O czym chcesz poczytać na blogach?

Siłownia

Treningi - IRONKOPER

Się ograniczać żeby nie polecieć za daleko 12km OBW1 w zupełności wystarczy jak na pierwszy dłuższy bieg po dłuższej przerwie. Super pogoda aż chce się trenować.

14:43, wojkoper , Treningi
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 27 lutego 2012
Poniedziałek dzień 286 - Niedziela dzień 292

Poniedziałek- Potop błoto apokalipsa. 45 min trenażera +30 min basenu i siłownia  pod kątem biegania.
Wtorek - błoto nie odpuszcza nie mam gdzie biegać :(( -  30 min trenażera + basen Mastersi. Jak dla mnie dość ciężki trening wytrzymałościowy nawet nie potrafiłem spamiętać co było po kolei 300m rozpływania potem 6x50 kraul/żabokraul, potem kilka zadań rozpędzanych 3x150, 1x300m ,3x100m kraul, delfino-kraul i coś jeszcze a na koniec 5 min rozpływania. Ledwo wylazłem.
Środa- regeneracyjnie 30 min truchtu.
Czwartek - na zewnątrz leje jak złe...bieganie po kostki w Łosiowym Błocie pewnie skończyłoby się przeziębieniem. Więc 45 min trenażera a wieczorem Mastersi:sporo techniki kraulowej na.

droga do IRONMANA

Razem można nieco szybciej. 

00:16, akrzesak
Link Dodaj komentarz »
DZIEŃ 792

Rano na wadze 92 kg - to już pewne, że czwarty triathlon w Borównie będzie moim najlżejszym i mam nadzieję, że przełoży się to na wynik.

00:10, akrzesak
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 15 sierpnia 2011
DZIEŃ 777-791

Dwa tygodnie w Turcji, podobie jak rok temu z rowerem. Ponownie chciałem popodjeżdżać pod górkę Hacibosi :

 

 Udało mi się wjechać cztery razy - za każdym razem nieco  wyżej.

DZIEŃ TRENING
777 podróż
778 rozjazd : 36 km - 1:15 + 30' siłownia
779

baj baj kilogramy

Słodzonymi fruktozą (nie mogłam się opanować:/) i dobiłam do 1500 kcal. Pozostałe trzy dni dobrze, bez większych szaleństw, stawało w okolicach 1150 - 1250. Wczoraj ledwo dopełzłam do siłowni. Chyba dopadło mnie jakieś przesilenie, bo kondycja opadła, siły witalne też (a i morale, że o silnej woli nie wspomnę). Powoli, powoli i dobiłam do 1,5 h ćwiczeń więc nie było najgorzej. Z kondycją już lepiej więc zaraz zaczynam dywanować, bo trzeba te cholerne wafelki i nadwyżkę makaronu w rosole (przynajmniej w jakiejś części) spalić.

Jutro znów na siłownię, hihuuuuuu!

Tagi: 1200 kcal dieta siłownia suknia ślubna
20:50, rybbenka1
Link Komentarze (1) »
sobota, 13 marca 2010
I stało się.... pierwsza suknia przymierzona

Pierwsza wizyta w salonie z białymi bezami na wystawie zaliczona...... Wrażenia? Mieszane. Szerzej może jutro. Oczywiście najbardziej zszokowała mnie kwestia czekania czterech miesięcy na sukienkę i tego, że powinnam w ciągu dwóch tygodni zdecydować. Hahahahaha.

Wniosek nr 1: okołoślubna.

Szlachetne zdrowie...

piątek, 16 lipca 2010
Czas na ćwiczenia…cz.11

Trening ostatnio idzie marnie. W tym tygodniu na siłowni byłam tylko raz-wczoraj. Upał mnie powala. Nie idzie żyć w domu, a co dopiero pocąc się na bieżni
Wczorajszy trening był całkiem dobry. Cała godzina ćwiczeń i przeszłam 6 km- po raz pierwszy odkąd zaczęłam ćwiczyć.  Co prawda nie zauważyłam zmiany na wadze, jednak w końcu widać zmiany w sylwetce… mimo iż cały tydzień nie ćwiczyłam, nawet w domu. Jednak plus upałów był taki, że nie jadłam zbyt dużo, za to dużo piłam. I nie wynikało to, z faktu odchudzania, lecz po prostu upał był taki, że nie miałam nawet siły jeść:)
Jednakże upał nie zamierza się skończyć i ma być jeszcze przez następny tydzień- co mnie przeraża, bo jak z treningu nic nie wyjdzie to bez sensu będą moje starania… na razie jednak nie załamuje się!


Tagi: bieżnia ćwiczenia siłownia trening trening dla zdrowia
07:30,

Medycznyserwis.pl

Zdrowe ciało

W ostatnich czasach bardzo modne jest ciało idealne . Mężczyźni idealnie wyrzeźbieni, z kaloryferem na brzuchu. Kobiety szczupłe, bez zbędnego tłuszczu. To zapewne marzenie każdego z nas. Jak je spełnić? To proste. Pomoże Ci w tym siłownia Starogard.

Fitness w Starogardzie to modne zajęcie od pewnego czasu. Uprawiany nie tylko przez {piękne|cudowne} i młode kobiety, ale również nieco starsze, które dbają o zdrowie i sylwetkę. Wystarczy kilka razy w tygodniu regularnie uczęszczać na zajęcia, a efekty staną się widoczne. Siłownia w Starogardzie zaprasza wszystkie kobiety. Pierwszy trening gratis

Dla panów przeznaczona jest profesjonalna siłownia. Zapewniamy wysokiej klasy sprzęt renomowanych firm. Starogard Gdański to idealne miejsce do ćwiczeń. Wszystko w jednym miejscu – siłownia, sklep z odżywkami, sauna, solarium. Oferujemy darmowy parking, na którym zaparkujesz samochód.

Siłownia Starogard Gdański to również idealne miejsce na poznanie nowych ludzi. Niesamowity klimat, przyjazna atmosfera, wyszkoleni instruktorzy, to wszystko wprowadzi Cię w niezwykły klimat. Będziesz miał ochotę trenować, aby polepszyć swoją sylwetkę.