O czym chcesz poczytać na blogach?

Sinead o'connor

Maarten'z Blogg

The Cobra” i  z każdą kolejną płytą Sinead zagłębiała się coraz bardziej w sprawy wiary. Jej na wskroś radykalne poglądy i kontrowersyjny sposób ich wyrażania (tak, m.in. niesławne podarcie zdjęcia Jana Pawła II w programie „SNL”) odwracały aż nazbyt często uwagę od samej muzyki. Rozproszyły nie tylko publiczność, ale i samą wokalistkę. W pewnym momencie O’Connor „na dobre” porzuciła muzykę i przyjęła święcenia kapłańskie (!). Czas jednak pokazał, że mimo regularnych zapowiedzi wycofania się ze śpiewania, Sinead nigdy nie zamilkła. Świadoma jest bowiem faktu, że nikt nie zechce słuchać jej wywodów na jakikolwiek temat w formie innej niż muzyczna.

Najnowszemu projektowi irlandzkiej wokalistki towarzyszy oczywiście wydumana ideologia. Dwupłytowy album „Theology” jako zbiór pieśni inspirowanych w warstwie lirycznej psalmami, ma skłonić słuchaczy do refleksji nad kwestią wojen w imię religii. Oba krążki, na które zebrały się niemal identyczne zestawy utworów w wersjach akustycznych.

:::when you were young you were the king of carrot flowers :::

skomentuj (1)
_______

10:40:25 2002-04-15
poranek kojota...

Zaraz jadę do Babilonu, ale muszę się wypisać. Siedzę przy komputerze i wrzeszczę razem z Sinead O'Connor - "Daddy I'm fine". Podesłał mi jedyny sensowny człowiek z irca.
Siedzę z dziką grzywą, w moich ukochanych ciuchach, nie spakowałam się ( nieważne). Zjadłam jogurt i spaliłam porannego Vogue ( nie było innych w sklepie nocnym)...ja chcę tu zostać!

Bo we mnie jest duch romantyzmu...

Tydzień skończę. Praca w porterni jest nudna, to fakt. Jednak przyjemnie mi się pracuje w miejscu, gdzie jest tylu sympatycznych ludzi. Każdego dnia w pracy mam z kim pogadać. Nigdzie nie spotkałam tyle życzliwości wobec mnie.

W poniedziałek byłam na koncercie Sinead O'Connor, który zaczął się po godz. 22. Szczerze mówiąc bardzo podobał mi się jej koncert. Dobrze było słychać muzykę. Z przyjemnością stałam niedaleko sceny, słuchając jej piosenek. Ucieszyłam się, kiedy usłyszałam dobrze znany utwór "Nothing Compares 2 U" oraz.

toandfro

Rany, ale sobie można poprawić samoocenę na n-k. Zamieściłam nowe zdjęcie z okazji ścięcia i przefarbowania włosów, nie będę w końcu wprowadzć dobrych znajomych w błąd, żem długowłosa blondyna, skoro akurat jestem krótkowłosym rudzielcem, bo jeszcze by mnie nie poznali na ulicy, jeśli jeszcze na nią kiedykolwiek wyjdę.
No więc, zamieściłam jedno z nielicznych zdjęć zrobionych ostatnio przez męża przy okazji robienia sesji zdjęciowej Nelce, która też ma nową fryzurę i wygląda jak Sinead O’Connor w swoich najlepszych czasach, a na którym to zdjęciu nie wyglądam jak stara pryszczata grubaska. I ku mojemu największemu zdziwieniu czytam najmilsze komplementy jakie usłyszałam od jakiś dwóch lat, że "rewelacja", "śliczna", "ładna" i "wcale się nie zmieniam" (czytać: nie starzeję). I normalnie w głowę zachodzę, czy to ci znajomi tacy do mnie serdecznie nastawieni, czy to taki nietypowy dla naszego narodu trend panuje na n-k, żeby być miłym, czy może to ja mam takie wypaczone.

eminemd12.blog

Rapera (Eminema) i niestety zaczoł używać przekleństw z jego piosenek, więc pewnego dnia postanowiła się pozbyć z domu jego nagrań "Mój syn przeżywał pewnego lata fascynację Eminemem i nagle w ciągu zaledwie 3 tygodni stał się bardzo niegrzeczny. Tak intensywnie chłonął teksty tych piosenek, że w końcu musiałam wyrzucić jego płytę przez balkon", opowiada artystka w rozmowie z dziennikarką Cindy Adams.Niestety Czasami tak bywa :)

Tagi: sinead o' connor nielubi eminema??????

skomentuj (0)

Test o Eminemie.Jak dobrze go znasz 2010-03-13 12:12:58

Hejka!!! A teraz coś dla rozrywki rozwiąsz test a przekonasz się na ile znasz Eminema :):):):):):)

1.Ile lat ma córka Eminema, Hailie?                                                            .