O czym chcesz poczytać na blogach?

Sid vicious

something-strange blog


::strona główna::


158
znowu wróciłam :P Drogi Szamponie, nowa notka właśnie się buduje i ten Pan na zdjęciu to Sid Vicious, jest tam napisane :P a może Ci to nazwisko (a raczej pseudomim od jego chomika:P) nic nie mówi? otóż pozwolisz, że Cię trochę podszkolę: Sid Vicious to basista Sex Pistols, który był ćpunem, zmarł w wieku 22 lat na skutek przedawkowania w przeddzień swojego procesu (groziło mu 15 lat więzienia). Najpierw zabił swoją dziewczynę, Nancy (to tak z przypływu emocji...), potem napisał dla niej wiersz i sam się zabił... Był "wzorowym ćpunem" i siedział w więzieniu (ponoć matka przemycała mu narkotyki w własnej...pochwie...). Mimo to basistą był niesamowitym i nadal pozostaje legendą rocka :P

Tyle o Sidzie.
Przyszedł czas na mnie...

Otóż zaczął się rok szkolny. Trzecia klasa gimnazjum... Dziwnie czuję się teraz w mojej szkolej. Jestem w najstarszej klasie... Tak jakby to miało jakieś większe znaczenie. Dzieci, nie bójcie się, przecież ja tylko jestem w trzeciej klasie, co z tego, że w najstarszej... Nie lubie niektórych osób, które myślą, że jak już.

More than punk...
skomentuj (2)
2006-05-26 17:12:37
Trampki
Yo! Dzisiaj z Chaczykiem bylismy kupic trampki po drodze spotkalismy Pamele i Anie xD oprucz trampkow kupilismy sznurowadla chaczyk niebieskie ja czerwone i sie wymienilismy hehe :P no to ja spadam na deske CyA

Pozdro for:

Pamela
Ania
Chaczyk
Sid
Kaja
Kasia
Czeko
No to wszyscy :P


sid nie uwierzy jak zobaczy ten obrazek :O Sid Vicious z koszulka z Swastika :O I can't belive it xD

skomentuj (2)

Blog Spiritusa Sanctusa, czyli filozofia prostego pustaczka.

Po Sekwanie. Szlag! Przez te dygresje wstęp będzie pewnie wielokrotnie dłuższy niż rozwinięcie! Ciekawe, czy zrobię jakieś zakończenie? Ostatecznie może głównym tematem zostanie tu sprawa mojego mniemania o szmatławej prasie i jej wyższości nad jeszcze gorszą. Och... Pierdolone wypociny grafomana. Dobra do sedna.
    Sprawa szokowania moralności i słuszności tegoż. Sid Vicious nosił koszulkę ze swastyką, nie dlatego, że był jakimś naziolem, tylko dlatego, że lubił, jak ktoś na niego patrzy z obrzydzeniem. Czy Vicious był idiotą? Właściwie tak, jednak chęć szokowania nie jest idiotyzmem. Poza sprawianiem szokującemu przyjemności, szokowanie edukuje społeczeństwo! Nie! Szokowanie nie edukuje społeczeństwa! Szokowanie utwierdza jedynie.

anty-popstar blog

Aby wszyscy (nawet sama jesteś świadoma tego, że WSZYSCY) przestali wreszcie mówić, że nie jestem punkiem. (a jesteś?) Cholera, Stworzyłam punka na ten dzień i wiek. Czy widzisz Britney chodzącą w krawatach i śpiewająca punka? (nawet ona nie jest aż takim bezguściem, a punk'a nie spiewasz, ty w ogóle nie spiewasz) Hell no! To jest to co ja robię. Jestem jak Sid Vicious nowej generacji. (chciałabyś) Ludzie patrzą na mnie i chcą być mną. To jest okay, tylko nie próbujcie podrabiać mojej roboty!"
Krawat nie zrobi cię punkówą. Ale przecież dzięki temu czujesz się taka hard core! Oh, yeah. Poza tym najpierw mówisz, że nie wiesz co to jest Sex Pistols, a teraz, że jesteś nowym Sid’em Vicous’em. Usłyszałaś.

chaos-moich-spraw.blog

Gniewał, że troszku nawalona wróciłam(ale i jemu przeszło)

W jaki sposób najlepiej się skumplować z osiedlowym punkiem?
1)podpalić go?
2)ryknąć mu do ucha tak żeby ogłuchł
3)zgolić mu włosy?
4)kopnąc go w dupę żeby sie wywalił?
No i czy to sa normalne pomysły na zawieranie nowej znajomości?!

Jak można mysleć że Ś.P Sid Vicious śpiewał w zespole?! Albo grał na perkusji! OJ DEBILE DEBILE...

A my z Maciusiem, kochanym menelem, zrobimy mała zamianę. On mi da swoją bluze z Lonsdale'a a ja mu uzyczę mojej Sex Pistols koszulki;) Tylko mam małe wątpliwości czy ona do mnie jeszcze wróci(a jak wróci to czy nie będzie to tylko strzępek szmatki).
No i kto utopił moja pacyfkę w stawie.

| Karmelova suka |

Początek drugiego. W tym wypadku idzie na lepsze. Dużo lepsze.
Mieszkanie w grójcu, częściowo wyremontowane, zamieniłam na ogromne mieszkanie nad samym zalewem zegrzyńskim. Bez dopłaty. Po prostu...facet zakłada firme w radomiu więc nie chciało mu się dojeżdżać i zamieścił ogłoszenie w necie. A że ja głupia istota uwielbiam zalew, więc ogłoszenie samo wpadło w moje łapy.
Teraz tam czeka mnie okrutny remont, podciąganie gazu do mieszkania, zrywanie boazerii i po prostu wszystko wszystko.Trzy milimetry przy moim zderzaku. piotrek rysuje rączką po owym samochodzie pana narządu męskiego organu rozrodczego.
-tata idzie- szepnął.
Blask. Błysk, olśnienie. Krzysiek jest przystojnym facetem, to trzeba mu przyznać. Wyglądał jak...sid vicious w wersji a'la motocyklista. Fakt, lecę na niego. Lecę na motocyklistów, ale kuuurwa. Stał przede mną młody bóg w czystej postaci. I wszystko było by dobrze, gdyby nie zdjął kasku. Wsiada do samochodu, rozkłada fotel i stękając rozwalasię.