O czym chcesz poczytać na blogach?

Simply market

piksa7

Się, że po 4 latach pracy za 1500 brutto (sic! Podwyżki nie było) ma żylaki jak stara babcia i jakieś dziwne wybrzuszenia na kręgosłupie, które tak bolą, że nie umie ich dotknąć. Rewelacja.

To, że tak się tam pracuje pewnie nie odbiega od marketowej normy, bo podejrzewam, że w każdym markecie, wykonuje się ciężką pracę za wynagrodzenie nieadekwatne do tej pracy, ale mnie najbardziej wkurzył fakt, że Simply przestrzega kodeksu pracy wybiórczo. Przerwy tak jak w Kodeksie, ale to, że do obsługi wózka widłowego trzeba mieć szkolenie i być odpowiednio przygotowanym to już nikogo nie obchodzi. To ze przepisy BHP zabraniają kobietom ciągnąć powyżej.

_BLOG martel6m - e-blogi.pl

Prywatnym autem w nocy czy w niedzielę, żeby zawieźć czy przywieźć Panią dyrektor Basię, co leciała do Tunezji, i która w obcym języku znała yes i no, ale za to jej wujek był dyrektorem deską na południową polskę!!!

coż z tego, że cały market był pod kreską, z wyjątkiem mojego stoiska, które przynosiło dochód? Dowiedziałem się, że "nie pasuję do handlu". Ona awansowała, ja - bruk. Dlaczego miałem zajebisty dochód ? Bo nikt wcześniej nie traktował pracowników tak.

Jeśli to pomogło wam coś zrozumieć - jestem najszczęśliwszym z ludzi.

Bo na życie można patrzeć z wielu, bardzo wielu punktów widzenia. W pewnych, tych z gazet i tiWi,  moje życie jest katastrofą. Fajni ludzie niefajnie kończą, powiedział Simply o mnie. Znaczy Jacek Dygoń, niesamowicie utalentowany rysownik, któremu tango z lustrem odebrało władzę w palcach prawej ręki. :( (zn tango było z panną, w której znalazł upodobanie, a że swoją wyciągniętą prawicą przebił lustro i .

Snore'owy blog

Dla potencjalnych napastników) nie było. Tam właśnie Muchon walnął tytułowy tekst:
 M:"Poproszę dwa litry" 
Przerażona Ekspedientka: "Czego?"
M: "Mleka!"
No bo kto myślał żeby markety ok. 20 zamykać!)

 Już nie planowane:
- budyń ok. 5 nad ranem. (miało być budyniowe Monte, a wyszło... jak wyszło czyli niezbudyniowana masa z grudkami, wszystko w niezidentyfikowanym kolorze. No cóż. To tylko i.


The Kooks - In Love

If she's a blonde or brunette
Or if she's slim or she's fat
It doesn't matter at all when I fall, I fall

It's in the way that she walks
And in her smile when she talks
I'm simply losing my head and I fall

You may see me as a thinker
Always hiding from his own insanity
Like a bucket or a tinker
So confined within my personality

I met Sally at a bus stop
We fell in love and we got.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

Spółek….. ja nie mam czego. Nie będe przecież bronił mojego bloku który wynajmuje od miasta, reifeissen banku, Biedronki, montowni Fiata, sklepu firmowego IKEA(oni sami stąd spadną podczas jakiejkolwiek zawieruchy a polskiego nie ma już NIC nawet marketu).”

thor_ do wake_up_people: Przyłączam się też protestuje przeciw wplątywaniu Polskich wojsk w wojny za które zapłaci polski podatnik.
Dlaczego nie pokazują sondaży że większość Polskiego społeczeństwo nie zgadza się w.

Shutting down our computers and unplugging them from their electrical outlets to prevent the FBI from attacking us over the Internet on Purim. After all, the FBI could plant a copy of the Koran along with bomb making instructions on your computer. Or they could simply plant child porn on it. But unplugging your computer means they win and will cripple our response to a false flag event in the Persian Gulf or on American soil.

Please note that men have been convicted for activity on their computers after they.