O czym chcesz poczytać na blogach?

Siku

Blog anna1994

Myślałam, że ją uduszę ponieważ spódnica była nowa i miała kolor biały a zmienił się ten kolor na żółty. Fujj jakie to było obrzydliwe. 
Czekam na komentarze. Pozdro

Komentarzy: 2 Pioseneczka wymyślona przez mojego ciotecznego brata który ma 4 latka 2006-12-30 Siku siku siku musi buć
Siku siku siku musi być
Jak nie ma siku to po kielichu 
Siku siku siku musi być..
 
Wino wino wino musi być
Wino wino wino musi być
Jak nie ma wina to rozum znika 
Wino wino wino musi być..

Pszczółka pszczółka pszczółka musi być
Pszczółka pszczółka pszczółka musi być
Jak nie ma pszczółki to nie ma wódki
Pszczółka pszczółka pszczółka musi być..

eowyna.mylog

O swoim mieście, o ludziach, o swoim ukochanym, o braku czasu, o swoich pasjach i zainteresowaniach. O tym, co widzi na co dzień i co jej bezpośrednio dotyka. Śpiewa, co jej w duszy gra. A przy tym świetnie się bawi, co z resztą na dobre jej wychodzi. Jest kobietą współczesną, myślącą, obserwującą, goniącą za życiem, seksowną, czasem wulgarną, nieco kontrowersyjną i dobrze się czującą we własnej skórze. I do tego wszystkiego jest jeszcze kobietą zupełnie, zupełnie zwyczajną, jakich tysiące.

Jeżeli chodzi o płytę dodatkową „Mania siku” to, jak sama autorka pisze: „siku to dodatek nieformalny, coś nie do końca serio. siku to rodzaj żartu z samej siebie z całego tego zamieszania.(...)z samego tylko faktu tego sukcesu wielu wyciągnęło wniosek, że stałam się gwiazdą, ale czy gwiazda robi siku?” I tak też powinno być siku traktowane- jako coś nie do końca serio. Pokazuje relacje z publicznością, bo piosenki w większości są live. Prawdę mówiąc wolę „szeptanki” Marii P. studyjne, gdyż sprawianie wrażenia na żywo nie jest już takie łatwe. Niemniej jednak ciekawie.

chaos-moich-spraw.blog

K (:P) 2005-05-31 09:46:10

Jeh godzina 11.06, wtorek- właśnie wstanęłam.
Wir sind nicht besonders glucklich/ du bist dumm/ auf wiedersehn/ vier brief marken bitte
((część z moich umiejętności mówienia po niemiecku))
A tak wogóle to byłam im Wien. Fajno, ale zbyt upalnie. I sam Wien brzydki był i hujowo tam i nie polecam nikomu, bo zbyt ładny i czysty. Najlepiej to się spało na kanpach w jakimś supermarkecie (of kors ochrona nie szczędziła ostrzegawczych spojrzeń) i biegało po autostradzie w środku nocy i wreszczało "siku, siku, siku!" i ryczało "KAAAAAAAAAMIL". Ale to mało istotne fakty.
Austrackie brudasy nie chleją?! No bynajmniej tak, bo ino w Polsce mają tak wsaniałe wyroby alkoholowe jak APACZE czy KOMANDOSY. W tej kategorii nie mamy sobie równych (no może jeszcze Rosja i dudek)
No i kur-de mi się pogubiły kasety przez ten zasrany Wiedeń!!!
Właśnie! pogodziłyśmy złowrogo nastawione strony z Bratysławy napisem PUNX AND SKINS UNITED FIGHT AND WINS.
A wogóle w Bratysławie to szliśmy pięć minut i leżeliśmy na jakiejś trawce albo ławkach. Słabi z nas.

moje dzieci - Jadzia i Piotruś - Onet.pl Blog

Na całego. Śmiechu było wiele, a i napominanie dziecka się skończyło.
Ja dzisiaj prawie tak samo. Zdążyłam powiedzieć zdanie i wpadłam w poślizg, a że to było na szczycie schodów, to niebezpieczeństwo było dosyć duże. Nie upadlam, ale okrzyk z przestrachu był krótki, lecz wysoki i donośny.
Poszliśmy po Jadzię, a tak pięknie słonko świeciło, że nie mogliśmy nie wykorzystać tej sytuacji i musieliśmy pobawić się na śniegu, może ostatnim tej wiosny. Ponadto za przedszkolem jest czysty od psich odchodów plac, co zwiększa bezpieczeństwo i przyjemność zabawy, bo mogłam pozwolić dzieciom turlać się i robić różne wygłupy. Gdy już byłam zmarznięta, a i słonko już tak nie grzało, to wróciliśmy do domu, zjedliśmy obiad, bawiliśmy się balonikami, z Jadzią poćwiczyłam na skrzypcach, Piotruś też musiał dać kawałek koncertu, po czym obiecałam dzieciom, że będą mogły robić wafelki i rzeczywiście tak było. Pomogli mi otworzyć puszkę z mlekiem zagęszczonym krówkowym, wzięli noże i do roboty. Jadzia to nawet sama zabrała się za krojenie!
Było wesoło, tylko czemu ten Piotrek nie chce spać? Ciągle siku, buzi, kombinator na całego!

apucia.