O czym chcesz poczytać na blogach?

Simon cowell

"Angelina and Brad will be together for life"- James Haven - Onet.pl Blog

Pod warunkiem podjęcia się wyjątkowo niebezpiecznej misji przeciwko Niemcom.

Obraz zadebiutuje podczas przyszłorocznego festiwalu w Cannes.

  

Brad Pitt Simonem Cowellem?


Simon Cowell chce, żeby Brad Pitt zagrał główną rolę w filmie o jego życiu.

Juror programu "American Idol" uważa, że hollywoodzki gwiazdor doskonale sprawdziłby się w filmie o jego barwnym życiu.

-.

Graham Masterton

Le Prix Julia Verlanger za powieść WIZERUNEK ZŁA. Czy tylko my nie możemy się oprzeć wrażeniu, że Simon Cowell i młodszy Graham są do siebie dość podobni?

Zdjęcie umieścił na swoim Facebooku Philippe Micalef..

pLoTy - bloog.pl

A jej włosy systematycznie odrastają, po tym jak ogoliła się na łyso na oczach paparazzi.

Brit dostała kolejną szansę. Tym razem weźmie udział w brytyjski programie "The X Factor", którego jurorem jest srogi Simon Cowell. To właśnie obok niego zasiądzie wokalistka. Jej zadaniem będzie ocenianie umiejętności wokalnych młodych ludzi. Pojawi się gościnnie, jednak nie znamy jeszcze dokładnej daty.

 Na dziś do już wszystko

Give you this, give you that. Blow a kiss, take it back. - Onet.pl Blog

Którym przyjechaliśmy na port, nasunęłam na oczy oryginalne, czarne okulary firmy Ray-Ban. Rozejrzałam się i muszę przyznać, że to miejsce jest niesamowite. Słońce, ocean, czyli to, co uwielbiam. Nie to, co Londyn. Może nawet dobrze, że Simon nas tu ściągnął? Sama nie wiem. Jęknęłam cicho słysząc, jak chłopacy tłuką się z moją różową torbą podróżną. Kiedy oni wyjmowali swoje bagaże, ja zdjęłam z siebie kremową,cieniutką kurtkę, przez którą było mi tak.Po przejściu około czteru metrów doszliśmy pod jacht. Liam podał mi rękę i pomógł wejść, a za nami weszła reszta. I co z tego, że weszli po mnie? Z torbami rzucili się na Simona, chcąc go przywitać. Korzystając z okazji, że Cowell jest zajęty swoją bandą, ja miałam chwilę na zastanowienie się. Stwierdziłam, że najlepszym planem będzie zachowanie kamiennej twarzy. Po chwili chłopacy rozeszli się na boki, a ja po raz pierwszy w swoim życiu spojrzałam.