O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Simple

LINKIN PARK!!! Oh My Love... And another rock band:D - Onet.pl Blog

Mogąc się powstrzymać wyjadł jej sporą część;)
  
Był troszkę rozczrowany, bo spodziewał się czegoś innego, ale cóż...
    - Proszę - podał mu słoik. Pierre z diabolicznym uśmiechem włożył do niego dłoń i zaczął niebezpiecznie zbliżać się do David'a...

Chcecie wiedzieć, co będzie dalej? Na jaki pomysł wpadł Pierre? ;)
Za nie długo już kolejna część:D
Czekam na conajmniej 6 komentów;]
LINKIN-ka (21:13)
7 Jupi!!!!!! cool :D

21 marca 2007
Opowiadanie o Simple Plan :) III cz.

Twój język. Moja Troska

I will cook something to eat.)

 2. Gdy wyrażamy nadzięję, obawę, strach, zagrożenie, propozycje, ostrzeżenia, przepowiednie, prośby, komentarze itd. Często po słowach: expect, hope, believe, promise, afraid, probably

np. Mam nadzieję, że będę na czas. (I hope I will be on time.)

 3. Wydarzenia, sytuacje, które mogą (lub nie) wydarzyć się w przyszłości.

np. On prawdopodobnie zda swój egzamin na prawo jazdy. (He will probably pass his driving test.)

 4. Czynności, których nie możemy kontrolować i jest nieuniknione, że wydarzą się w przyszłości.

np. Lato tu będzie wkrótce. (Summer will be here soon).

 5. Rzeczy, co do, których nie jesteśmy jeszcze pewni albo nie podjeliśmy jeszcze decyzji. Po słowach: perhaps, maybe.

np. Być może się przeprowadzę. (Perhaps, I will move house.)

II. Typowe określenia

 Czas Future Simple ma swoje typowe określenia dzięki którym możemy poznać, że chodzi właśnie o ten.

moja przestrzeń - Onet.pl Blog

Róża

29 marca 2011
Nie zawsze jest tak, jakbyśmy sobie tego życzyli
"For a long time I was in love
Not only in love, I was obsessed
With a friendship that no one else could touch
It didn't work out, I'm covered in shells

And all I wanted was the simple things
A simple kind of life
And all I needed was a simple man
So I could be a wife

I'm so ashamed, I've been so mean
I don't know how it got to this point
I always was the one with all the love
You came along, I'm hunting you down

Like a sick domestic abuser looking for a fight
And all I wanted was the simple things
A simple kind of life

If we met tomorrow for the very first time
Would it start all over again?
Would I try to make you mine?

I always thought I'd be a mom
Sometimes I wish for a mistake
The longer that I wait the more selfish that I get
You seem like.

rebelde-Queens - bloog.pl

Mírame bien
que aún yo sigo aquí
muriendomepor encontrarte en mí
Mírame bien
que aún yo sigo aquí
escúchameno sé vivir sin ti

Si alguna vez piensas en mi
tal vez cuando me vez
te haces feliz
quizŕs entre los dos
aůn hay algo de amor


Si alguna vez piensas en mi
quizŕs tal vez cuando me vez
te haces feliz
quizŕs entre los dos
aůn hay algo de amor


Si alguna vez piensas en mi
tal vez cuando me vez
te haces feliz
quizŕs entre los dos
aůn hay algo de amor


Si alguna vez piensas en mi
quizŕs tal vez cuando me vez
te haces feliz
quizŕs entre los dos
aůn hay algo de amor

Tu Amor

Mi amor I'm not sure of the right words to say
Maybe these simple words will do best to best explain
What I feel in my heart
What I feel more.

To nic, że dzieli Nas odległość, ważne, że łączy Nas miłość! - Onet.pl Blog

- Do zobaczenia moja droga, do zobaczenia! – powiedziała kobieta i pomachała na pożegnanie.

Nadia wyszła z piekarni. Bardzo lubiła Panią Stewart. Była jedną z najmilszych osób jakie kiedykolwiek poznała. Szła uśmiechnięta, kiedy Jej uwagę zwrócił chłopak wieszający plakaty na słupie. Twarze widniejące na plakacie wydały Jej się dziwnie znajome. Podeszła do chłopaka i zapytała czy mogłaby dostać jeden plakat. Dał Jej bez wahania, podziękowała. Odeszła kawałek i spojrzała na plakat. Jej oczy zrobiły się większe niż zwykle. Na plakacie byli przyjaciele Pierre’a i On sam! Plakat głosił:

„Burmistrz miasta Montreal serdecznie zaprasza na koncert rodzimego zespołu

Język angielski online | Nauka języka angielskiego.

