O czym chcesz poczytać na blogach?

Siatkówka mężczyzn

my night,my world..

Reprezentacja Polski będzie grała o godz. 17. Pierwsze trzy drużyny turnieju otrzymają nagrody finansowe.


żródło:www.onet.pl


Plan renransmisji w TVP 3:


TVP3 piątek 2003-08-22
23:05 Siatkówka mężczyzn - 60 min.

TVP3 sobota 2003-08-23
23:45 Siatkówka mężczyzn - 45 min.

TVP3 niedziela 2003-08-24
23:55 Siatkówka mężczyzn - 55 min.

plan mam dzięki naszemu kochanemu Informatorowi :*:)


Hehe,zachęcam do oglądania :D

LINKI - Onet.pl Blog


ZAINTERESOWANIA

Uwielbiam sport (ale tylko oglądać!!!), szczególnie w wykonaniu mężczyzn. :P xD Na pierwszym miejscu jest u mnie żużel xD następnie piłka nożna, potem siatkówka, dalej piłka ręczna i na równi F1 oraz skoki narciarskie. :) Podoba mi się również gimnastyka akrobatyczna i jazda figurowa na łyżwach. Moją pasją jest muzyka! Uwielbiam jej słuchać! :) Moje ulubione zespoły to: Feel (xD), Myslovitz, The Cranberries, The Rasmus - reszta się zmienia. :) Ulubieni wokaliści: Marek Grechuta, Piotr.

Siatkówka - Onet.pl Blog

Anka :)
7 fanów
sport-info
1.Siatkówka kobiet:
Sztab szkoleniowy Reprezentacji Polski Kobiet w Piłce Siatkowej zdecydował,.
Katarzyna Skorupa,
Kamila Frątczak,
Agata Sawicka.

Liga polskiej siatkówki kobiet:
O to tabela ukazująca wyniki osiągnięte do tej pory w PLS kobiet:
10. Pronar Zeto Astwa AZS 20201:6


Siatkówka mężczyzn:

materiały do szkoły

3 m z każdej strony (na zawodach organizowanych przez FIVB wolna strefa musi mieć co najmniej: 8 m za liniami końcowymi i 5 m za bocznym boiska). Oś linii środkowej dzieli boisko na dwa równe pola o wymiarach 9 x 9 m każde. Na każdej stronie wyznaczone jest pole ataku, ograniczone linią środkową, liniami bocznymi i linią ataku znajdującą się 3 m od osi linii środkowej i wpisaną w pole ataku. Ponadto istnieje pole zagrywki o szerokości 9 m i głębokości równej szerokości wolnej strefy, znajdujące się poza każdą linią końcową.
Boisko przedzielone jest umieszczoną nad osią linii środkowej. Jej górna krawędź powinna znajdować się na wysokości 2,43 m dla mężczyzn i 2,24 m dla kobiet (dla młodzików 2,35 m i młodziczek 2,15 m w rozgrywkach w Polsce).
Do siatki mocowane są tzw. antenki – pręty wystające 80 cm ponad taśmę górną. Ograniczają strefę przejścia piłki nad siatką. Gdy piłka dotknie antenki traktowane jest to jako aut.
Charakterystyka piłki
Piłka do gry w siatkówkę ma w obwodzie 65-67 cm, masę 260-280 g.
Ciśnienie powietrza wewnątrz piłki musi wynosić 294,3–318,82 hPa.
Zrobiona jest z miękkiej skóry naturalnej lub syntetycznej jednobarwnej lub kolorowej, wewnątrz której jest dętka gumowa lub z innego materiału. Na oficjalnych zawodach krajowych.

S.P.O.R.T. - Onet.pl Blog

30 marca 2007
Po raz czwarty!

Hej! W tej notce będzie o skokach narciarskich, siatkówce, Formule 1, piłce nożnej. Końcówka PŚ, runda zasadnicza, GP Australii, mecze eliminacji do Euro 2008. Chcesz to czytaj, nie chcesz to nie.

 

Skoki narciarskie

Cofnijmy się w czasie – do.

Którzy znaleźli się w pierwszej piątce PŚ. Żegnamy sezon z nadzieją na taką formę Adama Małysza na MŚ w Libercu 2009 i IO w Vancouver 2010 i stabilizację Kamila Stocha na dobrym poziomie.

 

 

Siatkówka

Małgorzata Glinka i Agata Mróz wraz ze swoim zespołem Grupo 2002 Murcia zwyciężyły w Top Teams Cup. Drugie miejsce dla Dynamo Moskwa, trzecie Schweriner S.C, a czwarte Plantina Longa Lichtenvoorde.

Finał.

22.02.

Mistrzostwa rozpoczęto sprintami. Wśród kobiet wygrała Norweżka Astrid Jacobsen przed Słowenką Petrą Majdić i Finką Virpi Kuitunen. Justyna Kowalczyk odpadła w ćwierćfinale (17. miejsce).

Wśród mężczyzn wygrał Norweg Jens Arne Svartedal przed Szwedem Matsem Larssonem i swoim rodakiem Eldarem Roenningiem. Janusz Krężelok zajął ostatecznie 10 miejsce, a Maciej Kreczmer odpadł w ćwierćfinale (29. lokata) .

23.02.

Siatkówka-moja pasja - Onet.pl Blog


Kilka słów o mnie
Hej! Mam na imię Asia. Mieszkam w Bydgoszczy. Siatkówka jest moją pasją. W PlusLidze najbardziej kibicuje Chemikowi Bydgoszcz. W tym sezonie.

Pozostało jeszcze trochę czasu a patrząc na to co się działo w tej kolejce spotkań wszystko się jeszcze może zdarzyć....

 

 

 

   Dzisiaj Polski Związek Piłki Siatkowej wydał komunikat w sprawie pracy Komisji do spraw wyboru trenera Reprezentacji Polski w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn. Nazwiska obu szkoleniowców poznamy 17 stycznia.

   Do konkursu na stanowisko trenera reprezentacji mężczyzn zgłosiło się 12 szkoleniowców. PZPS podał dziś nazwiska trzech kandydatów, którzy przeszli do następnego etapu. Są to: Daniel Bagnoli, Daniel Castellani oraz Grzegorz Wagner.