciał go zatrzymać w United przez następne kilka lat. To jest bardzo ważne" – zakończył.  

mydziecisieciheavymetalblog

Dookola i molestuja, a nawet ostatnio – kurwa skandal zrobili, bo dwie lesbijki sie calowaly, tradycyjnie szpetne hardcore-nazifeminizdki – jedna ropucha rozdeta bez oczu, druga wygladala jak sir alex ferguson, odgrywaly sobie live show na ktory nikt nie patrzyl, ale troskliwa pani matka odstawila kieliszek alku z kolosyfem na parapet i wszczela awanture jak one moga przy dzieciach sie lizac, lesbijki wyjechaly.