O czym chcesz poczytać na blogach?

Silver screen

Galerie i centra handlowe na terenie Polski

to także inne atrakcje w charakterze np. salony usługowe – od momentu fryzjera po pralnię, bankomaty oraz liczne restauracje. O ile aliści chcesz oglądnąć obraz filmowy wewnątrz dogodnych warunkach zazwyczaj polecane jest tzw. wola ogród silver screen. Wola centrum silver screen to nowoczesne, mające najnowsze nowinki technologiczne seans filmowy w środek handlowym Wola Ogród. Seans filmowy Wola centrum silver screen owo dwójka leżący dodatkowo we wszystkich salach.

. - Onet.pl Blog

Na testy do silnego angielskiego klubu. W Europie pozna smak wszystkiego: wzlotów, upadków, miłości, opuszczenia, porażki i zwycięstwa....

 

no i to by było na tyle... mam nadzieje ze w najbliższej przyszłości zagrają ten film w Silver Screen'ie albo w Bałtyku...

ZiZa (14:08)
2 Skomentuj.

In my stupid world...

Ono jest;P nie ma to jak orientacja w terenie[; gdy już przeszłyśmy swoje,nawdychałyśmy się jodu,poznałyśmy pana od straganu z muszelkami u którego zniżkę miałyśmy i który chwalił się swoją pyszną i ciepła zupą w słoiku:D udałyśmy się do Silver Screen. Pierwszy raz w życiu jechałam schodami ruchomymi o mało nie przepłacając tego życiem;P Co krok było 'oh' i 'ah'[; a następnie rozpacz, gdyż spóźniłyśmy się 20 minut na 'Rybki z ferajny' za 8zł!:P Niewiele myśląc pokrzepiłyśmy się.

{nazwa bloga}

W domu:)Ewelinka wyciągnęła mnie na jakieś koncerty na które i tak nie trafiłyśmy,bo nie chciało nam się:)Pojechałyśmy do Batorego gdzie na nas czekał jej chłopak-Damian. Poczłapaliśmy najpierw do centrum Kwiatkowskiego.Było oki:) Potem do Silver Screen i tam wypiłyśmy z Ewelinką Smirnofa Ice na spółke(hehe Smirnof napisałam z błędem:)).Zjadłyśmy sobie jeszcze gofry i pojechałyśmy do niej na obiad. Potem spacerek z jej pieskiem-Dinką. I znowu na koncert na który nie trafiłyśmy:) Wogóle.

Wonderland. [1024x768]

Zapewne zawsze ten fragment bajki, żeby uniknąć niewygodnych pytań. Na Shreku2 byłam już razy dwa: z rodzicami i masą znajomych rodziców + niepełnoletnie potomstwo tychże znajomych i z Gierjatem. Za każdym razem sala nr 7, największa w SS(Silver Screen moi mili, Silver Screen. Nicht schiessen! Ich bin gut Kind von Hitlerjugend =]) pełna po brzegi publicznością o bardzo różnorodnym wieku (na oko, od 3 do 70 lat), czyli jednym słowem olbrzymi sukes komercyjny w Poslce północnej. Spór co lepsze: orginał.