– ma każdorazowo miejsce pod warunkiem zobaczenia listonosza przez psa. Potrafisz wskazać zdanie nadrzędne i podrzędne warunkowe? Tak, nadrzędne to “it barks” (rezultat), a podrzędne “if my dog sees the postman” (warunek zaistnienia rezultatu). I tym razem można by zamienić kolejność obu elementów zdania – „My dog barks if it sees the postman”. Nie rozpoczęliśmy tego zdania od zaimka “it” dla lepszej jasności – podmiot “my dog”, rzeczownik na pierwszym miejscu, daje czytelniejszy obraz wzajemnych relacji wyrazów w zdaniu. Mam nadzieję, że znasz i pamiętasz zasady stosowania czasu the Present Simple i nie dziwi Cię końcówka “-s” przy czasowniku w obu członach zdania? Chodzi o konieczność stosowania tejże końcówki dla trzeciej osoby liczby pojedynczej w tym czasie gramatycznym.

If you heat butter, it melts. (Jeśli podgrzewasz masło, ono się topi.)

Rezultat topienia się masła ma miejsce pod wpływem warunku – podgrzewania go. Początkowy element z “if” to zdanie podrzędne warunkowe (“if you heat butter”), a ten drugi (“it melts”) – to zdanie nadrzędne. Już chyba widzisz tę powtarzającą się prawidłowość: zdanie podrzędne warunkowe rozpoczyna się każdorazowo od “if”..

Simple minds

Alfa Golf Alfa Mg

take care Mr. Jim

Jim Kerr

Wciąż nie mogę ostygnąć po wczorajszym koncercie Simple Minds... Panowie w komplecie i na żywo stworzyli prawdziwe dzieło sceniczne, moje uszy znowu przeżywały totalne uniesienie. Główny set trwał prawie 1,5 godziny, potem zagrali na dokładkę dwa bisy - po trzy numery na każdy! To się.

strona głowna - bill9th

„Tutaj będą bawić się fani. Na telebimach będzie można obejrzeć wszystkie mecze. A w dniach bez rozgrywek, odbędą się tu koncerty. Udało się nam zorganizować 7 koncertów: wystąpią Bryan Adams, Simple Minds, Tokio Hotel, die Fantastischen Vier, a także turecki muzyk Mustafa Sandal. Miejsc starczy dla 22 000 tysięcy kibiców. Nawet bez biletów na mecze, kibice (w większości fani YH) będą mogli stać na murawie, oglądać mecze i wspólnie.

Simple plan

Gwiazdy

Siostrą zaczęła uczęszczać na przyjęcia w celu zwrócenia na siebie uwagi. Zaczęła pojawiać się w filmach. Zadebiutowała w 1991 roku w komedii romantycznej "Wishman" trzecioplanową rolą dziewczynki na plaży. Jej drugim filmem był Sweetie Pie. Zagrała też samą siebie w filmie pt. Zoolander, a także w filmie Nine Lives. W 2003 roku zadebiutowała w reality show pt. The Simple Life ze swoją przyjaciółką Nicole Richie. Po sukcesie pierwszego reality show powstawały kolejne edycje tego samego programu, w których występowała dalej z Nicole. W 2004 roku zagrała małą rolę w komedii romantycznej pt. Mama na obcasach. Dopiero w 2005 dostała większą rolę w filmie pt. Dom woskowych ciał. Występ jej w tym filmie nie został dobrze przyjęty przez.Wśród dzieci i młodzieży głównie pomiędzy 7. i 14. rokiem życia. Krytyk Richard Huff z New York Daily News nazwał ją "wersją Annette Funicello z 2002 roku".[2] Po spełnieniu kontraktu z Duff na 65 odcinków Lizzie McGuire, Disney wpadł na pomysł kontynuacji kontraktu na przyszły film i emisję nowych odcinków serialu na kanale ABC w godzinach największej oglądalności, ale plany zmarniały. Wyprodukowano jedynie film pełnometrażowy The Lizzie McGuire Movie, który okazał się sukcesem. Pierwsza rolą Duff w prawdziwym aktorstwie była kreacja w filmie Wojna plemników (2002), który został nakręcony przed Lizzie McGuire, ale pokazano go po raz pierwszy na festiwalach w Cannes i Sudance. Napisany przez Charlie Kaufmana i wyreżyserowany przez Michela.

