O czym chcesz poczytać na blogach?

Shy'm

matjas.blog

Z soba walizki dobre i lepsze. na pustyni wiatr i dwie studie dobrego i zlego, bez miejsca na lepsze. i nie ma zaglowek na pustyni i nie ma dzieci. czy dzieci sa takie wazne. czemu wszyscy chca miec dzieci, z dziecmi. fale o brzeg, jak fale obrzezem idac dalej nie ma tego, nie ma nie ma. w nonsensie zostajesz sam samotny, co wiecej mozesz zrobic. a jesli ja tez chce miec dzieci. duzo, duzych, brzuchatych. matek. matek z  brzuchami, da sie zaplodnic. tylko po co komu dziecko bez pomyslu na dziecko, bez pomyslu na zycie. jego. potem wlecze z soba walizki dobre i lepsze. i nie wie, nic a nic. a maslo sie topi, topi, topie. tobie. kopie. kopie bo brzuchaci. tyle z tej chuci zrozumienia co z ogladania zaglowek. dajcie sobie spokoj. z mysleniem. przerzucalem zdjecia w high tech electro. dysk boli. a po urlopie nie moge sie przyzwyczaic o pracy, shy shy shy days mi w glowie. ale nigdy nie jest tak samo dwa razy. chyba, ze ma sie glowe do zapachow. ale kto ma na to czas? glebokie jezioro a w srodku czarna woda, ladnie.


skomentuj (0)
  

Psie Marzenia - Onet.pl Blog

Nie zdążyła się zastanowić jak to zrobi - on był pierwszy. Wywiózł ją w nieznane miejsce, wyrzucił i odjechał z piskiem opon ... Została sama ... była wolna ... czyżby?

***
Sunie nazwaliśmy Shy. Nie powie nam jak naprawdę ma na imię, pewnie sama nie chce tego pamiętać. Ona chce zaufać, ale boi się, że człowiek znów okaże się  katem .. patrzy się na obcych sobie ludzi i kuli po sobie uszy. Podstawia łebek do głaskania i wchodzi na kolana, ale na najmniej gwałtowny gest reaguje jakby oczekiwała ciosu. Mieszają się niej sprzeczne uczucia i tylko jednego  w niej nie ma - agresji. Kiedy patrzy się w jej ciemnobrązowe oczy widać, jak bardzo chce by ktoś ja pokochał, jak bardzo potrzebuje poczucia bezpieczeństwa. Tu gdzie jest.

Jestem. Myślę i czuję. - Onet.pl Blog

 A to w Paryżu znaleźli księżula

Co po ciemku dziatwę mordował

I swym papieżem uczyniły go matrony,

 Już w Berlinie dziwki darmowe

W komplecie do piwa stoją

 To jebią po stokroć w Bundestagu,

 Waszyngton też świeci zróbą-ro

 Iraki swe na świat puszczają

 Na ludzi szczają ckliwie,

 Nawet Warszawa chujem świeci

 Inności do szkół iść nie zwoląc

 Pod kaczyzny bielmem…

 Demokracyjna – parapapicyja

 Anarchicyjna – kurwomyja…

Woland
1 Podróżny

02 listopada 2006
Road Shy Blues

we're not in Kansas anymore

I pogrążyć się w kryzysie? the car is on fire and there’s no driver at the wheel, ale hamulce działają całkiem sprawnie i chronią mnie przed kolejną emocjonalną klęską żywiołową, ponieważ w obecnym stanie rzeczy absolutnie nie znajduje się ona w top ten mej osobistej wishlist. właściwie to wciąż nie bardzo wierzę w to, co się akuratnie dzieje, zwłaszcza że mogło się to dziać dużo wcześniej, bez marnowania przeze mnie pół roku, ale tak się nie stało, bo po co. jest zatem jak jest, my sweet queen robi za oddział prewencji przed niepotrzebnym sztormem, brak ogarniania i zbytniego myślenia w temacie również działa na korzyść. ciągle jesteśmy w kansas, toto, mimo całego tego mess we’re in. i to wszyscy.

Kategorie:don't be shy, jednotorowe hejterowskie myślenie, when things explode, you can be happy