O czym chcesz poczytać na blogach?

Singstar

Oficjalny blog Sary May - Onet.pl Blog


 Październik
 Wrzesień
 Sierpień


29 października 2010
To the end
W dniu dzisiejszym znalazłam się w pierwszym etapie eliminacji do Szwajcarskiego finału Eurowizji 2011, który wyłoni reprezentanta Szwajcarii. Od 1 listopada internauci będą mogli głosować na moją piosenkę na specjalnej platformie o czym jeszcze napiszę wkrótce. Na razie publikuję zgłoszony przeze mnie utwór TO THE END.
Księżniczka SARA (22:08)

15 października 2010
Singstar2

Informuję, że SingStar z moją piosenką " 7 minut" jest już w sprzedaży.

Gdy niemożliwe staje się prawdziwe - Onet.pl Blog

-Dobra już dobra, ty płyty i Monik o 21, trafisz tak?
-Jasne, polecam się na przyszłość.
W gruncie rzeczy nie było tak źle, mógł zażądać wstępu dla całej swojej wesołej gromadki, albo śniadań do łóżka przez następny tydzień. Czasami naprawdę łatwiej jest uwierzyć, że podmienili go w szpitalu, niż, że mamy ze sobą coś wspólnego w sensie genetycznym.
-Ryan!
Co znowu? Żadnego spokoju w tym domu..
-Co jest?
-Może trochę więcej szacunku dla swojej matki młody, bardzo się cieszę, że mam tą okazję widzieć cię w domu.
-Mnie też jest miło.
-Co to za mina?
-Starałem się wypożyczyć singstar na dzisiaj do Marii.

Dead or Alive - Pierwszy Nie oficjalny blog po polsku - Onet.pl Blog

Pete dzisiaj
więcej zdjęć
SZUKAJ


28 grudnia 2007
Sing STAR ?
Witam
Nowinka dla fanów karaoke (oczywiście DOA ;P) i gry na Play Station 2 - "SINGSTAR". W 6tej części - "Singstar Anthems" - zagoscilo "YOU SPIN ME ROUND (LIKE A RECORD)"..

Playstation 3

Zombiakami istnieje duże prawdopodobieństwo zyskania aprobaty wśród graczy i podbicia wirtualnego rynku gier.

Źródło: Kotaku

14:16, lost-tv , Gry
Link Dodaj komentarz »
Gameplay z Guitar Hero: Metallica - The Unforgiven

Jak dobrze wiecie, już niebawem otrzymamy kolejny dodatek do Guitar Hero, a mianowicie Metallica - The Unforgiven. Zaprezentowany filmik ukazuje możliwości sprzętowe przy czteroosobowym show muzycznym. Jeśli jesteś zwolennikiem dobrej zabawy i masz mnóstwo pieniędzy na instrumenty, poniższy gameplay na pewno Cię zachęci do zakupu gry.

13:40, lost-tv , Gry
Link Dodaj komentarz »
Singstar Queen 20 Marca


Najnowsza odsłona jednej z najbardziej popularnych gier Singstar Queen, pojawi się na naszym kontynencie już 20 marca. Lista utworów,.

grafomani.wordpress.com

Jest na B-sides & Rarities, a koncertowa, późniejsza tu.

Odpowiedz
 • Anka Powiedział/a:

  słodkie

  Odpowiedz
 • Szczur Powiedział/a:

  Dziwaczne, ale ciekawe na swój sposób. Tych pierwszych słyszałem coś wcześniej i totalnie mi nie podeszli, zaprezentowany fragment prezentował się…dziwniej (znaczy lepiej chyba ). Delirium Cordia okazał się całkiem przyjemny do słuchania, tylko nie wiem jeszcze przy czym, bo jest zbyt chaotyczny (czy też może arytmiczny), żebym mógł go przy Matlabie słuchać.

  Za ciekawostkę dzięki, lubię ten kawałek od kiedy się okazało że to jeden z niewielu przy których konsolowy Singstar nie określa mnie jako pozbawionego słuchu

  Odpowiedz

 • assassin.blog

  Ohhh...:D Uwielbiam jak wshyscy , żyją w zgodzie i nikt się nie kłóci...( tu rzecz jasna mam na myśli nie kogo innego jak tylko mnie i Damianka..:D hih..)
  Zacznijmy od długiego weekendu..:D Sobota i niedziela jakos nie wypadły najlepiej ale kit z tym..heh...Zrobili Wielką Majówke na Placu Grunwaldzkim heh..:D i ktoś tam sobie podśpiewywał i takie tam..:P:P:P:D... W poniedziałek na 12 byłam umówiona u fryzjera... mam fryzurke z lat 60-tych ..tralala..:D lala:D lala:D..Potem małe spotkank o z Damianem..:D spędziliśmy ze sobą duuuzio czasu ...w sumie cały poniedziałek i wtorek..:d Ehhh gdyby tak mogłoby być cały czas... Graliśmy w play station 2 "singstar" o ile się nie myle...hihihi..:D fajnie jest mieć ponad 8000 pkt na 1000 za kazdym podejściem..:d yeah..:D No ale w każdym razie.... Dzisiaj był raczej jest środa..:D Na 18 miałam bierzmowanie..., ale i tak bylam o 16.30 w kościele hihihi...:D Cała ceremonia była śliczna...a ja jestem ANNA LIDIA LIDIA..heh shlkoda ze nie moshna wziąść 3 imionka...:( PO mshy ksiądz wział mnie Żebro Patyka i Martę i dał nam specjalne prezenciki od serdushka jako że byliśmy jego pupilkami hihihi..:D a dokladnie byliśmy jego oparciem w chwilach trudnych... A JA ŚPIEWAŁAM PSALM I MIAŁA SPÓDNICZKE Z TAK WILELKIM ROZPORKIME ŻE PRAWIE GACIE BYŁO MI WIDAĆ... ale looz..

  ranmaru blog

  To yourself

  Oooh, ooh -
  If there's a God or any kind of justice under the sky
  If there's a point, if there's a reason to live or die
  If there's an answer to the questions we feel bound to ask
  Show yourself - destroy our fears - release your mask
  Oh yes we'll keep on trying
  Hey tread that fine line
  Yeah we'll keep on smiling yeah
  And whatever will be - will be
  We'll just keep on trying
  We'll just keep on trying
  Till the end of time
  Till the end of time
  Till the end of time 
  Tagi: muzyka, rant, dir en grey, queen, singstar
  skomentuj (4)
  2010-02-21 19:36:02 >> Fik is BAAAAD

  Tak! Ultimejtnie! A jeszcze bardzie ultimejtnie źli są ludzie, którzy odpowiadają za odśnieżanie/odkuwanie/dbanie o chodniki przy przystankach. W zeszłym tygodniu szczęśliwie zakończonej sesji i specjalnie na tą okoliczność wziętym urlopie gnałem sobie rączym kłusem do autobusu i co? I fik! Chodnik, a konkretnie śniegowo-lodowe wykroty na nim mnie zaatakowały, moja stopa powiedziała 'chrup' i tak już zostałem. Autobus naturalnie mi odjechał mimo, że plus dla kierowcy, że zaczekał i pewnie się zastanawiał czy się podniosę i dojdę czy raczej nie. Justicar mnie w.