O czym chcesz poczytać na blogach?

Sikorski

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

    Akismeta
  • html

    Wymiana linków Alegro

Welcome to the new world order – wypowiedź Sikorskiego, Polska a przyszłość Unii Europejskiej

Posted by.

SZLAG MNIE TRAFIA - Onet.pl Blog

I doświadczenia, że gdy się nie kąsa nie będzie się pokąsanym. Podobało mi się,bo było optymistycznie spokojne,ladnym językiem podane i czytelne i jasne.

Dobrze ,że sprawy finansów omawiał  minister finansów Rostowski a sprawy ekonomiczne minister Boni.

Natomiast wystąpienie Ntalli -Swiat to jak przystało na opozycję krakaniem i widzeniem wszystkiego w czarnych barwach budziła tylko śmiech. Nie chce mi się nawet tego słuchać. Całe szczęście, że mogę tego nie słuchać.!  Dziennikarze zrobią skrót i podadzą wszystko na tacy.

 

Muszę jeszcze powiedzieć o czymś,co mnię dość dręczy. Mianowicie postawa Radka Sikorskiego i jego tańca z obywatelstwem brytyjskim. Przecież postarał się o nie ,gdy już był dorosłym mężczyzną i wziął pełną odpowiedzialność za ten czyn. Musiał więc przysiądz na wierność królowej i Wielkiej Brytanii.  Życie potoczyło się tak, że zaistniała przed nim sytuacja wejścia do rządu ,(wtedy rządu Kaczyńskich) i dla pozycji i stanowiska odrzucił obywatelswo brytyjskie jak zużyty kapeć. Wtedy ,gdy było mu to potrzebne,bo chroniło go za granicą i w Polsce to przysięgał  ! Na co? Coż warta taka przysięga.? Co tu mówić o honorze ,gdy zmienia się barwy partyjne to można i zmieniać obywatelstwo. To obywatelstwo zresztą.

sowa

Dobrem w demokratycznym państwie prawa. Sikorski musi odejść.

przecieki  Kategorie: | Polska | RSS

czwartek, 05 maja 2011

żYDY lubią się powtarzać: Radek Sikorski pod pozorem walki z chamami apeluje o żydowską solidarność w Sejmie

@sikorskiradek Radek Sikorski Dziękuję za poparcie w walce z chamstwem na forach. Zachęcam opozycję do solidarności w tej ponadpartyjnej sprawie. http://bit.ly/ky4Ldu

 

download this episode (5 min)
żYDY lubią się powtarzać: Radek Sikorski pod pozorem walki z chamami apeluje o żydowską solidarność w Sejmie

Sikorski chce przejąć do koalicji z PO resztki posłów ze zlikwidowanej przez sekciarza Kaczyńskiego partii PiS, dlatego zamiast włóczyć się po sądach z każdym blogerem, który ośmieli się napisać o żydach w Zemście Fredry (a jeszcze wczoraj to właśnie zapowiadał), robiący za Ministra Spraw Zagranicznych RP przegrany kandydat na prezydenta RP przypomina w publikowanym na twiterze oficjalnym piśmie do żyda Jaworskiego z PiS na papierze firmowym MSZ i z numerem pisma, że jego ortodoksyjna żona (pisownia oraginalna) jest z dziada pradziada amerykańską żydówką a on sam sterowany.

syzyf | e-blogi.pl

Blog syzyf
Gen. Władysław Sikorski .Serce Polskich Żołnierzy. 2008-07-08

S t r o n a • byłych działaczy • Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża

Mu: „To jest wynik waszej zbrodniczej polityki – nie kupiliście nowych samolotów”. Na tym rozmowa się skończyła.

Czy minister Sikorski odpowiedział na te słowa?

-Nie. Chyba zresztą sam odłożyłem słuchawkę. Po kwadransie był następny telefon. Miałem cień nadziei, że może ktoś przeżył.Znów dzwonił Sikorski i kategorycznie stwierdził, że katastrofa była wynikiem błędu pilota. Pamiętam jego słowa: „to był błąd pilota”.

Nie miał wątpliwości co do tego? Już wtedy wiedział, że zawinił pilot?

-Tak. Oznajmił mi to zdecydowanie i jednoznacznie.”

Skąd minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski wiedział tuż po katastrofie smoleńskiej, że przyczyną śmierci polskiej delegacji był „błąd pilota”? To pytanie należy stawiać publicznie aż do skutku, aż tę odpowiedź uzyskamy.

Jest coś dziwnego w tej strasznie nerwowej reakcji szefa MSZ na pytania prezesa PiS. Pytania najprostsze z prostych nie wymagające zbytniego wysiłku intelektualnego i sięgania do pamiętników dyplomatycznych. Ale jeśli wspomnimy, że posłanka Jolanta Szczypińska nie mogła uzyskać odpowiedzi na pytanie, „ze względu na prowadzone śledztwo”, o której 10 kwietnia z Okęcia wystartował tupolew, to już nic nie może dziwić.

Mimo że wypowiedzi Sikorskiego z.

Blog Waldemara Mystkowskiego - Onet.pl Blog

Komisji się spóźnia? Też znamy, nie wszystkie dokumenty dotarły z Rosji. Zawartość brakujących dokumentów też znamy, ale dokument jest dokumentem. Zresztą ten raport nie będzie wygodny dla myślenia PiS o katastrofie.

Lecz on nie obchodzi, nikt już nie czeka na raport. Każdy trzyma się swojej wersji, bo nie chodzi o raport, tylko o to, co można wyżymać z katastrofy. Na razie Kaczyńskiemu niewiele się udaje, acz jest sporo swądu medialnego. "Wiecznej opozycji" pozostało psuć, co się da w Polsce. Z tego psucia wychodzą tylko kabarety z różnymi aktorami, a to z o. Rydzykiem w Brukseli (trochę się dziwię nocie dyplomatycznej Sikorskiego, ale chce wreszcie dać kopa temu niewydarzonemu pasterzowi), a to Kaczyński ubiera się w czerwcu w kożuch i chce na Sybir, a to Ziobro sardonicznym śmiechem kwestionuje swój udział w śmierci Barbary Blidy.

Czego PiS się nie dotknie, sknoci. Uderzy w polską prezydencję w UE białą księgą smoleńską. Partia-katastrofa.

Waldemar Mystkowski (06:46)
24 komentarzy

Dla każdego człowieka jest gdzieś na ziemi cząstka nieba - bloog.pl

Taki krzyk, że do drzwi zapukali zaniepokojeni sąsiedzi. Niektóre z interweniujących sąsiadek chciały nawet za wszelką cenę dostać się na imprezę - niepocieszone musiały wrócić jednak do swoich łóżek, gdyż była to impreza zamknięta.  Jedna z bardziej rozgoryczonych sąsiadek zadzwoniła po policję.

 

Policjantów, którzy przyjechali na ul. Piaskową, przywitał deszcz staników wypadających z okna.  Po udzieleniu rutynowego upomnienia panowie dołączyli do zespołu tancerzy.  Podobno na mieście krążą już fotografie z występu dzielnych funkcjonariuszy.

 

- Chciałyśmy ustrzec się przed tym, żeby ktokolwiek dowiedział się, co robiłyśmy tego wieczoru.  - powiedziała nam w tajemnicy pragnąca zachować anonimowość Monika.

 

Chyba dobrze, że wysiłki pań były bezskuteczne i szczęśliwie informacje o wieczorze panieńskim trafiły na łamy prasy.  Kierowani ideą, że społeczeństwu należy się rzetelna informacja, o wyczynach pani Sikorskiej informujemy ku przestrodze innych.