Rebellious Killjoys of Battery City - Onet.pl Blog

Rozdział 6
Rozdział 7
Rozdział 8
Rozdział 9
Rozdział 10
Rozdział 11
Rozdział 12
Rozdział 13
Rozdział 14
Rozdział 15
Rozdział 16
Rozdział 17
Rozdział 18
Rozdział 19
Rozdział 20
One-Shot(y)
 Beginnings aren't so simple
All I Want for Christmas Is You 1
All I Want for Christmas Is You 2

Z nich niewinnych. Uważajcie na siebie, killjoysi, nie możemy pozwolić im się zastraszyć. Mam dla was nowe zadanie. Jeśli chcemy przetrwać i wygrać w bitwie z BL/ind musi nas być jak najwięcej. Wtopcie się w tłum. Wiem, to będzie dla was trudne, ale niestety nie ma innego wyjścia. Nie musimy już manifestować naszej obecności, teraz powinniśmy się schować i skupić na planie, który doprowadzi do upadku organizacji, która odebrała nam wolność. Bądźcie brzydcy, jak oni. Wkrótce wszystko wróci do normalności, obiecuję to wam. A teraz na poprawę nastroju…

Z głośników popłynęło „This Is War” 30 Seconds To Mars. Uśmiechnąłem się pod.

Blog zmowamilczeniaa

Nic mi nie było. No może trochę mnie bolał brzuch. Po szkole jak zawsze poszłam do domu,zjadłam obiad,pooglądałam TV,a potem poszłam się uczyć,bo miałam mieć sprawdzian z niemca z 2 pierwszych tabelek z Perfektu. No i tak się ładnie uczę i uczę spoglądająć na klipy na Vivie   aaa jeszcze z anglika się uczyłam,bo też miała być kartkówka z Past Simple,czy coś w tym stylu... z matmy też miał być sprawdzian i był <    jeny ja to umiałam i jestem sama na siebie zła,że mnie na tej kartkówce nie było,bo te tematy akurat normalnie jarzyłam i mogłam dostać pozytiv ocenkę,a tu klapa   ,a taka by mi się z matmy zdecydowanie przydała,ale cóż zrobić...   > No i. 2007-07-18 <-- To znów gifek z Ashlee Simpson z klipu "La la"

Pierwszy dzień w nowej szkole mam już za sobą! I znów będzie trzeba się uczyć! :( Jak zobaczyłam mój plan lekcji to się normalnie przeraziłam :/ Nie wiem jak ja wytrzymam w tej budzie być na 8 lekcjach! Na tej 8 lekcji to już będę nieprzytomna...   Nie będę w stanie myśleć! 8 lekcji w środę,w czwartek i w piątek to coś strasznego,a w poniedziałek 6 lekcji <w tym ŁACINA :/>! We wtorek 7 lekcji!

Santa Sangre

This city (and other cities), both esoteric and exoteric, both personal and impersonal – of which there is much in Helsinki. Sometimes it might be an old restaurant, or a part of town in a particular light, or the way an old circular window looks, or a symbol that is integrated into a piece of architecture or sculpture so as to be ”hidden in plain sight”.

When do you plan to release next album?

 JK: When it is ready and we have a record deal with bigger label.

AC: We have been working on new material that we feel is very strong. Aside from a new album, there has been talk about a split vinyl release with another band, about contributing a song to a compilation release by an American label, and about an LP.

And I. Rauta is the man behind dozens of different – usually black metal oriented – projects, of which I’d like to mention Circle Of Ouroborus here. I made a split album with them with my deceased project Somnivore. Key is an acoustic and somewhat native neo-folk, pop, post-punk hybrid. We really didn’t think about anything else than avoiding electric guitars and keeping things simple when we started, and we have been quite active and succesful on that road: there are three demos and two full-length albums available.

There exists a couple other projects too, but these are the most well-known ones I guess. Despite the amount of bands I have at the moment, I have learnt how to concentrate a hundred percent on the band or project at hand, and there is no.