O czym chcesz poczytać na blogach?

Sielanka

Muzycznie, poetycko ....

Kto wśród nas? Zapukał ktoś - to do mnie gość!? Włóczyłem się jak cień, Czekałem na ten dzień Już stoisz w drzwiach jak dziwny ptak.
Więcej »

Tagi: kim właściwie była ta piękna pani kim właściwie była ta piękna pani tekst
16:08, gremalia
Link Dodaj komentarz »
środa, 27 października 2010
Sielanka o domu WGB
A jeśli dom będę miał, To będzie bukowy koniecznie, Pachnący i słoneczny. Wieczorem usiądę - wiatr gra,
Więcej »

Tagi: sielanka o domu sielanka o domu sdm sielanka o domu wolna grupa bukowina
22:43, gremalia
Link Dodaj komentarz »
poprzednie
1 ... 6 , 7 , 8 , 9
 

obrazkliniczny.blog

Nawet wysłała dwa cv w poszukiwaniu pracy. Miałem też napisać, że strategia wyciszenia, nie reprezentowania swojego zdania przynosi rezultaty. Nie reagowałem na agresywne zachowania i w końcu te zachowania ucichły. Kosztowało mnie to zrezygnowanie z własnego ego, z prawa do wyrażania własnej opinii. Gdy kumulowała się agresja zabierałem córcię z domu. Na pewno uchroniłem ją przed widokiem złości i nienawiści. Teraz żona sama zaczeła się przymilać a córcia zazdrośnie staje miedzy mamą i tatą. Gdy żona przytula się do taty córcia zaraz przybiega i ma coś ważnego do powiedzenia. Zresztą ona ciągle gada. Albo spiewa. A najlepiej jak mowi wierszyki.
Sielanka, sielanka, sielanka...
ale to było tydzień temu


skomentuj (14)

Farma rulez 2011-08-22 21:08:22

Fragment rozmowy z córką przed wyjściem do przedszkola:

- mam plan, ten plan tak się zaczyna, ten plan jest taki: jak ciocia nam wyśle komputer, mama zachce grać, to ty powiesz nie, a potem wyślesz do cioci ten komputer i mama nie będzie mogła grać
- a po co jest ten plan?
- żeby mama nie zapominała
- a o czym mama zapomniała ostatnio?
- żeby zeszyć mi parasol, zapomniała wczoraj wpisać mi.

Nenia opowiada o BrzydUli. - Onet.pl Blog


29 czerwca 2009
"Prequel, cz. 3 - Marek"
Trzecia część. Ostatnia o Marku. Jutro kończę sesję, więc powinnam mieć więcej czasu na pisanie.
Miłej lektury. Proszę o komentarze, negatywne również, ale proszę, żeby krytyka była konstruktywna.

Upływały długie miesiące. W związku Marka i Pauliny trwała sielanka. Ciągłe przyjęcia, bankiety, bujne życie towarzyskie i erotyczne. On nadal nie mógł przestać zachwycać się jej pięknem, a ona - jego smukłym ciałem.
Zamieszkali razem. W odległej przyszłości zaczęła rysować się perspektywa ślubu, dzieci, bycia razem aż do grobowej deski. Zarówno Markowi, jak i Pauli, podobała się ta wizja. w końcu czego mogli chcieć więcej? Było im razem dobrze, zaspokajali siebie nawzajem, a jakie piękne mieliby dzieci! Czasem tylko nie potrafili się dogadać. Ale przecież to drobiazg, poradziliby sobie z tym, nieprawdaż?
W tym samym czasie, Aleks poznał Julię. Zakochali się w sobie bez pamięci.
Oboje Febowie, i brat,.

pippilulu

pippilulu
2006
lipiec

  to tu, to tam...


Za każdym razem kiedy chcę napisać, że jest tak sielankowo, ze nie wypada nawet o tym pisać, łamie się na kilkaset puzzles i przez kolejne 12 godzin zbieram siebie od nowa, czasem nie trafiając w układance, czasem ustawiając stopę obok głowy albo na odwrót. Pozbierałam się i znowu to samo: sielanka. Sielanka tu, sielanka tam, za oknem, za drzwiami, w kabinie prysznicowej. Jest tak dobrze, że w głowie mi się kręci i nie trzeba szampana, bąbelki w głowie, rękach i kieszeniach, aczkolwiek szampana nie brakuje… Jeździmy po Polsce, gościmy u przemiłej rodziny, objadamy się owocami i innymi smakołykami, tańczymy na wybornych imprezach – bardziej i mniej oficjalnych – w cudownym towarzystwie, ustalamy i odwołujemy i znowu ustalamy spotkania i wyjazdy. Trochę pracujemy…ja zupełnie mało, bo już już już…[już od tygodnia] mam urlop…od tygodnia wybieram się do biblioteki i nie mogę się zebrać…leń ze mnie okropny, ale.