O czym chcesz poczytać na blogach?

Siódemka

Tam...za drutami...toczy się inne życie...

Jak ma to miejsce u szóstki.
Gdy 7w6 jest w stresie, może objawiać zachowanie bardziej zbliżone do szóstki. Okazuje wrażliwość na różne rzeczy i poczucie własnej niepewności. Jej uczucia mogą być czasami łątwo zranione. Wrażliwa, zwłaszcza na konfrontacje z innymi. Rozwija w sobie uzależnienie i przywiązanie do innych. Boi się osamotnienia, jest podejrzliwa i płochliwa. Może bardzo łatwo odczuwać winę z jakiegoś powodu. Może zachowywać się nieodpowiedzialnie. Zachowuje się płytko emocjonalnie, łatwo się zakochuje i odkochuje. Czasami bez oporów porzuca i zdradza innych, jak najdalej od nich uciekając. Może być lekkomyślna, niestała, niszcząca samą siebie.
Gdy siódemka ma antyfobiczne skrzydło 6, jej idealizm może motywować szczerą potrzebę reform własnej osoby. Może pracować ciężko dla jakiejś sprawy. Jest przeciwna autorytetom, pasywna lub agresywna w zależności od sytuacji. Czasami nie lubi gdy jej się mówi co ma robić. Łatwo ściąga na siebie kłopoty i często narzeka na swój status i sytuację.

Słynne siódemki ze skrzydłem sześć: Mel Brooks, Jim Carrey, Robin Williams, Elton John, Liza Minnelli, Eddie Murphy, Brad Pitt, Chevy Chase, Steven Spielberg.


--------------------------------------------------------------------------------

Siódemka ze skrzydłem osiem: 7w8 - "Realista"

Gdy.

Opowieści spod skrzydlatego koła - bloog.pl

A most trzeszczał niemiłosiernie, żywioł szalał pod pociągiem.


***


- Mechaniku, jest problem. Jedna z osi już nie trzyma się kupy. Trzeba się zająć i silnikami. Zaraz , co pan taki mokry i czerwony? - warsztatowiec spojrzał na Piotra. Ten ledwo stał. Z kiszki byka poszło powietrze, wprost na twarz opiekuna. Ten na chwilę odetchnął i runął jak długi w kanał pod lokomotywą.


***


   Siódemka stała na wrocławskiej bocznicy. Jej maszynista poszedł odpoczywać. Wśród taboru rezydującego na Brochowie szła ostra dyskusja. Poszło o ET22-805 i jego maszynistę. Z początku EU07-336 nie brała czynnego udziału w rozmowie. Na szczęście byk był już naprawiony, gorzej było z maszynistą. Leżał w szpitalu.

- No maleńka, robotę mamy! - huknął radośnie Bogdan. Siódemka rozbudziła się, wszak był już późny wieczór. Sapnęła zaspana.

Goniąc szczęście... - Onet.pl Blog

Popadają w hedonizm (doktryna etyczna,wg której rozkosz jest najwyższym dobrem i celem życia).Ktokolwiek stanie na drodze maniakalnej siódemki zostanieogłuszony i powalony. Wszelkie obietnice dane innym nie mają wtedyżadnego znaczenia. Desperacko chcą stłumić swoje obawy i mogą sięzachowywać jak rozkapryszone i agresywne dziecko, które nie wie,kiedy przestać. Bardzo niezdrowe siódemki ściągają na siebiewszelkie siły przywołujące do porządku. Świat musi wtedy okiełznaćantysocjalne zachowanie zrodzone z wewnętrznych niepohamowanych żądzsiódemek. Ostatecznie, gdy ich cała energia zostaje zużyta, stająsię dotknięci chorobliwym odczuciem klaustrofobii i wszechogarniającejpaniki.Siódemka zeskrzydłem osiem: 7w8 - "Realista"


Gdy jest zdrowa, siódemka ze skrzydłem 8 jest często chojna,towarzyska i wylewna. Ma skłonność do bycia wyjątkowo lojalną wobecprzyjaciół, zwłaszcza do tych z podtypem socjalnym. Zagorzalebroni tych, na których jej zależy. Może wydawać się głośna iniesforna, choć niektóre 7w8 są bardziej grzeczne i dowcipne.Lubi różne uroczystości, opowieści, kawały, jedzenie,podróże. Generalnie ma silne poczucie własnej wartości i zawszestara się.

/obcoświat/skomentuj (7)Jeden z numerów telefonu do naszego mieszkania jest bardzo podobny do telefonu pewnej firmy kurierskiej. Czasami zdarzają się pewne sytuacje...

Wielkie przyjęcie, prawie sześćdziesiąt osób, świętujemy przyznanie certyfikatu ISO 9000ileśtam byłej firmie ojca (po co oni to w domu robili?)
Telefon
Facet: Dźby, Siódemka?
Barten: Nie pomyłka.

Sekund sześć.
Telefon
Facet: Brywiecz, Siódemka?
Barten: Nie, to jest pomyłka.

Sekund pięć. Goście rozumiejący po polsku śmiać się zaczynają.
Telefon
Facet: Siódemka wreszcie, do kurwy nędzy?
Mama: Nie! Pomyłka.

Sekund pięć. Goście rozumiejący zdążyli przetłumaczyć nie rozumiejącym.
Telefon
Facet: No i co? Siódemka?
Mama: No i nie.

Sekund pięć. Goście zaczynają wznosić toasty za Siódemkę. Mama odbiera na głośno mówiącym.
Telefon
Facet: Siódemka?
Mama: Nie, ale niech się pan nie martwi.