O czym chcesz poczytać na blogach?

Silent hunter 3

...::::Fallen angel - W Nas jest raj.. piekło.. i do obu szlaki::::...

...POZDRO... dla tej osobki :) Zachecam do zostawiania mi linkow na Wasze blogi zajrze na nie a jak jakis szczegolnie do mnie trafi umieszcze go sobie w linkach :D ... Oksik na razie starczy ! 3majcie za mnie kciuki :) ..a jakos poradze sobie z tym blogiem ! CMOKAS 4all :*demonek 2004-03-02 16:35:56
skomentuj (5) Child
Modern Talking - Atlantis Is Calling
Dr Alban - Mr Dj
Vertico - Oxygene
Whigfield - Sexy Eyes
Modern Talking - Sexy Sexy Lover
La Bouche - Sweet Dream
Silent Circle - Touch In The Night
Garcia - Vamonos
Whigfield - When I Think Of You
Modern Talking - You My Heart You My Soul ----> moja ulubiona pisoeneczka Modern Talking !!
Dąbrowska - Tego Chciałam

Bajm - Małpa i Ja

Pink Floyd - Comfortably Numb

Pink Floyd - Goodbay Blue Sky

DE SU - Zycie Cudem Jest

Hunter - Kiedy Umieram

Santana - Maria MariaCos mi sie wiesza.. narazie Tyle ;)


demonek 2004-03-21 22:19:26
skomentuj (2)

Rock - dobra muza - Onet.pl Blog

  8 - 11 lipca 2010 w Węgorzewie
    Wcześniej odbył się pod nazwą Eko Union of Rock. Wystąpi dużo polskich gwiazd rocka: COMA, HUNTER, LIPALI, MUCHY, SZTYWNY PAL AZJI, HEY, HURT ale też zagraniczne: VADER, LACRIMOSA, SEPULTURA. Cztery dni niezłego polskiego grania i to w.Od Bread of Shame czystej mieszaniny grunge z domieszką metalu, potem mocne Fear. Można się też wyciszyć przy pięknych balladach:  Away In Silence, Time, The Song You Sing. Cały album obfituje w niezłe solówki, które naprawdę zachwycają. Nie będę długo przynudzać sami.
  "Fear"
 1. "On My Sleeve"
 2. "Full Circle"
 3. "Time"
 4. "Good Fight"
 5. "The Song You Sing"
 6. "Silent Teacher"
Jeśli chcecie się rozkręcić tej zimnej i mrocznej jesieni to.
1 komentarz

07 października 2009
Nowy singiel 30 Seconds To Mars - "Kings&Queens"

Magdusia

Odkąd tylko chcę pamiętać, byłam. to nieco inne życie. teraz mimo ze swiat czarny to tak mi miło i miło... a matke ignoruje. przejdzie jej. brr :)

Opeth "The Night And The Silent Water"

skomentuj (4)
2004-01-21 20:53:45 Yyyyyyy tak


Dzień lekko przesycony nerwami, lekko mało kolorowy, jednak znów upojony taką. Call and hold flash memory

Wilki "Son Of The Blue Sky"

skomentuj (6)
2004-01-28 18:48:50 28 stycznia

dzisiejszy dzień niczym innym jak 364 dniem z mojego dotychczas najlepszego roku życia. dziś mija rok. rok odkąd jestem nieprzerwalnie szczęśliwa, odkąd nauczyłam się spełniać własne marzenia, odkąd wiele różnych.

Nie zawsze to czuje a jednak coraz bardziej taka ja uświadamia sobie że nieważne co gdzie jak i kiedy ale to moje ja jest najważniejsze, i nie jest to moje ja to jest moje JA ale to to juz wiem od dawna, ale uczę się to czuć od nowa, chociaż nie wiem czy czucie czego innego wogole wchodzi w rachubę

Hunter "Fantasmagoria"

skomentuj (4)


!GLORY TO THE MANY! - Onet.pl Blog

karabin pulsacyjny. To taki odpowiednik SMG. Ciekawy jest 2 tryb strzału, który polega na tym, że bohater unosi karabin pionowo nad głowę, a ten wypluwa tony ołowiu w promieniu 360 stopni, okręcając głowicą (!)

 • rozpruwacz. Kolejna, ulubiona przez mnie broń. Wystrzeliwuje na niewielką odległość piłę tarczową, którą.

  Apokaliptyczna choroba. Takiego krwawo-obślizgłego zboczenia dawno, co by nie rzec że nigdy nie widziałem. Kiedyś wydawało mi się, że to co jest prezentowane w grach serii Silent Hill to sprawa ostateczna, że bardziej prawom anatomii i biologii zaprzeczyć się nie da. Oj da się i myślę, że granica przesunęła się, albo zniknęła całkowicie.

  I znów popełniłem przestępstwo wobec zawartości mojego portfela i nabyłem różne, dyskietkowe precjoza. Arkanoid, Pirates of the Barbary Coast (YEAHHH!!!), Starquake, Aliants, Spy Hunter, Domain of the Undead to tylko promil względem całości zakupów. Wszystko tradycyjnie zapakowane w pudełeczka, z instrukcjami i ewentualnymi dodatkami. Szkoda tylko, że te pieprzone.